Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Ja mam najgorszy problem jak sobie rozłożyć ćwiczenia, co którego dnia a co następnego.
No i oczywiście co jeść. W ogóle w takich sprawach nie mam pojęcia jak sie za wszystko zabrać i to ogarnąć żeby efekt ćwiczeń był.

A najbardziej chodzi o wyzezbienie klaty i zrzucenie troche tego brzucha.
No i w lato na d jakieś jezioro i jak zdjąć koszulkę to żebym się dobrze czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 10:21, karolekx23x napisał:

Ja mam najgorszy problem jak sobie rozłożyć ćwiczenia, co którego dnia a co następnego.
No i oczywiście co jeść. W ogóle w takich sprawach nie mam pojęcia jak sie za wszystko
zabrać i to ogarnąć żeby efekt ćwiczeń był.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6574&pid=2724
Odpisz na podstawowe pytania zobaczymy co da się dla Ciebie zrobić.

Dnia 15.02.2011 o 10:21, karolekx23x napisał:


A najbardziej chodzi o wyzezbienie klaty i zrzucenie troche tego brzucha.
No i w lato na d jakieś jezioro i jak zdjąć koszulkę to żebym się dobrze czuł.

Wszyscy chcecie rzeźbić, a problem leży w tym, że trza mieć co rzeźbić.

EDIT
MASA MI NIE IDZIE!!!! NIEEEEEE!!!
Trza więcej żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś co zminimalizuje szkodliwość monitora na oczy? Jakaś nakładka ochronna czy coś. No i jakie ustawienia monitora są lepsze dla oczu? Duża rozdzielczość czy mała, przyciemniony ekran czy jaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam grubą rozkminę bo nie wiem co mam żreć w szkole. Taki mam plan, że dwa dni siedzę od rana do wieczora nawet ciężko na koksa między zajęciami wyjść. Przecież hardcorowy powiedział, że na małych kanapeczkach się nie urośnie! A tak pięknie było żreć ryż 3x dziennie:( POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:36, Witcher1990 napisał:

No to teraz mam grubą rozkminę bo nie wiem co mam żreć w szkole. Taki mam plan, że dwa
dni siedzę od rana do wieczora nawet ciężko na koksa między zajęciami wyjść. Przecież
hardcorowy powiedział, że na małych kanapeczkach się nie urośnie! A tak pięknie było
żreć ryż 3x dziennie:( POMOCY!!!!!


Gainer w shakerze do plecaka i kuniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2011 o 22:45, Budo napisał:

Gainer w shakerze do plecaka i kuniec.

I jeśli mi się nic nie zmieni w tym planie to chyba zrezygnuję z białka na rzecz właśnie Gainera. Taki mały obiad.
Ehh a już tak ładnie łapka i plerki urosły:( Albo może pier tą szkołę i zwiększyć masę ew zostać ninja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:36, Witcher1990 napisał:

No to teraz mam grubą rozkminę bo nie wiem co mam żreć w szkole

Nie wiem jakie masz możliwości, ale polecam opcję ryż+pierś kurczaka pokrojona w kosteczkę+warzywa jakie chcesz (pomidor, kukurydza, fasola, szczypiorek, co Ci pasuje)+ odrobina keczupu/majonezu, żeby przez gardło przechodziło bez problemu i zajebiście szybkie, w przygotowaniu jak i w spożyciu, jedzenie. Pierś może byc smażona, jak pieczona, albo podsmażana i wsadzona do mikrofali, ilośc ryżu i warzyw wedle uznania. Zamiast majonezu/keczupu koksy pewnie wlaliby oleju, ja tak zdyscyplinowany nie jestem, dla mnie smak ma znaczenie. Wszystko to walniesz sobie doo jakiegoś pojemnika z przykrywką i lecisz, sam jem bardzo często od dawna, nie znam wartości odżywczych, bo ich nie wyliczam. No chyba, że nie masz możliwości zrobienia takiej szamy, ale to już cięższy przypadek ;)
A ja czuje, że jest ze mną coraz lepiej, wszystko idzie powoli do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no dobry masz pomysł wiesz? Chyba tak sobie zrobię, z piersią może być problem ale to ew inne mięcho tam wrzucę. Problem może też być z czasem żeby to zeżreć po zaraz po koksie trzeba lecieć na zajęcia;/ No i znowu będą się ze mnie śmiali, że jestem koksem i jem smalec:D Bo swego czasu jadłem np owsiankę albo ser z ryżem i mówiłem ciekawskim, że to smalec a oni wierzyli:D
Dobra nie ma opierdalania, jakoś da się radę! A dzisiaj plery i bary + 120kg w MC musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno- taką pierś smaży się jak normalnego kotleta tzn w jajku i bułce czy tylko z przyprawą jak np do gyrosa? Chyba, że w ogóle zrobić kotleta i jego tam wkroić do ryżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:13, Witcher1990 napisał:

Jeszcze jedno- taką pierś smaży się jak normalnego kotleta tzn w jajku i bułce czy tylko
z przyprawą jak np do gyrosa? Chyba, że w ogóle zrobić kotleta i jego tam wkroić do ryżu?

Wiesz, wedle uznania, różnie mi się zdarzało robic. Najczęściej podsmażam pierś z przyprawami, nie w panierce, a potem wsadzam do mikrofali, jest szybciej, ale można zawsze dosmażyc ją do końca. Mówię tutaj o całej piersi, w sensie nie pokrojonej na cieńsze kawałki. Pokrojenie, panierowanie w bułce, zrobienie kotletów i wkrojenie jest jakimś pomysłem, ale jak dla mnie nie komponuje się smakowo z resztą :D Ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś kiedyś sobie zrobił wersję beta takiego dania w domu i spróbował jak Ci smakuje w różnych wariantach. Rodzaj ryżu jest oczywiście dowolny. Mięso też można różnie, zdarzało mi się jeśc ze zwykłą szynką (no ale wtedy jest jej mniej niż kurczaka) i też dawało radę. Ogólnie dobre jedzenie, łatwe do zrobienia, wartościowe, no i można zabrac wszędzie, a ze zjedzeniem w przerwie też nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przyjmuje się, że osoba mająca problemy z trądzikiem młodzieńczym powinna ograniczyć spożywanie słodyczy oraz ostrych przypraw. Czy byłbyś ktoś w stanie w miarę szczegółowo wyjaśnić z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha. Coś tam w internecie poczytałem i dowiedziałem się, że w moim przypadku (mięśni troszki mam, a tłuszczu brak) najlepiej będzie sprawować się ABS II. Dobrze wyczytałem? ;)
I druga kwestia chcę ogólnie wzmocnić mięśnie i zwiększyć siłę, ale:
1. Nie mam zamiaru znacząco zwiększać masy.
2. Raczej nie mam zamiaru chodzić na siłownię.
Codziennie robię pompki (najczęściej 40 rano i 40 wieczorem, czyli tyle co nic), ale pomyślałem, że może warto by się za to wziąć bardziej konkretnie i z większą wiedzą (może nawet zacząć jeść coś zdrowszego, a mniej syfów). Masz jakieś porady?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wbij na mój gramsajt i zobacz sobie cykl wpisów "legendary". Wpisz to w szukajkę i poczytaj, na początek starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie takie kanapki (tylko teraz kwestia czy student ma fundusze :P)
Bułka żytnia/orkiszowa do tego grillowana pierś z kurczaka z jakąś przyprawą, sałata plus keczup jeśli komuś za sucho. Zdrowe, pożywne i smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa też dobry pomysł tylko, że będę to szamał pewnie ze zwykłą bułką, ciemne są za drogie.
***
Jest jakaś masakra z tym treningiem na siłę... W pon robiłem nogi i tric, nie miałem dużo czasu więc robiłem jedno ćwiczenie po drugim, jedynie te siłowe miały więcej przerwy choć przy tricu już nie. No i łapa boli mnie do dzisiaj, nie wiem jak będę wyciskał;/ Plecy z barkami robiłem ostatnio 3godz a normalnie zajmuje mi to 2godziny. No i plery bolą okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolilem sie na zero gillettem i zauwazylem, ze moja skora glowy nie jest w zbyt dobrej formie. Co polecacie na wygladzenie skory, usuniecie jakichs tam syfkow itp - jakies kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 godziny trening? Spróbuj inaczej rozłożyć, trening nie powinien trwać więcej niż 1 - 1,5h bo potem mięśnie palisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:36, Ambroo napisał:

3 godziny trening? Spróbuj inaczej rozłożyć, trening nie powinien trwać więcej niż 1
- 1,5h bo potem mięśnie palisz.

Jeśli ćwiczyłbym 4xtygodniowo np klata+bic, nogi, plecy, barki+tric to owszem pewnie tyle by trwał ten trening jednak zrobić 5s martwego z przerwami 2-3min a później nawet 5 min przed ostatnią serią i 5serii wyciskania na barki to już dużo czasu pochlania. Do tego brzuch, rozgrzewka i mamy blisko 3godziny... Szkoda bo to nie powinno tak wyglądać z kolei przy treningu nóg i trica naginałem ostro i zrobiłem to chyba w 1;5h bez brzucha ale to było jedno ćwiczenie po drugim prawie bez przerwy to zakwasy w tricu miałem 4dni...
Myślę, że jak się sprężę to barki+plecy dam radę tak jak wcześniej w 2godziny zrobić. Zapytam swojego koksa na siłowni ile powinno to trwać.
*****
Nie wiem czy nie przetrenowałem łydek bo nogi to ostatnio mają ze mną ciężko. Chodzi o to, że strasznie bolą mnie okolice piszczeli, tak mniej więcej po środku piszczela po wewnętrznej stronie nogi. Przy dotyku bardzo ale i jak nic nie robię również. Wczoraj po bieganiu myślałem, że nie wejdę po schodach tak mnie bolało. To chyba kości o ile one mogą boleć... Jakieś rady oprócz nie ćwiczenia łydek przez pewien czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:45, sliski_wojtas napisał:

Kurde, mam dość głupie pytanie - otóż co zrobić żeby mieć grubszą łapę ? W wieku 16 lat
mam chudą jak nie wiem, a reszta git.

yyyy zacząć żreć dużo i dobrze i pakować. Na początek hantle. Jednak radziłbym ćwiczyć całe ciało żeby zachować proporcje.
co żreć masz tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6574&pid=2724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować