Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 19:57, Kardithron napisał:

Interesuje mnie zakup rękawic treningowych do gry w piłkę nożną, unihokeja, ćwiczeń w
siłowni, jazdy na rowerze itp. Powinny być stosunkowo cienkie, a przy tym trwałe. Powinny
również osłaniać palce, jeżeli nie w całości, to w jak największym stopniu. Cena do 25-30
zł.
Macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje?

Takie rzeczy tylko w erze. Idź do sklepu i pooglądaj co mają w tej cenie ale będzie to cienki towar. Ja za swoje dałem ponad 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 19:57, Kardithron napisał:

Interesuje mnie zakup rękawic treningowych do gry w piłkę nożną, unihokeja, ćwiczeń w
siłowni, jazdy na rowerze itp. Powinny być stosunkowo cienkie, a przy tym trwałe. Powinny
również osłaniać palce, jeżeli nie w całości, to w jak największym stopniu. Cena do 25-30
zł.
Macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje?

Moim zdaniem nie kupisz w tej cenie pełnych rękawiczek które będą warte zakupu, może najwyżej trafisz na jakiś marketowy szajs, który biorąc pod uwagę wytrzymałość będą tak na prawdę droższe.
Kiedyś zawsze brałem tanie rękawiczki w marketach i wszystkie szybko się rozwalały, jedynym wyjątkiem były skórzane rękawiczki firmy BEST, które jednak ze względu na rodzaj skóry były bardzo niewygodne do użytkowania w lato - po wyschnięciu z potu były niczym kamień, kremowanie ich nic nie dawało.
Teraz kupiłem krótkie rękawiczki Authora za 40zł i jestem z nich bardzo zadowolony, najlepiej pójdź do rowerowego i powiedz im to co tutaj napisałeś to ci coś doradzą.
Tym razem nie będę żałował i na zestaw rękawiczek zimowych wydam ok 100zł i kupię coś solidnego co wystarczy mi na kilka sezonów intensywnej jazdy... co będzie i tak większą oszczędnością niż zakup makrocasha za połowę tej ceny który wytrzyma jeden sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz treningi kończę po godzinie 20 więc zamiast kolacji piję na siłce odżywkę białkową ale tylko po treningu to dobry pomysł? Jak dostanę wypłatę pewnie kupię Gainera i będę brał regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sraj na całe gainery, to jest gówno. Kup dobre białko z aminokwasami, a węgle zastąp np. bananami. Pamiętaj, przed snem dużo białka, twarożek też jest dobry. Mięśnie budują się przez sen.
Powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:52, Burszurasek napisał:

Sraj na całe gainery, to jest gówno. Kup dobre białko z aminokwasami, a węgle zastąp
np. bananami. Pamiętaj, przed snem dużo białka, twarożek też jest dobry. Mięśnie budują
się przez sen.
Powodzenia. ;)

Eee przed snem nie jadam max o 20. W takim razie jakie białko polecasz bo jestem zupełnie zielony w tym temacie wiem jedynie, że olimp to dobra firma. A banany jak rozumiem przed odżywką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Banany razem z białkiem, po treningu. Białko całkiem spoko jest z Ostrowii- polskie, tanie i niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:26, Budo napisał:

/.../

Banany razem z białkiem, po treningu. Białko całkiem spoko jest z Ostrowii- polskie,
tanie i niezłe.

Troche za małe te paczki 900g to w dwa tygodnie pójdzie albo szybciej... A Ty co sądzisz o Gainerze?
Ja się nasłuchałem, że to dobre jest, nawet moje znajomki mieli i jeden wiem na pewno, przytył 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega po gainerze przytył 6 kg ciężko ćwiczył i teraz efekty widać, rzeźba i sylwetka miazga. Drugi kumpel chudzielec wcinał 2kg gainera ćwiczył sporadycznie, raczej w domu i takie małe sadełko mu się zrobiło :P Jak chcesz gainera to musisz ćwiczyć bo nawet jeśliś chudy to łatwo się obtłuścić. Ale fakt, ćwicząc nabierzesz niezłej masy. Z gainerów mogę polecić Mutant Mass Olipmu, jeden z najlepszych ale drogo trochę wychodzi. Dalej też polecany Gain Bolic 6000 opłaca się bardziej niż Mutant jakość też b.dobra. A no i jeszcze Treca, Magnum 8000 ewentualnie Mass XXL tej samej firmy. Właśnie po Magnumie kolega nabrał masy.

Co do białek jest dość spory wybór. Możesz kupić albo np. koncentrat serwatki albo serwatkę z domieszką różnych innych białek. Koncentrat polecam Vitamin-shop, mają fajne małe opakowania 600g za 35zł i dużo smaków więc możesz co 2tyg./miesiąc zmieniać smak ewentualnie kupić dwa różne naraz. Oczywiście możesz kupić puchę 6kg ale albo może Ci nie podpasować smak albo Ci się znudzi i męcz się z nią kilka miesięcy ; p Z serwatki z domieszką innych białek np. kazeiny polecam Perfect Whey Protein firmy Trec - tam wychodzi coś koło 199zł za 3kg.

A, i niestety nie zgodzę się z Budo, znajomy miał białko Ostrowi i jak się potem okazało nie jest ono dobrze `oczyszczone`zawiera laktozę i cukry mleczne, tak przynajmniej mówił facet ze sklepu. W każdym razie z Ostrowi po rozpuszczeniu w wodzie tworzył się `glutek`, natomiast pozostałem wystarczyło wymieszać łyżką i było git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 23:53, Witcher1990 napisał:

Troche za małe te paczki 900g to w dwa tygodnie pójdzie albo szybciej... A Ty co sądzisz
o Gainerze?


Czy ja przypadkiem nie pisałem, że suple są drogie?
Dla mnie gainer jest spoko i sam wcinam, chociaż chyba niedługo będę go sobie mieszał z białkiem, żeby zmienić proporcje, bo mi w brzuch idzie.

Dnia 09.07.2010 o 23:53, Witcher1990 napisał:

Ja się nasłuchałem, że to dobre jest, nawet moje znajomki mieli i jeden wiem na pewno,
przytył 2kg


2kg to żaden wyznacznik. Przytyć możesz bez odżywek dużo więcej, albo z odżywkami nie ruszyć z miejsca, to zależy od miliona rzeczy. 2kg to mi się waha waga w ciągu dnia zależnie od jedzenia i każdemu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poleci jakiś program ćwiczeń na wyskok pionowy, najlepiej coś takiego żebym mógł zrobić w domu a nie na siłowni. Szukam czegoś średnio zaawansowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2010 o 07:15, Budo napisał:

Czy ja przypadkiem nie pisałem, że suple są drogie?
Dla mnie gainer jest spoko i sam wcinam, chociaż chyba niedługo będę go sobie mieszał
z białkiem, żeby zmienić proporcje, bo mi w brzuch idzie.


Pisałem no i co jak trzeba kupić bo się po treningu nie je to nie ma wyjścia trzeba inwestować.

Dnia 10.07.2010 o 07:15, Budo napisał:


2kg to żaden wyznacznik. Przytyć możesz bez odżywek dużo więcej, albo z odżywkami nie
ruszyć z miejsca, to zależy od miliona rzeczy. 2kg to mi się waha waga w ciągu dnia zależnie
od jedzenia i każdemu tak.

Ale oni się ważyli po takich samych treningach i to często. W dodatku jak mieszkasz w internacie i jesz o tych samych godzinach to ciężko mieć wahanie masy. Bilans+2kg.

Ambroo
No nareszcie konkrety. O moje treningi nie ma się co martwić ćwiczę 3razy w tygoniu aerobów też trochę jest choć teraz mniej a jak zacznę koksić to te 5.5km na rowerku na siłownię i tyle samo do domu może nie wystarczyć i będzie sadło rosło. Ale mam nadzieje w przyszłym miesiącu kupić buty do biegania więc spoko paua:) Może czasem jakiś basen? No i rower w dni wolne jak będzie czas. Np z Gdańska z pracy do Gdyni na mieszkanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh te tęskne spojrzenia lachonów na plaży gdy nacieram sobie klatę olejkiem do opalania, a później nogi wypinając swój zgrabny tyłeczek:D Następnym razem pójdę najpierw pod prysznic i będę machał włosami jak Tarzan, będzie lepszy efekt. Wtedy to chyba nie wytrzymają i się na mnie rzucą:D Jeszcze teraz już jestem troszkę przypieczony więc ładniej mięśnie widać. Zauważyłem, że z kilku tak z 2-3 metrów od lustra świetnie widać kaloryfer na brzuchu. Jednak treningi przynoszą efekty:) wczoraj na tej plaży raczej chłystki były, było paru koksów ale zamiast mięśni mieli sadło, a zamiast mózgu trociny przez co wydawało im się, że udawanie kozaków i strojenie groźnych min jest męskie i że będą przez to wyglądać bardziej inteligentnie. No i to ich darcie mordy na pół plaży tak żeby każdy słyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chodzisz na plażę? Jeśli chodzi o Gdańsk to najbardziej polecam Brzeźno, na Stogach większy syf, ewentualnie Sopot, ale tam jest sporo hoteli więc są bary na plaży albo jakieś kawałki prywatne. No i jeszcze Sobieszewo ale to trochę dalej ;p

I gratuluję rzeźby skoro tyle kobiet się za Tobą ogląda ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 12:33, Ambroo napisał:

A gdzie chodzisz na plażę? Jeśli chodzi o Gdańsk to najbardziej polecam Brzeźno, na Stogach
większy syf, ewentualnie Sopot, ale tam jest sporo hoteli więc są bary na plaży albo
jakieś kawałki prywatne. No i jeszcze Sobieszewo ale to trochę dalej ;p

Hmm to jest plaża w Gdańsku niedaleko Westerplatte ponoć, tam jest mniej ludzi niż np w Sopocie

Dnia 11.07.2010 o 12:33, Ambroo napisał:

I gratuluję rzeźby skoro tyle kobiet się za Tobą ogląda ;d

Hehe to oczywiście przesada ale oczywiście spojrzenia były skierowane:) Rzeźby to ja dobrej nie mam, póki co trzeba się zamasować ale ładnie to wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 16:07, Rafiki1995 napisał:

> Jakie są dobre ćwiczenia na redukcje tkanki tłuszczowej ?
Aeroby (bieganie, rower itp.)+ dieta :)

A brzuszki , pompki robić czy bardziej aeroby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 16:13, piotr961103 napisał:

> > Jakie są dobre ćwiczenia na redukcje tkanki tłuszczowej ?
> Aeroby (bieganie, rower itp.)+ dieta :)
>
A brzuszki , pompki robić czy bardziej aeroby ?

To ci nigdy nie zaszkodzi, a przy okazji łapa być może urośnie i będziesz miał więcej siły. Zwykłych brzuchów nie polecam- mocno daje się we znaki kręgosłupowi nie spalając tłuszczu w sposób wystarczający.
Jeśli nie masz tego tłuszczu zbyt dużo, a jedynie taką "oponkę" to proponuję a6w, do tego rower i bieganie z odpowiednim treningiem z tymi pompkami. Czyli codziennie weider, co dwa dni rób pompki i jak masz to drążek to podciąganie nachwytem i ze dwa razy w tygodniu aeroby (rower, bieganie) w dni w których nie ćwiczysz pompek itp. Jeśli masz możliwość to basen- to jest najlepsza inwestycja w zdrowie. Poza tym bez odpowiedniej diety się nie obędzie. Oprócz standardowego DMŻ, wywal gazowane, kolorowe świństwo (zwłaszcza coca colę), fasty, mniej słodyczy i tłustego, a poza tym w zasadzie wszystko możesz szamać byle nie bardzo dużo ale często i max o 20 a najlepiej ok 18-19 ostatni posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 15:47, piotr961103 napisał:

Jakie są dobre ćwiczenia na redukcje tkanki tłuszczowej ?


Aeroby, interwały, tabata. Bieganie, rower, basen. No i dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować