Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Nakupiłem koksu (białko i carbo choć myślałem nad Gainerem 4.5kg 120zł), napisaliśmy plan na masę taki hardcorowy, w pon nakupię żarcia i zrobię taką masę, że to się w pale nie mieści. 5kg w 3miechy to cel minimum, a później redukcja 2miesiące ale to już w wakacje jak dobiję do tych upragnionych 80kg. Czystej masy po redukcji zostanie myślę ok 75kg wtedy. I na jesień znowu masa do 80+ i redukcja do 80kg czystego mięcha.
Ale se to fajnie zaplanowałem:)
Nóg miałem nie masować ale jednak jeszcze te 3miechy pomasujemy i styknie. Ale, że mniej mi na nich zalezy to trening zaczynam od tricepsa.
Po treningu od poniedziałku 20-30min rowerka co by się nie zalać poza tym jak dam radę to basen 1xtygodniowo i 1xtygodniowo bieganie.
Nie ma opjer jak to mówi Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty, Łiczer, 80kg przy takim wzroście, to Ty nieźle się chcesz skoksować. No i przy Twoim 1,7 metr coś, to się w drzwiach mieścić nie będziesz :)

Ktoś robi tutaj pistolety? Bo nie wiem, czy dupą trzeba dotknąć ziemi, czy nie? I czy to normalne, że przy ich wykonywaniu bardziej boli mnie noga, która jest cały czas wyprostowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 09:19, Heimdallr napisał:

Ty, Łiczer, 80kg przy takim wzroście, to Ty nieźle się chcesz skoksować. No i przy Twoim
1,7 metr coś, to się w drzwiach mieścić nie będziesz :)

hehehe no możliwe, że będzie ze mnie koksik:) Kumpel przy 180coś chce do 90kg dobić:D Mi 80 styknie byle kondycja była dobra. Teraz jest jeszcze trochę mało ważę choć jak się po basenie wczoraj w lustrze przeglądałem to było całkiem nieźle.
Jeśli w piątek nie będę miał min 75kg to kupuję kreatynę i zrobię cykl przed wakacjami.
A zaraz żre ryż, kurę i marchewkę i idę robić plecy i barki. Nie ma lipy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym tygodniu lub początkiem następnego będę miał sztangę, zależy jak beton wyschnie:D
Na razie muszę się zadowalać absem, ale za to brzuch teraz jakoś takoś wygląda.

Btw co daje zatrzymywanie wody w mięśniach czy coś takiego?
Kumpel mi opowiadał że u niego w szkole koleś wziął jakiś monocośtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 22:48, zerohunter napisał:

Kumpel mi opowiadał że u niego w szkole koleś wziął jakiś monocośtam.

Pewnie chodzi o kreatynę a konkretnie monohydrat kreatyny.
Dokładnego działania nie znam ale tak własnymi słowami działa to tak, że jeśli bierzesz sobie kretę i dużo przy tym pijesz to zatrzymujesz wodę w organizmie, zwiększa się objętość mięśni, polepsza wchłanianie białek. Dzięki krecie na treningu idzie siła, wytrzymałość i masa a po masz lepszą regenerację. Jest to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy suplement. Teoretycznie można stosować mając mały staż jednak na początku jest to bez sensu bo do pół roku masa idzie bardzo ładnie i przyrosty byłyby nawet po suchym chlebie.
Jak ogarniesz dietę, treningi i ciężar to za jakiś rok możesz wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku mono nie bierz... Odczekaj tyle ile mówi Witcher.
Potem rąbnij sobie mono (Najmocniej klepie na pierwszym cyklu, potem dobrze jest dorwać coś mocniejszego np. TCM czy stack). Ja zrobiłem inaczej i trochę żałuje, bo może teraz byłbym większy...
I aktualnie by mięśnie urosły to muszę niezłego kopa im dać np. własnie Stacka ;/ Dlatego tez przerwałem z budowaniem masy i tylko boks.

Ale jeśli naprawdę chcesz coś brać, bo lubisz wydawać kasę to kup jakiegoś gainera i rozpisz sobie dobra dietę.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet mi nie przyszło przez myśl, żeby to brać, żeby cokolwiek brać na początku, tylko byłem ciekaw tego specyfiku, btw to nie działa trochę jak narkotyk?
Bo mi się z tym kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwał skręcił kostkę i uszkodził sobie woreczek stawowy? Ciekaw jestem po jakim czasie doznaje się stu procentowego ozdrowienia. Urazu doznałem 11 marca, a do dzisiaj nogę mam (chociaż jest mniej) opuchniętą i wciąż obolałą, a kolejną wizytę mam 9 maja...

btw. o ubezpieczenie się starać z tego powodu(szkoła)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś ćwiczenia na krzywy kręgosłup? Gdy byłem u lekarza powiedział, że to ostatni gwizdek, abym zaczął się prostować. Inaczej będę miał garba. Na razie robię pompki i to pomaga, ale szukam też innych ćwiczeń (niekoniecznie siłowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 07:33, Fucio napisał:

Zna ktoś jakieś ćwiczenia na krzywy kręgosłup? Gdy byłem u lekarza powiedział, że to
ostatni gwizdek, abym zaczął się prostować. Inaczej będę miał garba. Na razie robię pompki
i to pomaga, ale szukam też innych ćwiczeń (niekoniecznie siłowych).


Ortopeda chętnie Ci pomoże (albo sam przepisze jakieś ćwiczenia, albo nawet wyśle na rehabilitację, gdzie specjalista pokaże Ci co i jak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega powiedział, najlepiej odwiedź ortopedę, bo rodzaj ćwiczeń zależy od rodzaju skrzywienia. A najlepszym sportem na kręgosłup jest pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 07:33, Fucio napisał:

Zna ktoś jakieś ćwiczenia na krzywy kręgosłup? Gdy byłem u lekarza powiedział, że to
ostatni gwizdek, abym zaczął się prostować. Inaczej będę miał garba. Na razie robię pompki
i to pomaga, ale szukam też innych ćwiczeń (niekoniecznie siłowych).


Basen bardzo dobrze wpływa na kręgosłup, oprócz tego, skoro to ostatni gwizdek, to lepiej postarać się o bardziej fachowe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No koksy tydzień temu miałem 74.5 dzisiaj 75.8:) Może uda się dobić do 80 w dwa miechy.
http://www.youtube.com/watch?v=_Q1UnAw4RCg ten koleś wcześniej ćwiczył u nas i zajmował się siłownią. Ten film jest robiony na innej siłowni ale u nas też dwa kręcili więc jak będę gdzieś na drugim planie to upne. To wicemistrz Polski do 85kg mam zamiar iść na mistrzostwa Polski 1maja (a może to Puchar Polski?). Teraz jest na rzeźbie to zrobił mi straszny demot bo człowiek ćwiczy na tej siłowni i myśli, że już jako tako wygląda a tu przyjdzie taki kulturysta i rozwala wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna odpowiedź, a nie zauważył:


"Ktoś robi tutaj pistolety? Bo nie wiem, czy dupą trzeba dotknąć ziemi, czy nie? I czy to normalne, że przy ich wykonywaniu bardziej boli mnie noga, która jest cały czas wyprostowana?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadam pewne pytanie, które może być dla niektórych z was głupie, ale mnie to nurtuje ;> czy siłownie są w święta raczej otwarte, czy nie? Bo sie zastanawiam czy jest sens się wybierać, a w internecie nic nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 10:14, Pernia napisał:

zadam pewne pytanie, które może być dla niektórych z was głupie, ale mnie to nurtuje
;> czy siłownie są w święta raczej otwarte, czy nie? Bo sie zastanawiam czy jest sens
się wybierać, a w internecie nic nie mogę znaleźć


Myślę, że nie ma szans. Odpocznij sobie, a jak koniecznie chcesz się poruszać, to zrób sobie trening, jakiego zazwyczaj nie robisz- np. pobiegaj, porozciągaj się itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś nie ubiegałem się o pieniądze z ubezpieczenia, ale dwie nauczycielki cały czas mi mówią, żebym ubiegał się o nie.Miałem wycinany, już rozlany i ze zgorzelą wyrostek robaczkowy.Leżałem tam dwa tygodnie.Mam pytanie: Czy mogę się ubiegać o te pieniądze przy ubezpieczeniu szkolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować