Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2014 o 21:10, maniekk napisał:

Mieszał ktoś z was carbo z białkiem? Zastanawiam się nad zastąpieniem tym miksem odżywki
"bulk".


Według mnie nie ma to sensu... lepiej wszamać banana razem z shakiem białkowym. Jak wolisz miks, to kup sobie jakiś dobry gainer, gdzie jest sporo białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 21:27, Budo napisał:

Według mnie nie ma to sensu... lepiej wszamać banana razem z shakiem białkowym. Jak wolisz
miks, to kup sobie jakiś dobry gainer, gdzie jest sporo białka.


Chodziło mi o to, żeby za dużo sadła nie weszło, zwłaszcza, że teraz trochę udało się zrzucić. Sprawa już załatwiona, znalazłem carbo bezsamkowe, będzie do mieszania z serwatką o smaku naturalnym. Muszę tylko potestować z proporcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 23:55, Malevyn napisał:

jakbyscie mieli ulozyc diete na 1200 kcal w ciagu dnia jakie produkty by tam sie znalazly
?


1200? Chcesz zniknąć? :P
Oparłbym na brązowym, razowym pieczywie, makaronie i ryżu, do tego warzywka i lekkie mięso typu kurczak/ryby. Trochę nabiału i owoców. Mało tłuszczów i zero słodyczy, ale powiedz jeszcze po co Ci 1200 kcal dieta? Jakieś hardkorowe odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 23:55, Malevyn napisał:

jakbyscie mieli ulozyc diete na 1200 kcal w ciagu dnia jakie produkty by tam sie znalazly
?


1200 kcal to dieta redukcyjna dla osob leżacych. tak tylko mowie. chyba, ze masz otylosc kliniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 23:55, Malevyn napisał:

jakbyscie mieli ulozyc diete na 1200 kcal w ciagu dnia jakie produkty by tam sie znalazly
?



Pieczywo do minimum, zlikwidował słodycze. Ogólnie b. dużo warzyw, dodatkowo 1 owoc dziennie.

Co do białka to: kurczak/indyk, tuńczyk, makrela, twaróg chudy, jajka.
Węgle: soczewica, ryż, kasza (gryczana, pszenna), ziemniaki, płatki owsiane.
Tłuszcze: olej ryżowy/dyniowy, oliwa z oliwek, awokado, jajka, orzechy (migdały, nerkowca, włoskie)

Ps. Kalorie bardzo nisko, ja bym był za dodaniem aktywności fizycznej niż za tak drastycznym ograniczeniem pożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 14:56, Prince_Miki napisał:

Jakie są Wasze sposoby na bezsenność? Ostatnio mam kłopoty z zaśnięciem. :P


melisa lub chmiel : D
A spac nie mozesz pewnie, bo jest goraco. zimny prysznic i zasniej w ciagu 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 14:56, Prince_Miki napisał:

Jakie są Wasze sposoby na bezsenność? Ostatnio mam kłopoty z zaśnięciem. :P



Najlepszy sposób na bezsenność to usunięcie przyczyny bezsenności, a nie stosowanie śródków, które tylko tymczasowo przykryją objawy (np środki usypiajace), ale problemu nie likwidują.

W swoim życiu swego czasu cierpiałem na bezsenność oraz nauczyłem się rozróżniąc z czego czasem się to bierze, mogę empirycznie podsunąć szereg pomysłów, ale jeśli wiesz czemu nie śpisz albo przynajmniej masz uzasadnione podejrzenia, to zacząłbym od tego, a nie moich wyliczanek. :)

Po prostu przyczyn jest zbyt wiele, a nie wszystko pomaga niestety w każdej sytuacji. Choćby swego czasu spać nie mogłem z lenistwa czy nadmiaru myślenia przy próbie zasypiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska może ktoś polecić aplikację do biegania na androida ? Najlepiej gdyby miała opcje treningów(żeby sama ustawiała dystans dla początkujących itd). Dobrze byłoby gdyby była bezpłatna ale jeśli coś dobrego to z chęcią zapłacę, oczywiście w rozsądnych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Endomondo, pewnie większość twoich znajomych już ją ma, parę typów treningów domyślnie wgranych, można dodać swoje, i często rozdają np. na miesiąc wersję premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was może pojawił się na tegorocznej edycji GROM Challenge?
Jeśli tak to pochwalcie się ;)
Ja z kumplem ukończyliśmy na 36 pozycji. Biorąc pod uwagę trudność to samo ukończenie mnie satysfakcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=vGbb0RJSbJI jest krótka relacja Polski Zbrojnej.

Generalnie to plecak był obowiązkowy jak i umundurowanie z obuwiem za kostkę. Tak jak w każdym biegu o takim charakterze. W plecaku trzeba było nieść dwa litry płynów które można było wypić, byle butelki donieść na metę, żeby nie zaśmiecać Czerwonego Boru :D

Trasa była 24 kilometry i tor przeszkód był i owszem, ale na koniec, nie na początku tak jak w zeszłym roku. Na końcu, na zmęczeniu to tor był takim ostrym wrzodem :D
Po drodze kilometr w rowie melioracyjnym, jezioro i żwirownia. To ostatnie dwa razy i to na dość dużym dystansie, więc dobijało nieźle.
Poza tym dwanaście punktów kontrolnych i w każdym jakieś zadanie: wiązanie węzła ratowniczego, strzelnica, przenoszenie rannego, zakładanie opaski uciskowej, przenoszenie skrzynek z amunicją. Niezaliczone zadanie to ujemne punkty, czyli dodatkowe minuty.

Całe trzy i pół godziny wyśmienitej zabawy, tyle powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić dobry trening na rozwój siły/wytrzymałości (z tym że nie chcę wyglądać jak krzyżówka ciężarówki z bizonem)? Dietę jako tako ogarnę sam, potrzebuję tylko jakiegoś w miarę elastycznego planu, co bym mógł przejść do niego z obecnego treningu, który jest zbyt monotematyczny i ogólnorozwojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 04:28, Buhahahahaha napisał:

Mógłby ktoś polecić dobry trening na rozwój siły/wytrzymałości (z tym że nie chcę wyglądać
jak krzyżówka ciężarówki z bizonem)? Dietę jako tako ogarnę sam, potrzebuję tylko jakiegoś
w miarę elastycznego planu, co bym mógł przejść do niego z obecnego treningu, który jest
zbyt monotematyczny i ogólnorozwojowy.

Proponuję zapoznać się bliżej z workiem bułgarskim i kettlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 04:28, Buhahahahaha napisał:

Mógłby ktoś polecić dobry trening na rozwój siły/wytrzymałości (z tym że nie chcę wyglądać
jak krzyżówka ciężarówki z bizonem)? Dietę jako tako ogarnę sam, potrzebuję tylko jakiegoś
w miarę elastycznego planu, co bym mógł przejść do niego z obecnego treningu, który jest
zbyt monotematyczny i ogólnorozwojowy.


Może cross fit? To raczej jest ukierunkowane na siłę/wytrzymałość. Nie patrz na zawody bo to wygląda jak festiwal koksu i czasem trudno odróżnić kobietę od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie crossfit zawiera w sobie dużo ćwiczeń ze wspomnianym workiem i kettlami.
Na zawodach to oni tam coś muszą brać chyba :D
Osobiście polecam, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek włożonej pracy do efektów. Nawet raz tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować