Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Oglądałem na yt jakiegoś kolesia, który miał tam metamorfozę bla bla bla, zrobił nawet fajną klatę, ale miał tyle luźnej skóry że to naprawdę źle wyglądało, taka klata i na niej jakby koszulka, tylko ze skóry to było, tak u dołu wisiało, więc uwaga z redukcją od 100+:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 18:00, zerohunter napisał:

Oglądałem na yt jakiegoś kolesia, który miał tam metamorfozę bla bla bla, zrobił nawet
fajną klatę, ale miał tyle luźnej skóry że to naprawdę źle wyglądało, taka klata i na
niej jakby koszulka, tylko ze skóry to było, tak u dołu wisiało, więc uwaga z redukcją
od 100+:D


Masz linka może jeszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2013 o 16:34, Plamciak napisał:

Wracając do moich celów - odsłonić mieśnie brzucha. Czy waszym zdaniem redukcja trwająca
2-3 tygodnie to jakiś skandal? :) Liczyłem tylko na ocenę dietki, co zmienić, dodać i
siema - a tu wynikły kontrowersje co do mojej wagi. :D

Najpierw masa potem rzeźba a powiedz mi po co ci narazię brzuch chcesz nim laski wyrywać na plaży czy co bo kompletnie nie rozumiem twojego celu idz na siłkę rób masę potem się rzeźb co z tego że bd miał kaloryfer i wagę nie wiem 55kg? jak bd za przeproszeniem suchy i ktoś cię ma na strzała. Ja na twoim miejscu bym robił masówkę i dopiero resztę ale twój wybur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym treningu zauważyłem u siebie w lewej nodze wodę w kolanie. Bólu właściwie nie czułem, ale taki dziwny opór w kolanie i duża gula stercząca na zewnątrz. Trening kontynuowałem, a teraz ta gula jest już zdecydowanie mniejsza, a ból jest minimalny, tylko jak chcę szybko poruszyć nogą w większym zakresie. Kupiłem sobie żel

Spoiler

Altacet

i sobie posmarowałem nogę. Nadal nie czuję bólu. Czy jeśli będę stale po kilka razy dziennie smarował kolano tym żelem i będę oszczędzał nogę, to czy mogę w sobotę normalnie iść na trening? Niestety do lekarza nie mogę pójść. Jestem w takiej sytuacji, że nie wiem, gdzie mam teraz lekarza rodzinnego... Do szpitala też byłby problem, ale już nie będę pisał co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 20:59, Heimdallr napisał:

Na dzisiejszym treningu zauważyłem u siebie w lewej nodze wodę w kolanie. Bólu właściwie
nie czułem, ale taki dziwny opór w kolanie i duża gula stercząca na zewnątrz. Trening
kontynuowałem, a teraz ta gula jest już zdecydowanie mniejsza, a ból jest minimalny,
tylko jak chcę szybko poruszyć nogą w większym zakresie. Kupiłem sobie żel

Spoiler

Altacet


i sobie posmarowałem nogę. Nadal nie czuję bólu. Czy jeśli będę stale po kilka razy
dziennie smarował kolano tym żelem i będę oszczędzał nogę, to czy mogę w sobotę normalnie
iść na trening?
Niestety do lekarza nie mogę pójść. Jestem w takiej sytuacji, że
nie wiem, gdzie mam teraz lekarza rodzinnego... Do szpitala też byłby problem, ale już
nie będę pisał co i jak...


Hę? przecież możesz iść do przychodni w nie swoim miejscu zameldowania/zamieszkania. Możesz tez wydać pieniądze i iść prywatnie, ze stawami nie ma żartów, mój ojciec od X lat z tym walczy. Najpierw woda w kolanie, a potem jeszcze inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 22:17, Kubson023 napisał:

szukam dobrego planu na bieganie ;D nie chodzi mi o interwały na początku bo bym chyba
dostał zawału :P


Napisz może co chcesz osiągnąć i ile jesteś w stanie przebiec (czas/dystans) w ciągłym biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 22:20, Heimdallr napisał:

> szukam dobrego planu na bieganie ;D nie chodzi mi o interwały na początku bo bym
chyba
> dostał zawału :P

Napisz może co chcesz osiągnąć i ile jesteś w stanie przebiec (czas/dystans) w ciągłym
biegu.

Szczerze ? mało nie bd okłamywał że bieg na 4 piętro mam zadyszkę
Cel poprawa kondycji na tyle by wojsku po 4 dniach nie wyleciał na zbity pysk mam przygotowanie tak jak by robie :P. Ogl mam bardzo słabą kondycję a jest ładna pogoda więc czas biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 22:17, Kubson023 napisał:

szukam dobrego planu na bieganie ;D nie chodzi mi o interwały na początku bo bym chyba
dostał zawału :P

Kolego, na początku nie liczy się plan tylko chęci. Musisz wyjść poruchtać, poprzeplatać bieg marszem żebyś wiedział na czym stoisz i na co Cię stać. A potem pomyśl o planie, taka dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał ko-nik. Co jeszcze mogę Ci poradzić? Nie jedz, ani nie pij przed bieganiem i w trakcie biegania. Biegaj systematycznie. I jak biegniesz to powoli truchtaj, jak najwolniej, byle by biec. Jeśli danego dnia jesteś bez sił na bieganie to idź chociaż na dłuższy spacer (to też zdecydowanie pomoże na starcie). Na początku się nie zrażaj, bo wtedy nie liczą się tak naprawdę wyniki, tylko to aby systematycznie do tego podchodzić, starać się i próbować. Na początku mojej przygody z bieganiem też był problem, aby wybiegać coś więcej. Ale robiłem to systematycznie, a teraz jestem w stanie przebiec nawet 20 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 22:17, Kubson023 napisał:

szukam dobrego planu na bieganie ;D nie chodzi mi o interwały na początku bo bym chyba
dostał zawału :P


Z tego korzystałem jak jeszcze biegałem. Spisywało się całkiem dobrze.

20130418064509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 06:45, Orionov napisał:

Z tego korzystałem jak jeszcze biegałem. Spisywało się całkiem dobrze.


Piąty tydzień - przejście z drugiego na trzeci dzień to IMO przesada. Niewiele osób dałoby radę na taki skok. To jest 5 minut biegania więcej, a do tego właśnie jest bez przerwy na marsz. Ja bym tam dał po prostu te 16 minut i dla niektórych i tak mogłoby to być za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie cwiczenia mozliwe do wykonania w domu najbardziej angazuja miesne posladkow i ud ?

pozatym ile polecacie robic powtorzen i serii pompek, brzuszkow, i przysiadow ? zamierzam zaczac robic domatorskie cwiczenia ogolnorozwojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 13:43, Malevyn napisał:

jakie cwiczenia mozliwe do wykonania w domu najbardziej angazuja miesne posladkow i ud
?

Wykroki do przodu i do tyłu.

Dnia 18.04.2013 o 13:43, Malevyn napisał:

pozatym ile polecacie robic powtorzen i serii pompek, brzuszkow, i przysiadow ? zamierzam
zaczac robic domatorskie cwiczenia ogolnorozwojowe.

Od "zamierzam" zaczynają się wszystkie niezrealizowane plany. Zacznij to robić i sprawdź, ile dasz radę poprawnie technicznie wykonać.
(domowe przysiady to najgorsza możliwa rzecz, bo technika ich wykonania jest zwykle najgorsza z możliwych, z prawdziwym przysiadem nie mająca nic wspólnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 11:13, Heimdallr napisał:

> Z tego korzystałem jak jeszcze biegałem. Spisywało się całkiem dobrze.

Piąty tydzień - przejście z drugiego na trzeci dzień to IMO przesada. Niewiele osób dałoby
radę na taki skok. To jest 5 minut biegania więcej, a do tego właśnie jest bez przerwy
na marsz. Ja bym tam dał po prostu te 16 minut i dla niektórych i tak mogłoby to być
za dużo.


Zawsze można powtórzyć tydzień. Jak nie nadążałem to tak robiłem.
Dobra. Mam też kilka pytań. Chcę wrócić do ćwiczeń po półrocznej przerwie(lenistwo + skręcona kostka). Moim celem jest spalenie tłuszczu. Tak przeglądam te internety i już sam nie wiem co robić. Jakąś ogólnorozwojówkę, ACT? Nie mogę się też zdecydować czy zainwestować w kettlebell czy chodzić na normalną siłownię. Bardziej kusi mnie pierwsza opcja, ale nie wiem czy starczy. Teraz druga sprawa - spalanie - aeoroby stałym tempem/interwały? A może odpuścić siłkę i zamiast aerobów typu bieganie robić interwały przy ćwiczniu z kettlem(sporo jest takich planów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział więc zapytam jeszcze raz.

Chcę sobie kupić gumę do ćwiczeń nóg. Coś takiego, jak na obrazku. Ktoś ma jakieś doświadczenie/wiedzę na ten temat? Nie chcę kupić bubli, które pękną zaraz. Zaznaczam, że nie interesują mnie gumy do ćwiczeń z uchwytami.

20130418163148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 16:32, Heimdallr napisał:

Nikt mi nie odpowiedział więc zapytam jeszcze raz.

Chcę sobie kupić gumę do ćwiczeń nóg. Coś takiego, jak na obrazku. Ktoś ma jakieś doświadczenie/wiedzę
na ten temat? Nie chcę kupić bubli, które pękną zaraz. Zaznaczam, że nie interesują mnie
gumy do ćwiczeń z uchwytami.

A co chcesz wiedzieć kolego? Swego czasu zakupiłem i poćwiczyłem trochę takimi gumami (to był zestaw, dwie takie jak na obrazku i dwie taśmy szerokie na jakies 10cm i długie na, bo ja wiem, 1,50m powiedzmy)eksploatowałem mocno, zastosowanie podpatrzyłem na wszelakich filmach z treningów koszykarzy NBA i zawodników NHL, bo właśnie oni robili z tymi cudami ciekawe rzeczy. Teraz nawet nie wiem jaka to firma, oddałem siostrze, fajna zabawka jak możesz kupić tanio to urozmaicenie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najlepiej by było wiedzieć, jaka firma w miarę tania i dobra. Tak, aby mogło mi to posłużyć na jakiś czas, ale też żebym nie musiał wydawać na to fortuny. Ćwiczę głównie w domu, a wiadomo - za dużo ćwiczeń w domu się nie zrobi, a też właśnie widziałem filmiki światowej klasy sportowców, jak z tym ćwiczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować