Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Czyli co? Coś takiego ^^

Barki:
Wyciskanie hantli siedząc 4 serie 12,10,9,8
Wyciskanie hantli przodem 4 serie 12,10,9,8
(Dodać coś na barki?)
Kaptury:
Wyciskanie hantli bokiem 4 serie 12,10,8,8
Podciąganie sztangi do szyi 3 serie 12,10,8
Szrugsy 4 serie 12,10,10,9

Bedzie git?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podsumowanie. OStatnia szansa by coś wywalić, poprawić i tak dalej.
Poniedziałek (Klata + triceps)
1.Wyciskanie sztangi płasko [4 serie] 12,10,10,8
2.Wyciskanie sztangi (głowa do góry) [3 serie] 12,10,8
3.Wyciskanie sztangi (głowa do dołu) [3 serie]12,10,9
4.Rozpiętki [4 serie] 12,10,9,8 ---> Czy może 3 serie?

1.Wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie [3 serie] 12,10,8
2.Wyciskanie hantla zza głowy [3 serie] 12,10,8
3.Maszyna [2 serie] 12,10
4.Pompki francuskie [3 serie] ok 12-10 powtórzeń

Środa (Plecy+biceps+przedramię)
1.Podciąganie [4 serie] 12-10 powtórzeń
2.Wyciskanie hantla zza głowy leżąc [3 serie] 12,10,9 ---> Zrobiłem to dziś ćwiczenie po podciąganiu i było super, tylko klatka też pracowała bo napuchła i co zrobić?...
3.Wyciskanie hantla klęcząc na ławce (Wiosłowanie) [4 serie] 12,10,10,8 --- czy może 3 serie?
4.Maszyna wąsko 3 serie 12-9

1.Sztanga łamana podchwyt [4 serie] 12,10,10,8
2.Wyciskanie hantli siedząc jednocześnie [4 serie] 12,11,10,9-8

1.Uginanie nadgarstków podchwytem [ 4 serie]
2.Uginanie nadgarstków nachwytem [4 serie]
3. Urządzenie do uścisku ^^ ok 3 serii MAX

Sobotę znasz^^
(Podczas pisania tego, wbiły do mnie na chatę jakieś dwie dziewuchy.Zagroziły, że jak nie dam cukierka to zrobią psikusa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 20:48, DesMonD__PL napisał:

Dobra, podsumowanie. OStatnia szansa by coś wywalić, poprawić i tak dalej.
Poniedziałek (Klata + triceps)
1.Wyciskanie sztangi płasko [4 serie] 12,10,10,8
2.Wyciskanie sztangi (głowa do góry) [3 serie] 12,10,8
3.Wyciskanie sztangi (głowa do dołu) [3 serie]12,10,9
4.Rozpiętki [4 serie] 12,10,9,8 ---> Czy może 3 serie?


14serii na klate to dużo. Zrób 3serie rozpiętek dokładnie.

Dnia 30.10.2010 o 20:48, DesMonD__PL napisał:


1.Wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie [3 serie] 12,10,8
2.Wyciskanie hantla zza głowy [3 serie] 12,10,8
3.Maszyna [2 serie] 12,10
4.Pompki francuskie [3 serie] ok 12-10 powtórzeń

Za dużo na trica, nie będzie rósł jak go tak dobijesz. Zrób max 3 ćwiczenia, które dobrze czujesz. Wyciąg na koniec.

Dnia 30.10.2010 o 20:48, DesMonD__PL napisał:

Środa (Plecy+biceps+przedramię)
1.Podciąganie [4 serie] 12-10 powtórzeń
2.Wyciskanie hantla zza głowy leżąc [3 serie] 12,10,9 ---> Zrobiłem to dziś ćwiczenie
po podciąganiu i było super, tylko klatka też pracowała bo napuchła i co zrobić?...

Bo to są ponoć jakieś dwie techniki, ja dokladnie nie wiem, są lepsze na plecy...

Dnia 30.10.2010 o 20:48, DesMonD__PL napisał:

3.Wyciskanie hantla klęcząc na ławce (Wiosłowanie) [4 serie] 12,10,10,8 --- czy może
3 serie?

Mogą być 4

Dnia 30.10.2010 o 20:48, DesMonD__PL napisał:

4.Maszyna wąsko 3 serie 12-9

1.Sztanga łamana podchwyt [4 serie] 12,10,10,8
2.Wyciskanie hantli siedząc jednocześnie [4 serie] 12,11,10,9-8

1.Uginanie nadgarstków podchwytem [ 4 serie]
2.Uginanie nadgarstków nachwytem [4 serie]
3. Urządzenie do uścisku ^^ ok 3 serii MAX

Sobotę znasz^^
(Podczas pisania tego, wbiły do mnie na chatę jakieś dwie dziewuchy.Zagroziły, że jak
nie dam cukierka to zrobią psikusa...)

Ja bym brał psikusa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli triceps został do poprawy...
Więc może tak?
Wyciskanie hantla zza głowy [3 serie] 12,10,8 (To mi super wchodzi)
Maszyna [3 serie] 12,10,9 (Też git)
Pompki francuskie [3 serie] ok 12-10 powtórzeń (To dopompowuje całego trica więc zalecane)

To by było na tyle ^^ Dziękować za wszystko. Niedługo zacznę cykl i gdzieś przed NR skończę.
(Zrobie foto "przed", "po" i się porówna)

Pozdrawiam!
EDIT:
A biceps i przedramię mogą być? Robić młotkowe czy takie ze skrętem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młotkowe bardziej idą w przedramię a Ty już je osobno ćwiczysz więc raczej nie ma sensu. Chyba, że np po 3 serie tych dwóch ćwiczeń na bica i na koniec młotkowego 2-3 przed treningiem przedramion.
A to ze skrętem łądnie kształtuje kulistość bicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli robię po 3 serie na bica i potem jeszcze młotkowe 3 serie ^^
A jak lepiej robić ze sztangą? Nachwyt czy podchwyt? Czy może 3 tyg. tak i następne inaczej.
Dziękować!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem sobie próbny trening na klate. Normalnie brałem (Inny cykl) ok 94kg 4-5 razy..
Więc założyłem 82 myśląc, że wycisne to 12 razy. Wycisnąłem 8 razy ;/ Już myślałem sobie "oj bedzie trudno dziś"
Ogólnie było debilnie, na ostatnie serie brałem po 60-64 kg max 8 razy, prawa ręka odmawiała posłuszeństwa, tak jakby cięzsza była.
Raz nawet uprawiałem cholerne zdejmowanie sztangi z klaty przez zsunięcie jej na bęben i wstanie ;-)
Trudniejszy dzień, czy jest coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bo piszę pierwszy raz ;) ... Sory za odbiegnięcie od tematu dla DesMonD-a, ale jakie proponujecie ćwiczenia mając do dyspozycji jedynie hantle. Chciałbym popracować nad bicem, tricem i klatą. Czy pompki oraz podnoszenia hantli w pionie jest dobrym sposobem? Jeśli napisałem coś nie tak to śmiało możecie wypomnieć bo jestem właściwie zielony w te klocki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że być może gorszy dzień. Poza tym jeśli robisz więcej powtórzeń i serii to wiadomo, że jesteś bardziej zmęczony choć rozumiem, że od razu słabiej Ci szło, od prostej? A jak na skosie?
Ja już widzę, że nie będę miał jak robić treningów w tym tygodniu więc muszę sobie darować cały tydzień. Może i przyda się troche przerwy? Zrobiłem dzisiaj tylko brzuch w domu i 2serie na drążku. Może w czwartek jakieś FBW zrobie zobaczymy:)

Purek
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6574&pid=2724 to po pierwsze odpisz i pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witcher1990
Wiek: 17 lat | Wzrost: 191 | Waga 76 kg | Do tej pory cwiczylem moze 4 tyg podnosząc jedynie hantle. Budowe ciała mam "srednia" nie jestem chudy ani gruby. Osiągnąć chce jedynie rzeźbe. Od kiedy cwicze ''swoim stylem'' nie jem żadnych fastfoodow, chipsów etc. Mięso zawsze mam każdego dnia w tym od 2 - 3 kurczaków / tyg. Czasu zawsze mam dużo więc jestem gotowy na pomoc. Z góry dzieki ;)

Strange101 - dzięki, napewno zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:08, Purek napisał:

Wiek: 17 lat | Wzrost: 191 | Waga 76 kg |


Oo
Najpierw zacznij jeść, a potem pogadamy o mięśniach, bo jesteś chudy. Jakie ciężkie masz hantle?
Na triceps- pompki, wyciskanie francuskie, prostowanie rąk w opadzie.
Na biceps- tutaj się wiele nie wymyśli, standardowe ćwiczenia na biceps w siedzeniu- obiema rękami naraz, lub jedną podpartą o udo.
Na klatkę- pompki, rozpiętki, wyciskanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:28, Budo napisał:

> Wiek: 17 lat | Wzrost: 191 | Waga 76 kg |

Oo
Najpierw zacznij jeść, a potem pogadamy o mięśniach, bo jesteś chudy. Jakie ciężkie masz
hantle?
Na triceps- pompki, wyciskanie francuskie, prostowanie rąk w opadzie.
Na biceps- tutaj się wiele nie wymyśli, standardowe ćwiczenia na biceps w siedzeniu-
obiema rękami naraz, lub jedną podpartą o udo.
Na klatkę- pompki, rozpiętki, wyciskanie.


Problem w tym, że dużo jem :D, ale trudno nabrać mi na wadze. Hantle mam 4 kg.. przedtem jechałem na 2 kg, ale teraz są dla mnie za lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale jeśli masz 76kg przy wzroście 191cm to jesteś chudy jak szczur:) Więc u Ciebie podstawa to dieta i masa. Nie da się wyrzeźbić mięśni których nie ma takie fakty. Ja obecnie mam ok 70kg i 174cm i dopiero powoli zaczynają być widoczne te mięśnie. W planach mam rzeźbienie ale o ile przytyję do ok 80kg może troche mniej.

Skoro do dyspozycji masz hantle (przydałoby się nawet do 20kg na jeden żeby klate zrobić) to no excuse workout (to co kolega wyżej wysłał) będzie dobre na początek bo te 4tyg to mało ale przynajmniej mięśnie przyzwyczaiłeś do wysiłku.
Więc ten trening taki jak na filmie, ale nie rób za dużo powtórzeń, max 12. Do tego zrób sobie drążek jakiś to poćwiczysz brzuch ABS II. No i można się podciągać.
Do tego dieta. Nie oszukujmy się musisz parę kilo przytyć, nie wiem czy nie masz niedowagi. Do 80+musisz dojechać
Minimum 5posiłków dziennie, dużo białka i węgli. Ryż, kasza, makarony, chleb razowy, płatki owsiane to węgle. Serek biały, mięcho, tuńczyk, ryby, to białka. Do tego jakieś warzywa. Chyba masz szybką przemianę materii więc posilki przynajmniej 2-3powinny być duże. Szczególnie ważny jest ten przed i po treningu. Zwróć uwagę na godziny posiłków. Po 3godzinach organizm zjada sam siebie więc trzeba jeść częściej.
Jeśli nie uprawiasz innych sportów to pobiegaj troche, rower lub choć na basen. Ale bez przesady. Jeśli ten trening jest powiedzmy na 3-4dni w tygodniu to aeroby rób 1-2razy i nie za dużo. Rowerka max 30min, biegania mniej.
Chyba styknie jak masz pytania to wal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:50, Witcher1990 napisał:

Nie obraź się ale jeśli masz 76kg przy wzroście 191cm to jesteś chudy jak szczur:) Więc
u Ciebie podstawa to dieta i masa. Nie da się wyrzeźbić mięśni których nie ma takie
fakty. Ja obecnie mam ok 70kg i 174cm i dopiero powoli zaczynają być widoczne te mięśnie.
W planach mam rzeźbienie ale o ile przytyję do ok 80kg może troche mniej.

Skoro do dyspozycji masz hantle (przydałoby się nawet do 20kg na jeden żeby klate zrobić)
to no excuse workout (to co kolega wyżej wysłał) będzie dobre na początek bo te 4tyg
to mało ale przynajmniej mięśnie przyzwyczaiłeś do wysiłku.
Więc ten trening taki jak na filmie, ale nie rób za dużo powtórzeń, max 12. Do tego zrób
sobie drążek jakiś to poćwiczysz brzuch ABS II. No i można się podciągać.
Do tego dieta. Nie oszukujmy się musisz parę kilo przytyć, nie wiem czy nie masz niedowagi.
Do 80+musisz dojechać
Minimum 5posiłków dziennie, dużo białka i węgli. Ryż, kasza, makarony, chleb razowy,
płatki owsiane to węgle. Serek biały, mięcho, tuńczyk, ryby, to białka. Do tego jakieś
warzywa. Chyba masz szybką przemianę materii więc posilki przynajmniej 2-3powinny być
duże. Szczególnie ważny jest ten przed i po treningu. Zwróć uwagę na godziny posiłków.
Po 3godzinach organizm zjada sam siebie więc trzeba jeść częściej.
Jeśli nie uprawiasz innych sportów to pobiegaj troche, rower lub choć na basen. Ale bez
przesady. Jeśli ten trening jest powiedzmy na 3-4dni w tygodniu to aeroby rób 1-2razy
i nie za dużo. Rowerka max 30min, biegania mniej.
Chyba styknie jak masz pytania to wal


Obrażać się nie ma za co bo takie są fakty. Dobrze, że walnąłeś prosto z mostu. Postaram się nabrać te kilosy i zastosować do tego co napisałeś. Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te typie myślałem, że Cię straciłem:)
Powiedz mi lepiej czy jeśli ominie mnie tydzień treningowy to czy lepiej dać sobie spokój do poniedziałku i wtedy jak zwykle zrobić klatę czy może już w piątek zrobić klacisko,łikend bieganie, w poniedziałek nogi a w czwartek plecy, piątek basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięższy dzień. Na skosie poszło ok. 70kg... aż żal pisać...
Wtedy mi tak właśnie prawa ręka "odpadała", zamiast pomagać to dodatkowy ciężar. No cóż, dzień minął. Nie ma co się rozczulać ^^ Teraz dokończę tydzień. Potem 2 tyg przerwy i zaczynam "prawdziwy cykl" z ok. 200g białka dziennie, a właśnie czy nadmiar białka może mieć jakieś skutki uboczne?
Edit:
Pytanie już nieważne, znalazłem odp. u wujka Google ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować