Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

mmo.gram.pl - zagraj w gry MMO na gram.pl

12 postów w tym temacie

Dlaczego oszukujecie waszych czytelników?
W tekście newsa dwa razy piszecie, że są to gry darmowe, a po włączeniu "Mahjongg Artefakty 2" okazuje się, że to tylko wersja demo i aby zagrać w pełną wersję trzeba zapłacić prawie 20zł!
Poza tym gra wcale nie uruchamia się od razu w przeglądarce, a trzeba ją zainstalować na komputerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tych gier to takie MMO jak ze mnie Królewna Śnieżka...
No ale dziwić się jak Mafia na gram.pl jest sprzedawana jako strategia razem z Battlefrontem a Dead Space to FPP... chociaż i tak już jest o niebo lepiej niż kiedyś było w gramowym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy .. Layout dość ubogi .. mam nadzieję że wkrótce to naprawicie. Poza tym jak ktoś wcześniej wspomniał, wciągacie dzieciaki w nałóg i to akurat teraz gdy nadciąga wiosna = /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BF: Heroes miałem okazję zagrać tylko wtedy gdy miałem popsutą kartę graficzną i nic lepszego mi nie wchodziło ;O Co do Wiedźmina, również jest dobry. Tylko że walki później już tak meczą i nużą .. że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuje za takie darmowe MMO które trzeba instalować i po 30 minutach gry wysyłać SMS i płacić , moim zdaniem możecie od razu skasować z serwera i już o tym nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zamiast przeprosić za nieporozumienie z "darmowymi MMO" skorygowano tekst informacji - szkoda było tracić czas dla tych użytkowników którzy wprowadzeni w błąd pościągali wersje demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować