Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Jak bedziesz "żarł" slodycze to nawet bieg nie pomoże.:)

Aby zrzucic tluszcz biegasz z okreslonym tetnem + minimum 30 minut bodajze.
Ogranicz węgle, zwieksz ilosc białka ;)

Biegaj co drugi dzien, a na przyklad w dni ''pomiedzy'' jakies areoby etc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze mam diete. nie musisz mi mowisz o slodyczach

@orionov
pytanie o bieganie i pytanie o cwiczenia W DOMU jak napisalem, nie maja ze soba zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja kolan była już ponad tydzień temu i myślałem, że jutro już coś powoli zrobię jakieś małe bieganko, albo jakieś przysiady itd., ale gdzie tam. Poszedłem na koncert i jest chyba gorzej, niż było. Wszystko było dobrze do momentu, gdy zacząłem iść do domu. Wtedy adrenalina zniknęła i wtedy poczułem ból. Ciało protestuje, ale niestety środowego treningu rugby sobie nie odpuszczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Biegaj sobie co drugi dzień na przykład. Ale i tak największą rolę odgrywa prawidłowa dieta. Jeśli chodzi o ćwiczenia to standardowe są różne aeroby, głównie bieganie, rower, basen. Możesz się też rozejrzeć za szóstką weidera, albo tabatą.

Heimdallr----> uważaj, bo najbardziej trzeba się bać kolan ze wszystkiego... nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 05:07, Budo napisał:

Heimdallr----> uważaj, bo najbardziej trzeba się bać kolan ze wszystkiego... nie ma
żartów.


Dlatego kupiłem sobie książkę o "wzmocnieniu stawów" (?), no i zwykłe bieganie jeszcze będę odpuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to podchodzi pod ten temat.
Mam pytanie. Wie ktoś czy jest jakiś sklep w Warszawie, w którym można kupić oryginalne stroje sportowe drużyn europejskich, typu AS Roma, Manchester United, etc.? W Rzymie bez problemu coś takiego znalazłem i kupiłem sobie bluzę, a po powrocie nabrałem smaku na coś jeszcze. Niestety w internecie nie jest wcale tak łatwo coś znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 02:55, Buhahahahaha napisał:


Pieprzenie w 90%. Szczególnie fragmenty jak to rządy zmodyfikowały pszenicę i jak nam teraz każą ją jeść, żeby lobby mogło sprzedawać lol. Jestem agrobiotechnologiem i wiem jak to wygląda, na pewno nie tak, jak w artykule. W dodatku nowoczesne zalecenia wiely organizacji rządowych właśnie zwracają uwagę na zmniejszenie spożywania zbóż, a zwiększenie warzyw i owoców. Ameryki nie odkrył, że wysoko przetworzone produkty pszeniczne są niezbyt zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach.

jakie ćwiczenia w domu?
ostatnio mega dużo mówi się o Ewie Chodakowskiej - więc jak nie przeszkadza Ci to, że będziesz sobie ćwiczył z babką w tv ( a nie facetem ;) ) to polecam. Dużo osób sobie chwali, a i ćwiczenia ma zróżnicowane - największy wycisk dają te określone mianem ''killer'' - można zerknąć.

Słyszałam też o serii ćwiczeń Shaun''a T, możesz również przejrzeć - też daje wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 18:53, Malevyn napisał:

poza tym jakie cwiczenia w domu polecacie na spalenie tluszczu z okolic brzucha, pupy
i ud ?


Google---> tabata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 09:06, Eff3ctiv3 napisał:

Nie wiem czy to podchodzi pod ten temat.
Mam pytanie. Wie ktoś czy jest jakiś sklep w Warszawie, w którym można kupić oryginalne
stroje sportowe drużyn europejskich, typu AS Roma, Manchester United, etc.? W Rzymie
bez problemu coś takiego znalazłem i kupiłem sobie bluzę, a po powrocie nabrałem smaku
na coś jeszcze. Niestety w internecie nie jest wcale tak łatwo coś znależć.


Naprawdę trudno?

http://www.fanzone.pl/

Na tych stronkach to bardziej gadżety:

http://www.4fanatic.com/, http://www.iss-sport.pl/start

A potem możemy się kierować do sklepów konkretnych klubów, jak np:

http://store.manutd.com/stores/manutd/default.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, co włączam TV, to lecą same reklamy środków odchudzających. Jeszcze trochę i sam schudnę oglądając ;)

Naprawdę ktoś wierzy, że pijąc jakiś środek przez 2 tygodnie straci się X kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2013 o 20:14, maniekk napisał:

Naprawdę ktoś wierzy, że pijąc jakiś środek przez 2 tygodnie straci się X kilogramów?


Tak, bo to o wiele łatwiejsze niż dieta i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:40, Daelor napisał:


> Naprawdę ktoś wierzy, że pijąc jakiś środek przez 2 tygodnie straci się X kilogramów?


Tak, bo to o wiele łatwiejsze niż dieta i ćwiczenia.


Dziwne, że ludziska nie kupują tych cudów z telezakupów, a tutaj dają się robić w bambuko. Brakuje jeszcze gwarancji, że po 2 tygodniach sadło nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:48, maniekk napisał:

Dziwne, że ludziska nie kupują tych cudów z telezakupów


Zdziwiłbyś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to objaw braku słońca/witamin:

Ostatnio mimo możliwości wysypiania się, chodzę zmęczony i nic mi się nie chce. Ba, dochodziło do takich absurdów, że po 8-9 godzinach snu i 3 aktywności znowu mnie muliło.

No chyba, że jestem meteopatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 11:24, maniekk napisał:

Panowie, czy to objaw braku słońca/witamin:

Ostatnio mimo możliwości wysypiania się, chodzę zmęczony i nic mi się nie chce. Ba, dochodziło
do takich absurdów, że po 8-9 godzinach snu i 3 aktywności znowu mnie muliło.

No chyba, że jestem meteopatą ;)


Nie jesteś sam :< może z wyspaniem się nie mam wielkich problemów ale np. z koncentracją albo motywacją do jakiegokolwiek działania już mam... również zganiam na brak słońca :D Wystarczyły by mi 2 wolne, słoneczne dni, z temperaturą +15*C ... eh
Dzisiaj się posiłkuje http://www.youtube.com/watch?v=OdIJ2x3nxzQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować