Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 16:00, Don Majorro napisał:

Spooko, to taki żarcik mały był :D, lae tu masz racje, nie kiedy trzeba wiedzieć kiedy STOPA
powiedzieć :D

Ale każdy kiedyś to zrozumie jeden wcześniej inny później. Ja już do tego doszedłem, po pewnym czasie... a ile ten pewien czas trwał to nie powiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:01, Michał Raven napisał:

> Wg. mnie najlepszejszy na kaca jest wysiłek fizyczny. Jakiś traning, czy cuś

To upij się i na drugi dzień masz kaca i idź sobie pobiegać. Masz ochotę???

Najlepiej nie pić, to wtedy się nie cierpi.

Wątek o zdrowiu, a dyskusja tradycyjnie schodzi na wódkę i/lub sex. Niepoprawni ci nasi forumowicze. ;)

A jak pielęgnujecie stopy? Jakich kremów do stóp używacie ew. jakich zasypek do stóp przed nałożeniem skarpet i sofiksów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:01, Michał Raven napisał:

> Wg. mnie najlepszejszy na kaca jest wysiłek fizyczny. Jakiś traning, czy cuś

To upij się i na drugi dzień masz kaca i idź sobie pobiegać. Masz ochotę???


Bieganie to zły pomysł, wswzystko sie przewraca, ale takie ''lekkie'' ćwiczenia, np. podnoszenie piwa do ust i z powrotem :P .
A tak serio, to lekka, ale męcząca gimnastyka jest rewelacyja, przynajmniej dla mnie, może jestem jakiś inny, ale tak już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:03, lurynowicz napisał:

A jak pielęgnujecie stopy? Jakich kremów do stóp używacie ew. jakich zasypek do stóp przed
nałożeniem skarpet i sofiksów?


A to są dostępne środki pielęgnujące stopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:07, Michał Raven napisał:

A to są dostępne środki pielęgnujące stopy???

Jasne. Ja sam używam kremu do stóp na noc i rano pudru do stóp. Dzięki tym zabiegom rano stopy są odświeżone, odciski znikają a dzięki pudrowi nogi mniej śmierdzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:49, spider88 napisał:

> A to są dostępne środki pielęgnujące stopy???
>
Nie najlepiej stosować pumex i wazelinę ;)

Wazelina ma również inne równie ciekawe zastosowania. W zasadzie jest to środek uniwersalny. ;)

A pumex... Na pewno dobry patent, ale ja tam za szorowaniem nie przepadam... Aha, nie zbaczajmy z tematu dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wtajemniczony w rzeczach zdrowotnych powie czy tętniaka(wylew do mózgu) może spowodować
ciągłe napięcie i nerwówka podczas grania w dynamiczną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie zgoła odwrotne: otóż jak się przeziębic? Pytam, ponieważ występuję prawdopodobienstwo że gry tak mnie wciągną że zapomnę pouczyc się do sprawdzianu itp.:) chodzi mi o sposob sprawdzony i szybki, bo w moim przypadku stanie tylko w szortach przez bita godzine na balkonie przy temperaturze minusowej nie pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 08:27, MarneusPL napisał:

ja mam pytanie zgoła odwrotne: otóż jak się przeziębic? Pytam, ponieważ występuję prawdopodobienstwo
że gry tak mnie wciągną że zapomnę pouczyc się do sprawdzianu itp.:) chodzi mi o sposob sprawdzony
i szybki, bo w moim przypadku stanie tylko w szortach przez bita godzine na balkonie przy temperaturze
minusowej nie pomogło:)


Nie pochwalam tego co robisz, ale znasz sposób ze sórowym ziemniakiem ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 11:50, KrzysztofMarek napisał:

> zjedz kilka ziemniaków surowych mysle ze cos pomoze:)
Nie przesadzaj z tymi kilkoma. Po kilku to naprawdę może rozchorować się na dłużej...

nie znam tego sposobu. możecie poda jakieś szczegóły? a przede wszystkim jakie bedą objawy? bo nie chcę się nabawi jakiejś poważnej biegunki czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary co jak co ale zartowalem nie przesadzaj z tym:) Ja rozumiem ze boisz sie kartkowki czy czegos tam ale potem mozesz srogo zalowac:) Sam specjalnie chcialem sie przeziebic a potem wyszlo z tego ze lezalem tydzien w lozku i gardło mnie nieziemsko bolało! Więc nie polecam! Ewentualnie wyprosic mame ze dzis nie czujesz sie na silach zeby owy sprawdzian pisac:) Napisac zawsze mozesz w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:42, MarneusPL napisał:

> > /.../> nie znam tego sposobu. możecie poda jakieś szczegóły? a przede wszystkim jakie bedą objawy?
bo nie chcę się nabawi jakiejś poważnej biegunki czy coś:)

Lepiej naucz się do sprawdzianu. Gry, grami, ale z własnym zdrowiem lepiej nie żartować. Młodym, to zdaje się, że zdrowie jest, bo musi być, ale przypomnij sobie wiersz:Szlachetne Zrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz. Aż się zepsujesz. Takie sposoby unikania sprawdzianu, dobrze Ci radzę, wybij sobie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze że jesteś, powiedz mi bo mam pytanie do kogoś kto ma wykształcenie lekarskie : Powiedz mi
czy tętniaka(wylew do mózgu) może spowodować ciągłe napięcie i nerwówka podczas grania w dynamiczną grę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:53, Harmegidon napisał:

No dobrze że jesteś, powiedz mi bo mam pytanie do kogoś kto ma wykształcenie lekarskie : /.../

Ja jestem farmaceutą, nie lekarzem. Teoretycznie może. Bo gry mogą podnosić ciśnienie. Ale są lepsze sposoby na podniesienie ciśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 18:38, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> nie znam tego sposobu. możecie poda jakieś szczegóły? a przede wszystkim
jakie bedą objawy?
> bo nie chcę się nabawi jakiejś poważnej biegunki czy coś:)
Lepiej naucz się do sprawdzianu. Gry, grami, ale z własnym zdrowiem lepiej nie żartować. Młodym,
to zdaje się, że zdrowie jest, bo musi być, ale przypomnij sobie wiersz:Szlachetne Zrowie,
nikt się nie dowie, jako smakujesz. Aż się zepsujesz. Takie sposoby unikania sprawdzianu, dobrze
Ci radzę, wybij sobie z głowy.

widze, ze bardzo powaznie podeszliscie do sprawy:) ale nie planuje zadnego zamachu na wlasne zdrowie, mozecie byc spokojni. jesc ziemniakow nie bede, bo nawet odpoczynek od szkoly nie jest tego wart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować