Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Z jedzenia ciężko byłoby to wycisnąć dlatego kupuje się odżywki. Co do bica to oczywiście, że za dużo tych ćwiczeń! On pracuje w każdym ćwiczeniu więc nie trzeba go katować 5seriami.
Jeśli nie ćwiczysz osobno przedramienia to możesz sobie zrobić 3 ćwiczenia
1. uginanie siedząc
2. Modlitewnik
3. Młotkowe
po 3serie max 12-8 lub mniej powtórzeń. Mój kolega zaczyna od młotkowego może to jest sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 jeśli takie jak napisałem
Jeśli robisz przedramię osobno to rób tak jak ja 2 na bica 2 na przedramię. ładnie rośnie tylko trzeba zrobić je tak żeby popuchło. Mam nadzieję, że łapiesz co napisałem:)
Na klatę myślę, że 3-4 są dobre, zwłaszcza, że Ty jesteś już zaawansowany. Mi spokojnie 3stykają.
Na plecy po drążku można zrobić jeszcze kilka ale przypuszczam, że 4 to max.
Ja robię MC, drążek, wiosłowanie hantlem, wyciąg i plery bolą szczególnie teraz jak wykonuję te ćwiczenia jeszcze bardziej zwracając uwagę na technikę i z większym obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 14:38, DesMonD__PL napisał:

No spoko dzięki, teraz na ten czas jesień/zima się w coś zaopatrze i jakby co opiszę
rezultaty ^^

Ja póki co jadę na sucho, tylko żarcie, nawet 2torebki ryżu dziennie. Masa idzie ale i troche tłuszczu więc idę na basen niedługo;) A dzisiaj pogo, najlepszy trening. Odżywkę może na wiosnę kupię albo lato.

Dnia 23.10.2010 o 14:38, DesMonD__PL napisał:

Rośnij kolego, PzDR!

Dzięki i wzajemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja póki co jadę na sucho, tylko żarcie, nawet 2torebki ryżu dziennie. Masa idzie ale

Dnia 23.10.2010 o 15:32, Witcher1990 napisał:

i troche tłuszczu więc idę na basen niedługo;) A dzisiaj pogo, najlepszy trening. Odżywkę
może na wiosnę kupię albo lato.

Też wciągam ryż, robię sobie taki "szejk":
2 torebki ryżu, 2 banany jabłko i zalewam mlekiem ^^ (Taki mój posiłek po treningu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same węgle, w tym masz... Zaraz po treningu dobrze jest zjeść dużo węgli ale godzinę lub dwie po nim trzeba zjeść solidny posiłek z odpowiednią ilością białka i węglowodanów no i tłusczy i witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 17:33, Witcher1990 napisał:

Same węgle, w tym masz... Zaraz po treningu dobrze jest zjeść dużo węgli ale godzinę
lub dwie po nim trzeba zjeść solidny posiłek z odpowiednią ilością białka i węglowodanów
no i tłusczy i witamin.

A czyli produkty bogate w białko powinienem jeść ok. godz po treningu? Czy mogę od razu?

Wiesz nie moge jeszcze do roboty pójśc więc muszę kombinować jak się zaopatrzyć w białko
Teraz 6baniek uzbierane i wszystko przeznacze na odzywki... (Białko itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu po raczej węglowodany żeby dostarczyć powera, czyli np banany.
A wracasz do domu to obiad. Odżywki to niestety droga sprawa, więc sam nie wiem czy będę w to walił kasę. Choć żarcie wcale taniej nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odżywki to tylko suplementy - dodatek do jedzenia, jeżeli nie jesteś zawodowcem o naprawdę wysokiej czestotliwości treningów (ew nie jestes też kolejnym lolkiem co myśli, że w pół roku przytyje 15 kg samych mięśni) to wystarczy jakiś szejk proteinowy raz dziennie - to nie jest droga sprawa wtedy.

ale zależy od podejścia - czy jest ''sportowe'' czy dla szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desmond wygląda już konkret wrzucał kiedyś fotę, staż też ma długi
Każdy wie, że suple to tylko dodatki. I to jest sportowe bo to jest naturalne, to po prostu jedzenie w proszku, takie skoncentrowane. Co innego koks ale tego nikt tu nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 12:01, Cascad napisał:

ale zależy od podejścia - czy jest ''sportowe'' czy dla szpanu.

Zapewniam sportowe ;-)
Pytanie: Dextroza to tylko węglowodany... Czy warto na to wydawać kasę, skoro jedna torebka ryżu ma prawie tyle samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę bo ryż to najlepsze węgle i w dodatku całkowicie naturalne a co za tym idzie zdrowsze jak odzywka. No chyba, że nie masz jak jeść lub nie chce Ci się jeść ryżzu 3xdziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:15, Witcher1990 napisał:

Nie sądzę bo ryż to najlepsze węgle i w dodatku całkowicie naturalne a co za tym idzie
zdrowsze jak odzywka. No chyba, że nie masz jak jeść lub nie chce Ci się jeść ryżzu 3xdziennie;)


Ryż dobry jest, więc nie warto najwyraźniej kasy wydawać ^^
Własnie skomponowałem sobie zamówienie... Będę przyjmować ok. 180g białka na dzień, więc zobaczymy co z tego wyjdzie i zmieściłem się w 6bańkach ^^
Ktoś wcześniej napisał ze cykl? powinien trwać ok 6 tyg. Czy warto więc robić cykl 5 tygodniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania dwa:
-Czy trzeba się liczyć z tym, że mogą wysłać mi podróbkę odżywki. Zamawiając np. na Allegro bądź kulturystyka.sklep.pl
-Kiedy lepiej zjeść jajecznice? Przed czy po treningu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 15:50, DesMonD__PL napisał:

Pytania dwa:
-Czy trzeba się liczyć z tym, że mogą wysłać mi podróbkę odżywki. Zamawiając np. na Allegro
bądź kulturystyka.sklep.pl

nie sądzę

Dnia 25.10.2010 o 15:50, DesMonD__PL napisał:

-Kiedy lepiej zjeść jajecznice? Przed czy po treningu ^^

na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se to białko z ostrowii czekoladowe bo coś masa nie idzie. Wypiłem i smak ma okropny, nie umywa się do pysznej czekoladki, którą kilka razy piłem nad morzem (chyba z olimpu whey protein zdaje się)
Teraz dodałem więcej tego białka (nie ma miarki kolejny fail) i troche cukru i było znośniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania cyky masowo-siłowego:
a)Mozna robić serię do 6 a czasami do 4 ? Coś to da?
NP.
I seria 6
II seria 5
III seria 4
IV seria 3

b)Czy dopompowanie klatki po robieniu "na sztandze" pompkami jest wskazane podczas takiego cyklu?
(Pytam się, gdyż bardzo wielką mam pompę po pompkach)
przykładowo:
I ćwiczenie: 4 serie szeroko na sztandze
II ćwiczenie: 4 serie wąsko na sztandze
III ćwiczenie: 3-4 serie wyciskania hantlami
<Tutaj po tych ćwiczeniach kilka serii pompek, rożnymi sposobami, tj. wąsko i szeroko)
IV ćwiczenie: 3-4 serie rozpiętek

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować