Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Nie że jest źle, ale ewidentnie się `jarasz`, zresztą śmiesznie piszesz, zamiast `ale` wstawiasz `lecz` gdzie kompletnie nie pasuje i często używasz takich słów których nie powinno tam być, jakby w nadziei że mądrze zabrzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2010 o 19:43, Witcher1990 napisał:

Aha nie wiem co typowi Budo strzeliło to głowy ale zawsze odradzał branie odżywek osobą
ze stażem mniejszym jak pół roku.


Ja za odżywki biorę się tylko wtedy, gdy mam dłuższą stagnację, a ćwiczę już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobry trening na klatkę, ogólnie na mięśnie brzucha ? Od miesiąca robię brzuszki i pompki, no i brzuchol nabrał trochę normalnych kształtów, ale tak naprawdę nie wiem ile dokładnie dziennie powinienem zrobić takich ćwiczeń, ani jaką dietę dodatkową zastosować, przy czym nie chodzi mi o kupowanie specjalnych białek, tylko dobrać coś z normalnego jedzenia (słyszałem tylko że dobry jest kurczak i tuńczyk, nic więcej).

W internecie nie chce mi się już szukać, bo oprócz całkiem dobrego treningu z pompkami znajduje same pierdoły typu diety cud.
Jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 15:19, Darkstar181 napisał:

ile dokładnie dziennie powinienem zrobić takich ćwiczeń,

a6w albo abs2 - najlepsze programy na mięśnie brzucha, wszystko dokładnie wyjaśnione i opisane.

Dnia 18.08.2010 o 15:19, Darkstar181 napisał:

ani jaką dietę dodatkową zastosować,

zależy jaki jest twój cel - redukcja lub nabranie masy :) jakbyś podał wzrost i wagę to byłoby miodnie.

Dnia 18.08.2010 o 15:19, Darkstar181 napisał:

Jakieś rady ?

nie wiadomo, o co Ci chodzi - napisz konkretnie, co planujesz osiągnąć, bo pompki i brzuszki to żaden środek do celu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 15:31, Daelor napisał:

a6w albo abs2 - najlepsze programy na mięśnie brzucha, wszystko dokładnie wyjaśnione

O 6 Weidera słyszałem i od paru dni właśnie idę tym programem.

Dnia 18.08.2010 o 15:31, Daelor napisał:

> ani jaką dietę dodatkową zastosować,
zależy jaki jest twój cel - redukcja lub nabranie masy :) jakbyś podał wzrost i wagę
to byłoby miodnie.

174 cm, 76 kg.

Dnia 18.08.2010 o 15:31, Daelor napisał:

> Jakieś rady ?
nie wiadomo, o co Ci chodzi - napisz konkretnie, co planujesz osiągnąć, bo pompki i brzuszki
to żaden środek do celu ;]

W zasadzie to tylko redukcja tkanki tłuszczowej w pasie. A pompki nie są środkiem, ja robię je dla utrzymania kondycji :) środkiem miały być brzuszki, ale doszedłem do wniosku że to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 15:57, Darkstar181 napisał:

W zasadzie to tylko redukcja tkanki tłuszczowej w pasie. A pompki nie są środkiem, ja
robię je dla utrzymania kondycji :) środkiem miały być brzuszki, ale doszedłem do wniosku
że to za mało.


a6w + dieta (Budo tysiąc razy pisał, czego trzeba unikać a co wcinać, na jego gramsajcie też jest) + aeroby (bieganie, rower, basen - to bardzo ważne, bo samymi ćwiczeniami mięśni brzucha tłuszczu nie zbijesz, konieczny jest trening wytrzymałościowy) i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tabate.
Przykładowa i moim zdaniem jedna z lepszych: http://www.youtube.com/watch?v=gmuSgwCNSgE

Co do diety, trza unikać syfiastego jedzenia typu: batoniki,słodziki,ciasteczka, soki przemysłowe, serki,i inne jakieś pseudo twory przereklamowane i napchane niewyobrażalną ilością chemii i cukrów.
Po za tym, ograniczyć węglowodany do minimum.

EDIT:
Jeśli używacie oleju kujawskiego i inne konkurencyjne oleje, to polecam jak najszybciej wyeksmitować wróć wyp&^%$# przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesus christ jakie to wszystko w waszych postach skomplikowane. Odżywki, treningi etc. Ja od zaledwie dwóch tygodni regularnie "trenuje", ale co chyba ważniejsze widać tego efekty. Raz na dzień staram się wyjść na rower na przeszło godzinę. Brzuszki po około 40 kilka razy dziennie w różnych godzinach. Raz no dzień pompki ile wytrzymam. Hantle po 30 razy w różnych wariacjach ( 5kg + waga drążka co spokojnie wystarcza... no chyba, ze ktoś chce mieć muły jak Pudzian) Jem to co zwykle i czuje się świetnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 14:34, In_The_End napisał:

"trenuje", ale co chyba ważniejsze widać tego efekty.


dobrze, że dałeś cudzysłów ;] autosugestia to potężna broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 13:59, BoloMaster napisał:

Hmm firma chyba nowa albo chce zachęcić klientelę bo cena niezła jak za taką ilość. Wydaje się całkiem spoko jednak ja bym to jadł w większych ilościach bo co Ci da 300kcal dziennie więcej? Jedz 2-3 razy w dni treningowe i ze 2razy w nietreningowe po 80-100g.
WhiteMamba
Hmm dokładnie nie wiem. Cukier spada po treningu (wysiłku) dlatego je się węglowodany, jednak jeśli normalnie jest niski to chyba nie znaczy, że chudniesz:) Norma to 70 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować