Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

na resztę nie odpowiadam, bo to bzdurne pytania.

Dnia 17.08.2009 o 21:56, Witcher1990 napisał:

4. Czy pompki i wyciskanie sztangi na ławce i stojąc ew jeszcze drążek pomogą coś na
mięśnie brzucha?

nie.

Dnia 17.08.2009 o 21:56, Witcher1990 napisał:

Po a6w jest już całkiem nieźle

powtarzaj to sobie :)

Dnia 17.08.2009 o 21:56, Witcher1990 napisał:

ale mogłoby być lepiej

browar.

Dnia 17.08.2009 o 21:56, Witcher1990 napisał:

więc chcę wiedzieć
czy zaczynać ćwiczyć coś konkretnie pod brzuch czy to co robię styknie? Drążek zaczynam
od jutra bo dopiero go zrobiłem.

pierwsze poziomy abs2 nie wymagają drążka, ale po a6w spokojnie możesz wskoczyć na wyższy level - drążek się przyda, choć i wtedy ćwiczenia nie są jakieś bardzo trudne.

Dnia 17.08.2009 o 21:56, Witcher1990 napisał:

Tak własnej konstrukcji, właśnie schnie na nim farba,
wrzucę jutro foty xD

i wafel, takie są najlepsze. sam z ojcem niedługo biorę się za spawanie ławeczek i wyciągu, bo żal mi forsy marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 21:16, Azra napisał:

na resztę nie odpowiadam, bo to bzdurne pytania.

A tam bzdurne

Dnia 18.08.2009 o 21:16, Azra napisał:

> 4. Czy pompki i wyciskanie sztangi na ławce i stojąc ew jeszcze drążek pomogą coś
na
> mięśnie brzucha?
nie.

Aha no to skoro już kilka osób tak mówi to widocznie tak jest xD

Dnia 18.08.2009 o 21:16, Azra napisał:

> Po a6w jest już całkiem nieźle
powtarzaj to sobie :)

haha dzięki ;]

Dnia 18.08.2009 o 21:16, Azra napisał:

> ale mogłoby być lepiej
browar.

Był. Nie jeden ;]

Dnia 18.08.2009 o 21:16, Azra napisał:

> więc chcę wiedzieć
> czy zaczynać ćwiczyć coś konkretnie pod brzuch czy to co robię styknie? Drążek zaczynam

> od jutra bo dopiero go zrobiłem.
pierwsze poziomy abs2 nie wymagają drążka, ale po a6w spokojnie możesz wskoczyć na wyższy
level - drążek się przyda, choć i wtedy ćwiczenia nie są jakieś bardzo trudne.
> Tak własnej konstrukcji, właśnie schnie na nim farba,
> wrzucę jutro foty xD
i wafel, takie są najlepsze. sam z ojcem niedługo biorę się za spawanie ławeczek i wyciągu,
bo żal mi forsy marnować.

Fotek nie wrzucę bo już za ciemno się zrobiło na pstrykanie fonem. Nie powiem ale zrobiłem całkiem solidny drążek:) Ławeczka do sztangi to dwa pustaki i deska a sztanga to oś od wozu xD Wiesz mam pokój na strych więc przez nim, pod dachem mogę trzymać takie rzeczy. Myślałem jeszcze nad taką ławką do odwieszania sztangi, gdybym przerzucił się na cięższą, ale sam tego nie zrobię bo nie bardzo umiem spawać;/ A co do Twoich planów to pozostaje życzyć ci powodzenia. Jeśli robisz to z ojcem to nie ma problemu we dwóch zawsze się coś wymyśli i zostanie na prawdę duuuuużo kasy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czym uzupełniać białko po treningu ? Odpada twaróg i jajka oraz suplement. Jeżeli istnieje taka możliwość... Bo twaróg mi nie smakuje, a z jajkami nie chce mi się bawić. :P
Po odżywce białkowej, zaczęła mi się psuć cera... Dziękuję za taki biznes. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz spróbować jakiejś innej odżywki... ale skoro odpadają 3 najlepsze źródła białka, to zostaje mięsko (biale), tudzież ryba (tuna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:36, 143872 napisał:

Dużo mleka, sera żółtego, jogurtów i takich
rzeczy.


muszę Cię zmartwić, bo fanty, które wymieniłeś zawierają symboliczne ilości białka i jako jego główne źródło średnio się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczę już lekko ponad rok i już ok od jakiegoś czasu nie zauważyłem znaczącej poprawy u siebie. Dlatego zastanawiam się nad kreatyną, czy może jednak cały czas ciągnąć na "sucho"? Tak na wszelki wypadek upatrzyłem sobie jedną i nie wiem, czy byłaby dobra?
http://allegro.pl/item720098266_mocna_kreatyna_cm3_360_kap_trec_jablczan_kreatyny.html

I jeszcze jedno takie pytanie. Co myślicie o siłowni i jednoczesnym bieganiu, można jakoś pogodzić te dwie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:17, Jed1 napisał:

Ćwiczę już lekko ponad rok i już ok od jakiegoś czasu nie zauważyłem znaczącej poprawy
u siebie.


Zwieksz obciążenia, przemodeluj trening, wysil się trochę. Na suple jeszcze przyjdzie czas, pamiętaj, że to tylko dodatek- dobry trening i dieta to podstawa. Zresztą poczekałbym jeszcze parę lat i poszukał więcej informacji- zabierz się za suple jak już będziesz mieć jakąs teorię. Jeśli chodzi o kretę z linka to nic specjalnego.

Dnia 27.08.2009 o 19:17, Jed1 napisał:

I jeszcze jedno takie pytanie. Co myślicie o siłowni i jednoczesnym bieganiu, można jakoś
pogodzić te dwie rzeczy?


Czemu nie, tylko ułóż to jakoś w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 19:17, Jed1 napisał:

I jeszcze jedno takie pytanie. Co myślicie o siłowni i jednoczesnym bieganiu, można jakoś
pogodzić te dwie rzeczy?


Pon, śr, piąt - siłka
wt, czw, sob - bieganie
niedz - kino z dziewczyną ^o^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:47, Budo napisał:

Zwieksz obciążenia, przemodeluj trening, wysil się trochę. Na suple jeszcze przyjdzie
czas, pamiętaj, że to tylko dodatek- dobry trening i dieta to podstawa. Zresztą poczekałbym
jeszcze parę lat i poszukał więcej informacji- zabierz się za suple jak już będziesz
mieć jakąs teorię. Jeśli chodzi o kretę z linka to nic specjalnego.


Sporo czytałem o tej kreatynie i sam mam mieszane uczucia, dlatego napisałem. I chyba rzeczywiście dam sobie spokój na jakiś czas. Będzie trzeba coś zmienić w treningu.

Dnia 27.08.2009 o 19:47, Budo napisał:

Czemu nie, tylko ułóż to jakoś w tygodniu.


W tygodniu biegam gdzieś 2-3 razy, to jest około 30km. Biegam oczywiście nie w dni treningowe. Nie wiem, czy to dobrze, czy nie.


Burszurasek
A nie będzie to ze sobą jakoś kolidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystko zależy od tego jak ćwiczysz na siłce i jak biegasz- ale ogólnie nie biegałbym więcej niż 2x w tygodniu jeśli chcesz zmasować i się wykuć na siłce. Jeśli chcesz koniecznie łączyć bieganie z siłownią, to biegałbym interwały zamiast takiego zwykłego, aerobicznego biegu, który stymuluje zrzucanie masy i katabolizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:09, Budo napisał:

Wszystko zależy od tego jak ćwiczysz na siłce i jak biegasz- ale ogólnie nie biegałbym
więcej niż 2x w tygodniu jeśli chcesz zmasować i się wykuć na siłce. Jeśli chcesz koniecznie
łączyć bieganie z siłownią, to biegałbym interwały zamiast takiego zwykłego, aerobicznego
biegu, który stymuluje zrzucanie masy i katabolizm...


Na siłownie chodzę, bo chciałbym trochę zmasować siebie. Natomiast biegam, żeby zrzucić zbędne tłuszcz (niby ważę 74kg, ale jednak jakiś tłuszcz na brzuchu jest. Nie mówię, że wielki, ale nie chciałabym go). I właśnie myślę, jakby te dwie rzeczy pogodzić ze sobą. A o co chodzi z tym "biegałbym interwały"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak chcesz masować na siłce i zrzucać tłuszcz z brzucha to olej bieganie, tylko na siłkę chodź normalnie, a na brzuch spróbuj A6W. Bieganie Interwałowe to biegi nie jednostajne, ale ze zmienną prędkością, np trucht, sprint na 70%, trucht, sprint na 90%, trucht itd. określony czas na dany odcinek, różnie można to układać. Jednostajne bieganie kłóci się nieco z masowaniem na siłowni...

btw jeszcze raz podkreślam dietę- taką, żeby nie sprzyjała gromadzeniu się tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:24, Budo napisał:

/.../

Jak chcesz masować na siłce i zrzucać tłuszcz z brzucha to olej bieganie, tylko na siłkę
chodź normalnie, a na brzuch spróbuj A6W. Bieganie Interwałowe to biegi nie jednostajne,
ale ze zmienną prędkością, np trucht, sprint na 70%, trucht, sprint na 90%, trucht itd.
określony czas na dany odcinek, różnie można to układać. Jednostajne bieganie kłóci się
nieco z masowaniem na siłowni...

btw jeszcze raz podkreślam dietę- taką, żeby nie sprzyjała gromadzeniu się tłuszczu.


No nie powiem, ale szkoda mi całkowicie rezygnować z biegania, ale jakoś będzie trzeba to ograniczyć.

Co do diety, to nie mam tam jakieś specjalnej. Staram się jeść normalnie, 3 posiłki dziennie mniej więcej o tej samej godz., jedynie tylko spożywam bardzo dużo jedzenia bogatego w białko, sery biały i żółty, ryby itp.

I jeszcze co do tej A6W. Już dość długo ćwiczę brzuch i nie powiem, ale efekty są, jednak trochę ten tłuszcz przeszkadza. Więc może masz jakieś rady co do tego A6W, czy po prostu normalnie zacząć od początku? http://www.a6w.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

temat podchodzi pod zdrowie, a więc zapytam:
Jak ma się spożywanie alkoholu do brania antybiotyku? Ile godzin po i ile przed zarzyciem nie można popijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem dbać o siebie :P
Zdrowa dieta ( 0 chipsów 0 batoników 0 napojów i innych dziwnych produktów z jeszcze bardziej dziwną datą ważności ) Dużo świeżych warzyw/owoców , jaja prosto od kury , ryby/białe mięso . kasza/ ryż itepee iteedee.

Co do treningów , to trochę lipnie nie długo skończę 42 dniowy "trening" a6w i zastanawiam się co dalej ? Nie mam w okolicy żadnej siłowni (jedynie kryty basen) ... Jestem dość wysoki BMI mam 21.1 chciałbym trochę "podpakować " co polecacie ???

OMG jeśli wierzyć onet-owskiemu kalkulatorowi BMI , to do idealnej wagi brakuje mi 12 kg 0_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 21:15, Ancient_Lord napisał:

Jak ma się spożywanie alkoholu do brania antybiotyku? Ile godzin po i ile przed zarzyciem
nie można popijać?


nie popijać w ogóle. parę dni bez brona przeżyjesz.


HeyBabyGirl -> dwa hantle ze zmiennym obciążeniem (po 10 kilo na jeden), drążek i ławeczka (może być nawet improwizowana) - i jesteś ustawiony.
po a6w możesz robić abs2, ja niedawno skończyłem na 35 dniu i więcej mi się nie chciało - abs2 jest fajniejszy, szybszy i ogólnie bardziej joł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:37, Jed1 napisał:

Co do diety, to nie mam tam jakieś specjalnej. Staram się jeść normalnie, 3 posiłki dziennie
mniej więcej o tej samej godz., jedynie tylko spożywam bardzo dużo jedzenia bogatego
w białko, sery biały i żółty, ryby itp.


Staraj się ograniczyć tłuszcz, ser żółty na przykład ma go dużo- żadnych fast foodów, ogranicz słodycze i browary. Bez konkretnej diety nie bierz się za suple! Z czymś takim co Ty masz to będzie zmarnowana forsa i w ogóle nie ma to sensu.

Dnia 27.08.2009 o 20:37, Jed1 napisał:

I jeszcze co do tej A6W. Już dość długo ćwiczę brzuch i nie powiem, ale efekty są, jednak
trochę ten tłuszcz przeszkadza. Więc może masz jakieś rady co do tego A6W, czy po prostu
normalnie zacząć od początku? http://www.a6w.pl/


Zacznij od zera, zrób wg zaleceń i skończ. To i tak dużo, wbrew pozorom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować