Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 20:57, Strange101 napisał:

> Tak systematycznie trenuje od 14 stycznia 2009 r.

Dobrze, że to napisałeś, wpadnę w trochę mniejsze kompleksy ;P

A dlaczego, dobrze, że to napisałem? Mały staż? ;D

Dnia 11.08.2010 o 20:57, Strange101 napisał:

A tak serio - szacun.

Dzieki, powodzenia życzę Tobie w dążeniu do celu^^.
>Naprawdę widać masę pracy + Twój wiek - jest się czym chwalić.
Ten triceps jeszcze do dopracowania, a trochę pracy włożyłem i mam nadzieje, że to moje, małe poświęcenie doprowadzi mnie do czegoś w życiu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 1.5 roku o 50kg się poprawić OMG... I zamasować się nieźle. Pewnie non stop kurczak, ryż kurczak, ryż?:D

Mam rozumieć, że jak miałeś 14lat cisnąłeś na klate 50kg?
Idź pan stąd.
Jaka mnie dzisiaj pompa brała to ogień. Zacząłem uginanie nachwytem i w śmiech bo nie mogę, już łapy po MC czuję. aż się odwróciłem do ściany żeby se nie pomyśleli, że jakiś debil przyszedł:D Albo, żeby ta pani, która na przywitanie też się ładnie uśmiechnęła nie zdradziła męża.
Na siłce w Czewie jest typ któremu bardzo zależy na rekordzie w WL. Ten jak se już zrobi trening to żre banany i Snickersy i zaczyna się śmiać do lustra;| KOKS WYŻERA MÓZG PAMIĘTAJCIE CHŁOPCY!
Budo typie weź no napisz jak tam Twoje osiągi- ile masz w łapie, klacie, ile ciskasz, jaka waga i wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:40, Witcher1990 napisał:

W ciągu 1.5 roku o 50kg się poprawić OMG... I zamasować się nieźle. Pewnie non stop kurczak,
ryż kurczak, ryż?:D

Jasne, i coś więcej, wiesz...

Spoiler

SCHABOWE ;D

Dnia 11.08.2010 o 21:40, Witcher1990 napisał:

Mam rozumieć, że jak miałeś 14lat cisnąłeś na klate 50kg?
Idź pan stąd.

No cisnąłem tyle, lecz ja byłem "dużym chłopcem", gdy zaczynałem, było trochę masy "tłuszczowej" ^^,co może pomagało.

Dnia 11.08.2010 o 21:40, Witcher1990 napisał:

Jaka mnie dzisiaj pompa brała to ogień. Zacząłem uginanie nachwytem i w śmiech bo nie
mogę, już łapy po MC czuję. aż się odwróciłem do ściany żeby se nie pomyśleli, że jakiś
debil przyszedł:D Albo, żeby ta pani, która na przywitanie też się ładnie uśmiechnęła
nie zdradziła męża.
Na siłce w Czewie jest typ któremu bardzo zależy na rekordzie w WL. Ten jak se już zrobi
trening to żre banany i Snickersy i zaczyna się śmiać do lustra;| KOKS WYŻERA MÓZG PAMIĘTAJCIE
CHŁOPCY!

No to było dobre, chciałbym go zobaczyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2010 o 21:51, DesMonD__PL napisał:

No to było dobre, chciałbym go zobaczyć ^^

Z kumplem nazwaliśmy go per SZAMAN bo miał tatuaże nawet na czole i tak się dziwnie bujał.
Na rozgrzewkę stawał pod wyciągiem, pobujał się, posapał, pomachał, zrobił z 5pompek, dowalił sobie ciężary (ale ich nie nosił tylko toczył). Zrobił ze 2 powt odbijając sztangę od klaty tak, że aż mu się wgniecenie robiło i tak 3 serie. A później stał, bujał się i śmiał, a raczej podśmiewywał pod nosem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:58, Witcher1990 napisał:

Z kumplem nazwaliśmy go per SZAMAN bo miał tatuaże nawet na czole i tak się dziwnie bujał.
Na rozgrzewkę stawał pod wyciągiem, pobujał się, posapał, pomachał, zrobił z 5pompek,
dowalił sobie ciężary (ale ich nie nosił tylko toczył). Zrobił ze 2 powt odbijając sztangę
od klaty tak, że aż mu się wgniecenie robiło i tak 3 serie. A później stał, bujał się
i śmiał, a raczej podśmiewywał pod nosem:D


Eeee, on ma rysę na bani?
A tak poza tym, to jakiś koks bardzo. I od treningów mu padło na "baśke", czy od dziecka taki???
Nawet, nie wiesz jak się śmiałem z tego ;D
A tak poza tym, teraz 7 tyg. suplementacja, więc "po niej" wrzucę jakieś badziewne zdjęcia ponownie i się oceni czy poprawiłem masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak z nim jest, chyba mu padło na mózg po siłce. Szkoda gadać.
BTW pamiętacie jak pisałem o rozstrojeniu żołądka? Chyba mam przyczynę- Geiner+piwo na innym forum spotkałem podobną opinię.
Dzisiaj zrobiłem w ostatniej serii MC 8x85kg to dobrze czy licho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat, może Witcher1990 ktoś odpowie na twoje pytanie, gdyż ja sam nie pomogę, bo MC nie robię(Ze względu na bezpieczeństwo kręgosłupa ;D)

A takie mam ciekawskie pytanie...
Czego słuchacie na siłce/podczas treningu?

Spoiler

(Niepotrzebne skreślić^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie
Ja podczas boksowania to np.
-Zespół Creed (Hide, My Sacrifice, Higher czy Last breath)
-Soundtracki z filmu Rocky (Robert tepper - No Easy Way Out czy Heart''s on fire_
Czasami gdy oglądam kulturystów, bądź bokserów na YT, to kawałki zamieszczone tam bardzo mi zapadają w pamięć co skutkuje fajną atmosferą podczas treningu. (Np. Limp Bizkit - My way)
A bieganie to już inna sprawa, tu używam bardziej techno/trance (itd), typu:
"Barbers Adagio For Strings (Ferry Corsten Remix)", bądź znów piosenek z ST np. "Sauf Keita - Tomorrow" z filmu "Ali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak post jeden pod drugim ale muszę wspomnieć jeszcze o dwóch utworach ^^
1.Training Montage - Rocky IV
Obczajcie, przy tym zachowuje się już jak maszyna xD
http://www.youtube.com/watch?v=IwvoTDoO9Hg&feature=related
2.009 Sound System - Dreamscape
Też dobra nuta, na słuchawki i mocny bieg (rozluźnia)

EDYTKA:
Ta druga nuta właśnie to "Heart's on fire"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Twoim przypadku MC odpada bo jeszcze nie zakończyłeś wzrostu.
Na siłce słucham czegoś z TV trace czy coś. Takie teledyski itp lecą czyli wszystko z radia.
W domu oczywiście metal, to co wpadnie.
Gdy biegam to najczęściej Death Angel- Killing Season ew Slayer SITA. Przy war ensemble biję wszystkie rekordy. I 200kg na klate bym wziął:D
Na siłce w Czewie leciało RMF MAXXX a gdy zaczynał trening największy typ i opiekun w jednym to jakiś metal np Metallica w wersji S&M, Mastodon, Ironi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:13, Budo napisał:

Żeby dawały
jakiś efekt trzeba je łączyć z innymi ćwiczeniami i i najlepiej robić je z utrudnieniem,
czyli na krześle, na poręczach, w staniu na rękach. Ze zwykłym obciążeniem przy prostych
pompkach wiele nie zdziałasz. Jak dla mnie to ten cały trening 100 pompek jest bez sensu,
żeby były jakieś efekty trzeba łączyć ćwiczenia, wtedy rozwiniesz się równomiernie i
ogólnie poprawisz wygląd.

Jeden z treningów karate Oyama, w których brałem udział, składał się WYŁĄCZNIE z pompek. Cała lekcja - godzina zegarowa. Szczerze wątpię, by sensei 3 dan nie znał się na rzeczy i kazał robić byle co.
Choć osobiście podczas domowych dziennych treningów łączę pompki z brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zdziwiłbyś jacy niekompetentni nieraz są prowadzący zajęcia sztuk walki ;]

Poza tym- sztuki walki rządzą się własnymi prawami i często ćwiczenia pod sztuki walki wyglądają zupełnie inaczej niż pod masę, siłę, spalanie. Każdy ma jakiś cel, ale jak ktoś mi mówi o robieniu pompek dla spalania tłuszczu to ja tylko kiwam głową.... na treningach tkd nieraz robiliśmy cały trening ze skakaniem na stosy mat w różny sposób. Czy to głupie? Nie, bo ma swój cel. Ale nie jest nim spalanie tłuszczu, ani budowanie masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Panowie, jak minął tydzień "roboczy" na siłce?
Mi się zachciało połączyć siłkę z pływaniem w jeziorze i skutek taki, że jestem przeziębiony. Lecz i tak poszedłem trenować, nie mogłem sobie odpuścić pleców.
Co polecacie na przeziębienie (katar, kichanie)? Przeleżeć jutro cały dzień przed konsolą i łyknąć jakaś tablete?;D

Takie pytanko do ćwiczących. Jaki macie cel, w tych swoich treningach (Sława, Szacunek innych, Panny, wzbudzanie zachwytów u bliskich)??

Pozdrawiam

Edit:
Kurczę, myślałem, że mam na masę tylko odżywkę czekoladową i truskawkową, a trafiłem na jagodową...
Właśnie ją wchłaniam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 19:48, DesMonD__PL napisał:

Co polecacie na przeziębienie (katar, kichanie)? Przeleżeć jutro cały dzień przed konsolą
i łyknąć jakaś tablete?;D


No kurde mamy Cię uczyć jak leczyć przeziębienie? Ja robię tak, że przeleżę parę dni aż minie, z lekarstw wcinam witaminę C, rutinoscorbin, ascalcin / polopirynę i inne takie. Mleko z miodem i masłem też jest git, oczywiście gorące :)

Dnia 13.08.2010 o 19:48, DesMonD__PL napisał:

Takie pytanko do ćwiczących. Jaki macie cel, w tych swoich treningach (Sława, Szacunek
innych, Panny, wzbudzanie zachwytów u bliskich)??


Ja tam ćwiczę dla siebie. Raz, że lubię, a poza tym dla poprawy samopoczucia, siły, kondycji, wyglądu. Nie chcę być taką pipą w korach co przebiegnie 100 metrów i ma zawał. Jak ktoś zauważy, że dobrze wyglądam to dodatkowy bonus, a nie cel sam w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mleko z miodem GIT, muszę sobie zrobić ^^
>Ja tam ćwiczę dla siebie.
No ja w sumie też, lecz mam także inny cel, a mianowicie chcę usłyszeć hymn Polski na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 (Rio De Janeiro) Mam nadzieje, że się uda, bo złota już nie było bodajże od 1968r. ;D
>Nie chcę być taką pipą w korach co przebiegnie 100 metrów i ma zawał.
Hehe, znam gości paru takich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:14, DesMonD__PL napisał:

No ja w sumie też, lecz mam także inny cel, a mianowicie chcę usłyszeć hymn Polski na
Igrzyskach Olimpijskich w 2016 (Rio De Janeiro) Mam nadzieje, że się uda, bo złota już
nie było bodajże od 1968r. ;D


Heh, no to życzę ee powodzenia ;]
Wiesz, że to już niedługo? :o

Dnia 13.08.2010 o 20:14, DesMonD__PL napisał:

Hehe, znam gości paru takich ^^


Ja znam wielu takich, większość moich znajomych. Browarki, fajki i tyle ;]
Ja fajek nie palę, browarkiem nie pogardzę, ale staram się kontrolować, ruszać się trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:18, Budo napisał:

Heh, no to życzę ee powodzenia ;]

Dzięki

Dnia 13.08.2010 o 20:18, Budo napisał:

Wiesz, że to już niedługo? :o


Wydaje się długo, lecz tak naprawdę to mało czasu.
Mam nadzieję, że uda się mi w tak młodym wieku (Wtedy 21lat) trochę powalczyć z innymi.

Pozdrawiam i Życzę dążenia do Twojego, zamierzonego celu (Duży biceps, klata jak dąb i super wytrzymałość itd.) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiłek po treningu typu ryż z tuńczykiem, albo sałatka z wędzonym mięsem,jajkiem,ananasem będzie na miejscu? Jeśli nie, to co powinienem jeść po treningu, tak by nie nabrać masy, ale zwiększyć siłę mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować