Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 10:03, Budo napisał:

Zależy co chcesz- ja robię sobie ćwiczenia pod rzeźbę, co oznacza dużo serii. Pewnie
100 pompek naraz bardziej pójdzie Ci w siłę.


Właśnie o to chodziło, czyli seriami idzie na rzeźbę.

I jeszcze pytanie. Bardzo szkodzą napoje gazowane podczas ćwiczeń i czy w ogóle to jest tak niezdrowe jak się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:00, Budo napisał:

brzuch jak marzenie.


Moją bolączką już od dawna jest brak drążka i jadę brzuszki plus pompki z efektem dziwny. Mięśnie są trwarde, wygląd taki... zwyczajny, nadwagi nie mam ale i kaloryfera też. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:44, Vaxinar napisał:

I jeszcze pytanie. Bardzo szkodzą napoje gazowane podczas ćwiczeń i czy w ogóle to jest
tak niezdrowe jak się pisze?


Wiem, że nie powinno sie pić gazowanego podczas treningu, ani przed. Niezdrowe raczej nie jest, ale przy treningach nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:03, Budo napisał:

Niezdrowe raczej nie jest, ale przy treningach nie polecam.


Ale to chwila... Przy treningach w sensie tak jak piszesz ani podczas, ani przed ale po sobie można.
Czy ogóle jak się ćwiczy to odstawić... Bo to by trzeba odstawić na... długo skoro się ćwiczy ciągle coś, no i piwo też jest gazowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bez przesady, nie bądźmy masochistami :P
Po treningu browka jak najbardziej można trzasnąć xD
/ale najpierw coś zjeść normalnego, posiłek po treningu jest ważny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:19, Budo napisał:

/ale najpierw coś zjeść normalnego, posiłek po treningu jest ważny/


Dobrze wiedzieć, bo ja bardzo często ćwiczyłem już po kolacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie trenuje sie naczczo (wyjątek to np jakaś przebieżka rano), ale nie trenuje sie też po dużych posiłkach! Posilek przed treningiem- minimum półtorej godziny przed, chyba że walicie suple- wtedy można przed treningiem, zależy od rodzaju. Po treningu- coś niezbyt ciężkiego, ale najlepiej coś ze wszystkimi potrzebnymi bajerami- witaminy, białka, węgle. Pamiętajcie też o uzupełnianiu płynów po i w trakcie treningu, za to nie pijcie dużo przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. :P
Możecie poleci jakiś w miare skuteczny trening ogólny który by troche mnie wyrzeźbił (:P) ? Może być intensywny, forme mam nawet niezła... tylko zależy im na efektach wmiare szybkich.
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrażenie, żę zanim zaczełem ćwiczyć, mięśnie brzucha były bardziej wyraziste tj. bardziej widoczne ?
A od kiedy zaczełem robić a6w i inne ćwiczenia + dieta, są jakieś mniejsze jakby... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś(skuteczna xD) dietę cud, cobym mógł dzięki niej być ode brzucha uporczywego odciągnięty? (sorki mam jakiś dziwny humor i pisze jak idiota xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że mój temat sie ożywił ^_^ i dobrze ja jade 7.07 na dzialke i bede codziennie do dziewczyny dojezdzal jakies 14 km z nia jezdzil sobie i wracal po czyms takim (na rowerze) pewnie brzuszek bajubaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam zaraz bajubaj ^^
Ja przejechałem 25 km na roweże, na czworaka po schodach do pokoju, a potem miałem jeszcze siły na a6w ;D
Najgorsze jest podejście, założenia sobie, że czegoś nie dam rady zrobić ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:54, Tokix napisał:

E tam zaraz bajubaj ^^
Ja przejechałem 25 km na roweże, na czworaka po schodach do pokoju, a potem miałem jeszcze
siły na a6w ;D
Najgorsze jest podejście, założenia sobie, że czegoś nie dam rady zrobić ^^.


Ja zkladam ze brzuszek spadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:14, Ponury Żniwiarz napisał:

> E tam zaraz bajubaj ^^
> Ja przejechałem 25 km na roweże, na czworaka po schodach do pokoju, a potem miałem
jeszcze
> siły na a6w ;D
> Najgorsze jest podejście, założenia sobie, że czegoś nie dam rady zrobić ^^.

Ja zkladam ze brzuszek spadnie:P

Zapewne spadnie, w którejś z pierwszych klas liceum przez wakacje codziennie wsiadałem na rower na przejażdżkę - przez park, później albo kawałek jazdy przez las, albo prosto nad jeziorko, 1-3okrążenia (zazwyczaj1, lub 2) i powrót do domu na oko pokonywałem dziennie od 20 do 40km. W domu jadłem mniej więcej normalnie, napitkó, głównie piwa nie odmawiałem sobie wcale, fastfoody też czasami się zdarzały - łącznie przez wakacje schudłem jakieś 8-10kg. Czasami w domu dawałem sobie mały trening ze sztangą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 16:03, Tokix napisał:

A bardziej efektowniejszy trening, naczczo ?


Naczczo dobre jest bieganie, dla tych którzy chcą schudnąć i tylko schudnąć. O tym właśnie czytałem.
Ale musisz pamiętać, że biegając naczczo spalasz dużo tłuszczo, ale i... mięśni. Jakaś tam energia zostaje pobierana i z tego i z tego, kiedy organizm nie ma energii z jedzenia. :P Strasznie to niefachowo wyjaśniam, ale trudno.
W każdym razie naczczo z tego co wiem nie. No chyba, że masz za dużo tłuszczyku i mięśni zarazem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hej, temat nie jest długi, możesz przejrzeć moje posty tuta, szczególnie te ostatnie. Niedawno podawałem fajny plan ćwiczeń, oprócz niego dorzuć jeszcze pływanie i bieganie i będzie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:00, Budo napisał:


Chcesz wyrobic brzuch? Olej szóstkę, rób abs panie. Potrzeba tylko drążka do podciągania
i kawałka podłogi- 3,4 razy w tygodniu po ok 20 minut razem z dobrą rozgrzewką i masz
brzuch jak marzenie.


W najbliższej przyszłości planuję trening mięśni brzucha. W związku z tym naczytałem się sporo o wspominanej szóstce. Twoim zdaniem trening ten jest słaby, nie przynosi zadowalających efektów? :p hmm.. dziwne ;d
A odnośnie absu to mam pewien problem, nie mam miejsca na zamontowanie potrzebnego drążka i klapa, abs odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A6W, czyli szóstka Weidera to głównie trening na spalenie tkanki tłuszczowej wokół mięśni brzucha, nie przynosi więc pożądanych efektów u szczupłych. Poza tym zajmuje dużo czasu i jest bardzo męczący. ABs można też wykonywać bez drażka, w instrukcji jest napisane, które poziomy i ćwiczenia stosować jeśli nie posiada się drażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować