Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2010 o 20:51, WhiteMamba napisał:

Czy posiłek po treningu typu ryż z tuńczykiem, albo sałatka z wędzonym mięsem,jajkiem,ananasem
będzie na miejscu? Jeśli nie, to co powinienem jeść po treningu, tak by nie nabrać masy,
ale zwiększyć siłę mięśni.

Tak będzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypiłem gorące mleko z miodem i od razu działa ^^

A zdradzę wam mój uczynek (Uczyniony kilka miesięcy temu), otóż kiedyś, gdy rozrabiałem białkową odżywke, podszedł do mnie mój psiak*, stał nade mną tak, jakby chciał suplement rozrobiony w mleku.
Co mogłem poradzić?Dałem mu trochę** (OK. 200ML), ku mojemu zdziwieniu wypił całą, aż zlizywał z miski;D.
Od tamtej pory, gdy widzi, że rozrabiam coś w kuchni to podlatuje, często kradnie pudelka z mlekiem (puste), rozrywa i próbuje jeszcze wydoić trochę. Odżywki już mu nie daję, bo raczej nie chcę by mu się coś stało... ^^
Niezły świrek nie?

_____________________
*Alaskan Malamute
**Truskawkowa (MET-RX) w saszetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.08.2010 o 21:34, DesMonD__PL napisał:

Niezły świrek nie?


Heh dla mnie to nic dziwnego, mój pies jadł i pił dosłownie wszystko z wyjątkiem wódki, sałaty i cytryny (chociaż raz zeżarł połówkę). Odżywek jednak mu nie dawałem, już bez przesady Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój, gdy powącha alkohol ucieka.. ;D A jakiegoś gościa "wstawionego" często ma chęć uwalić, gdy się do mnie taka osoba zbliża.
Powiem tak, żałuje, że go nie karmiłem od małego jakimś "bebiko" albo innymi środkami dla bobasów, które "pomagają" przybyć w pasie ;D

E: A aktualnie przylazł do mnie i chce iść na powietrze "Odcedzić kartofle", więc dziękuje za uwagę, Dobranoc... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 22:06, DesMonD__PL napisał:

Mój, gdy powącha alkohol ucieka.. ;D A jakiegoś gościa "wstawionego" często ma chęć
uwalić, gdy się do mnie taka osoba zbliża.



To normalne dla psów. Mój miał tak samo, raz nawet się rzucił na jakiegoś pijaka, ale to była jego wina, bo sam przylazł i zaczął coś bełkotać, a pies był na smyczy. Jeśli chodzi o alkohol, to na wódkę szczekał, wino pił, byle z wodą, a piwo jak się wygazowało też żlopał :P
Ale dobra, bo się ot robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lepiej skończmy, choć w końcu temat powiązany jest ze zdrowiem, odżywianiem, więc piszemy czym tu psa nie karmić, by nie padł :>
No ale już koniec, do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej koksy zjadłem tego Geinera i w sumie nie przytyłem a raczej schudłem ale wygląd mięśni z tego co widzę się poprawił, bic urósł i jest jeszcze twardszy. Ale czy jak teraz przestanę to brać (albo w ogóle nie będę jadł albo za jakieś 2-3tyg) to czy odczuję to np w spadku siły i masy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Większość odżywek nie działa tak, że coś poczujesz po tygodniu. Wcina się je w cyklach trwających np 2-4 miesiące. Do tego musisz ciężko trenować, bo inazej odżywka w ogóle nie zostanie spożytkowana na mięśnie, skoro nie przytyłeś, to znaczy, że gainer nie zadziałał ;]
To tylko węgle i białko, możesz zastąpić normalną dietę, suple to tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2-4 miechy bez PICIA?? NIEEEE:D
Krete bierze się przeca max miesiąc
Wydaje mi się, że nie przytyłem bo teraz mam uboższą dietę no i jest lato, a latem się chudnie... Wiesz co to może poczytam sobie o tym coś więcej i jeśli jeszcze zakupię to może na jesień jak się rok szkolny zacznie? Powcinam ze 2-3miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 22:17, Witcher1990 napisał:

2-4 miechy bez PICIA?? NIEEEE:D

Wytrzymasz, pomyśl o mnie jeszcze 18''stki nie ma i picia też...

Dnia 14.08.2010 o 22:17, Witcher1990 napisał:

Krete bierze się przeca max miesiąc

Are you fu*king kidding me? Gość (Zna się na tym) rozpisywał mi czas brania i wyszło ok. 12 tygodni ;D

Dnia 14.08.2010 o 22:17, Witcher1990 napisał:

Wydaje mi się, że nie przytyłem bo teraz mam uboższą dietę no i jest lato, a latem się
chudnie...

Racja, też tak uważam, choć kiedyś Ci pisałem, że są także odżywki, które pozbywają się nadmiaru tłuszczu przy dobrze dobranej diecie (Co może skutkować tym, że nie nabierzemy za dużo na wadzę a mięśnie pójdą w góre)
E: A tak poza tym. Coś brał i przez jaki okres? (Dawkowanie mile widziane)
>Wiesz co to może poczytam sobie o tym coś więcej i jeśli jeszcze zakupię to

Dnia 14.08.2010 o 22:17, Witcher1990 napisał:

może na jesień jak się rok szkolny zacznie? Powcinam ze 2-3miechy:)

Bierz na okres Jesień/Zima. Obczaj sobie firmę BSN, sam wcinałem.
A Jeśli masz kasę to Met-RX (20 sasz ok. 160zł) Jedna dziennie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałem Geinera Whey 4000 z olimpu.
W dni treningowe najczęściej 3x75g
w nietreningowe 1-2x75g
Wiesz co zobaczymy jak to będzie, jak dietę ogarnę to nic nie będę kupował.
Co do picia widzisz czasem napiłbym się piwa ale znowu mi się coś z żołądkiem porobi i to taki interes z tymi odżywkami... Nie wiem może to wina wyciętego wyrostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem jak się ten koleś zna na braniu kreatyny, ale kretę bierzesz max 6-8 tygodni i później m/w tyle samo przerwy. Popytaj na porządnym forum, typu KFD, a nie pseudo-znawców z siłki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kolegowie zrobiłem rekord w bieganiu. Dystans 5.6km lub deko więcej 27min czyli ponad 1minute lepiej niż zwykle i to w zwykłych butach. Muszę zakupić normalne do biegania tylko to duży wydatek, rzędu 200zł i więcej...
Tylko mnie strasznie irytują światła w Gdyni bo wiele jest zupełnie niepotrzebnych i tylko przeszkadzają choć i tak jak nic nie jedzie cisnę na czerwonym. No i ludzie, tempe Janki zamiast zejść na bok jak widzą, że ktoś biega to dalej walą środkiem drogi ehh. Na rowerze już mam wypraktykowaną metodę, jak nie reagują na dzwonek, to walę po tylnym hamulcu i z piskiem opon zbieram zakręt obok delikwentów. Wtedy miło jest widzieć przerażenie w ich oczach:D No powiedzcie jaki to ze mnie zły satanista;)
A dzisiaj drugą część trasy biegłem bez koszulki ehh te spojrzenia lachonów na moją spoconą klatę, podrygującą w rytm biegu i Death Angel:D Jeszcze gumkę do włosów zgubiłem i powiewałem owłosieniem jak Janosik:D
Dobra jutro nie biorę się za 75kg na klatę tylko za 70 na początek, może 75 po kilku treningach, jak już 60opanuję perfekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby się ktoś wypowiedzieć o ABS2? Zrobiłem 2 razy już A6W (raz tę wersję normalną i raz tę trudniejszą), efektów nie widać za bardzo, może to będzie skuteczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 20:26, Strange101 napisał:

Mógłby się ktoś wypowiedzieć o ABS2? Zrobiłem 2 razy już A6W (raz tę wersję normalną
i raz tę trudniejszą), efektów nie widać za bardzo, może to będzie skuteczniejsze?

Abs2 jest b. dobrym cwiczeniem i naprawde warto nim cwiczyc brzucho. A6w jest tylko dobre na spalenie opony/ ew troche wzmocni brzuch. Abs jest skuteczniejszy na ,,budowe" brzucha :). Zacznij robic ABS''a i w dodatku biegaj/interwaly i bedzie gicio brzuch :)

p.s jaka jest ta ,,2" wersja a6w?? Tylko o 1 slyszalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 20:36, Rafiki1995 napisał:

p.s jaka jest ta ,,2" wersja a6w?? Tylko o 1 slyszalem :D


0 przerw między seriami i podczas ćwiczeń 2, 4, 5, 6 nie dotykasz w ogóle nogami ziemi, między powtórzeniami tylko je prostujesz i trzymasz kilka centymetrów nad ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 20:43, Strange101 napisał:

> p.s jaka jest ta ,,2" wersja a6w?? Tylko o 1 slyszalem :D

0 przerw między seriami i podczas ćwiczeń 2, 4, 5, 6 nie dotykasz w ogóle nogami ziemi,
między powtórzeniami tylko je prostujesz i trzymasz kilka centymetrów nad ziemią.

Aaaaa..Ja robiłem wersje 1 tylko ze bez przerw ale czasami (często :)) nogi ,,upadały" na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobra jutro nie biorę się za 75kg na klatę tylko za 70 na początek, może 75 po kilku treningach, jak już 60opanuję perfekt:)

Czyli jutro klata? Powodzenia życzę ^^ Sam jutro będe ten mięsień pompował, może rekordzik pobije, tylko muszę sobie kogoś wynająć do asekuracji.
Po treningu napisz, czy podołałeś

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować