Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 22:21, Sareth14 napisał:

Co na ból brzucha?


NO-SPA - pomogła mi w wielu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:06, Chester001 napisał:

Wiecie Co... ja chyba jestem trochę za leniwy :P


Do czego jesteś za leniwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:06, Chester001 napisał:

Wiecie Co... ja chyba jestem trochę za leniwy :P


Jesteś za leniwy na pójście do lekarza? Czy może chcesz nam powiedzieć, że objawy w poprzednich postach to lenistwo..?

wdowiakm---> poprzednie posty Chestera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:23, Budo napisał:

> Wiecie Co... ja chyba jestem trochę za leniwy :P

Jesteś za leniwy na pójście do lekarza? Czy może chcesz nam powiedzieć, że objawy w poprzednich
postach to lenistwo..?

wdowiakm---> poprzednie posty Chestera.

no chodzi o te objawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:33, Chester001 napisał:

no chodzi o te objawy :P

Dnia 08.11.2008 o 17:33, Chester001 napisał:

ktoś wyssał mi energie życiową
ogromne zmęczenie
nie chcemi sie wychodzic z domu
Bardzo brak chęci
moge zasnąc w ciągu 5 min. zawsze tak jest
To jest jakaś choroba
zero życia
brak zainteresowania
szybko opadam z sił
nie mam nastroju na rozmowe
dużym trudem jest dla mnie pujście z psem... a nawet jak ktoś juz pujdzie wyjscie z pokoju..


lenistwo? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:33, Chester001 napisał:

no chodzi o te objawy :P

Respect człowieku. Ale musiałeś mieć sielskie życie skoro jesteś do tego stopnia leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:33, Sareth14 napisał:

> > Co na ból brzucha?
>
> Krople Żołądkowe- działają cuda :)
A z jakiś herbat?jaka będzie dobra?:}

wiem, że troche spóźniony post, ale z różnorakich naparów dobra może być mieta pieprzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce z mojego kolegi (idioty). Spotkałem się z nim nie dawno po 3 miechach... okazało się że zaczoł palić (15 lat... śmiech na sali) Pyta się mnie czy jest jakiś sposób na sprawdzenie zawartości nikoty w organiźmie, poza pójściem do lekarza. Chodzi mu chyba coś ala test... hehe... Wiecie o czymś takim ^^???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 00:55, peryfraz napisał:

Chodzi mu chyba coś ala test... hehe... Wiecie o czymś takim ^^???


Ja to nie wiem czy nawet lekarz jest w stanie coś takiego zrobić... Poziom nikotyny? Przecież to nie alkohol, że jest w krwi.
Można sobie sprawdzić na prześwietleniu jak mocno ma się "zjechane" już płuca, ale w aptece to raczej nie dostaniesz testu, że dmuchniesz i wyskoczy... No właśnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dmuchniesz i wyskoczy... No właśnie co?

No jak to co... poziom nikotyny :D

A tak na serio---> powodzenia wszystkim palaczom, mam nadzieję, że szybko wyjdzie zakaz palenia w miejscu poblicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 09:26, Budo napisał:

A tak na serio---> powodzenia wszystkim palaczom, mam nadzieję...


Miejmy lepiej nadzieję, że po prostu rzucą...

P.S.
Budo... Eee... hmmm.... Czy mi się wydaje, czy Ty masz fotek z The Sims w avatarze? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 02:08, Vaxinar napisał:

Ja to nie wiem czy nawet lekarz jest w stanie coś takiego zrobić... Poziom nikotyny?
Przecież to nie alkohol, że jest w krwi.
Można sobie sprawdzić na prześwietleniu jak mocno ma się "zjechane" już płuca, ale w
aptece to raczej nie dostaniesz testu, że dmuchniesz i wyskoczy... No właśnie co?


Aha... No to trudno ^^, Ja tam na razie się nie wciągnołem i jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 13:04, Budo napisał:

/.../

Nawet nie próbuj zaczynać, niezaleznie od sytuacji, czy gadania znajomych, bo będziesz
żałował.

Widze to już po moim koledze, który wcześniej biegał ze mną po boisku przez całą lekce, a teraz już woli sobie postać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:39, DJ Szlafrok napisał:

Masz na myśli utrzymywanie mięśni barkowych w odpowiedniej pozycji? Obawiam się, że nie
zrozumiałem w pełni tego, co opisałeś. Mógłbyś wytłumaczyć to mi, prostemu człowieczkowi?
:- ) Nie obraziłbym się również, jeśli opisałbyś szerzej ćwiczenie wspomniane zaraz po tym powyżej.


Jak by to wytłumaczyć dla laika. Rysunku nie chce mi się robić. Stań bokiem przy lustrze i wykonaj powtórzenie. Poprawny ruch powinien wyglądać tak: Pierwsza sprawa ściagamy barki do tyłu później wykonujemy ruch góra dół. Przy tym ćwiczeniu może dochodzić to poruszaniu się barku po okręgu, a chodzi o to by chodził tylko góra dół. Te poruszanie po okręgu to takie swoiste oszukiwanie bowiem przy prostym ruchu góra dół będą głównie pracować mięsnie czworoboczne.

Jeśli chodzi o drugie ćwiczenie o ile dobrze kojarze to chodzi o te z ramionami opuszczonymi z przodu. Warto stanąć przy ścianie by mieć właściwie ściagniete barki do tyłu i wyprostowane plecy. Lekko ugięte w łokciach ramiona i jedziemy góra dół.
Mam nadzieje, że właściwie to wytłumaczyłem.

Chester001 -> Wydaje mi się, że przyczyną Twojego samopoczucia może być niedobór magnezu i wapnia (bowiem jak brakuje jednego to za pewne też brakuje i drugiego). Z tego co kojarze miałeś stresy związane z pracą, a stres doskonale wypłukuje magnez z organizmu (a magnez wpływa na przyswajalność wapnia). Dobre źródło magnezu - czekolada, kakao, orzechy. Możesz iść do apteki i nabyć magnez i wapń w rozpuszczanych tabletkach przedawkowanie jest raczej nie możliwe.
Raczej należy odstawić energy drinki bowiem one wypłukują magnez czyli mamy do czynienia z błędnym kołem.
Poza tym ruch. Nic tak nie wyrywa z marazmu jak ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jeżdzenie na rowerze może poprawić skoczność,kiedyś w wywiadzie Spytali Jordana,jak on tak wysoko skacze,a on odpowiedział "Nie wiem,ale bardzo dużo jeżdzę na rowerze",i tu pojawia się moja pytanko :D jest to rower stacjonarny,taki bez kół xD,i pisze tam ile spaliłem kalorii,ile powinienem spalać kalorii dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 19:40, Vanmati napisał:

czy jeżdzenie na rowerze może poprawić skoczność,kiedyś w wywiadzie Spytali Jordana,jak
on tak wysoko skacze,a on odpowiedział "Nie wiem,ale bardzo dużo jeżdzę na rowerze",i
tu pojawia się moja pytanko :D jest to rower stacjonarny,taki bez kół xD,i pisze tam
ile spaliłem kalorii,ile powinienem spalać kalorii dziennie??

Musze Ci powiedzieć, że trochę w tym prawdy być musi !
Opowiem Ci na moim przykładzie ...
Zawsze byłem usportowiony - żadna dyscyplina nie sprawiała mi problemów i mimo braku jakiegokolwiek przygotowania,
dawałem sobie świetnie radę .
Na wakacje, jak to bywa nuda, więc co dziennie jeździłem rowerem - w terenie.
Zaczął się rok szkolny a z nim przygotowania do różnych zawodów . Na pierwszy ogień przyszła siatkówka,
jak i koszykówka. Czyli dyscypliny wymagające wzrostu (mój nie powala - 176cm) no i dobrej skoczności.
Przy ćwiczeniach przygotowawczych okazało się, że mój skok jest dużo lepszy, aniżeli kolegów.
No więc jestem w podstawowym składzie siatkówki - atakujący .
Jak i koszykówce - od tablic ;] (wiesz o co chodzi, zbieram spod swojej, jak i atakuje na przeciwnika)
oraz zawodnik skaczący po piłkę, przy rozpoczęciu meczu .
No i tutaj skok daje znać o sobie ;) na 4 wyskoki 4 piłki moje :) ( przeciwnicy mieli grubo ponad 185cm)

ehhhh... Trochę się rozpisałem, i mało o tym skoku w tym skoku ;-)

Jeżdżąc na rowerze rozbudowujesz sobie łydki, które mają wielkie znaczenie przy wyskoku .
(od nich zależy sama siła skoku, jak i od kilku innych czynników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować