Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Aaa to mamy przyczyne siły, faktycznie masa jest. Trzeba ostro popracować nad siłą i potem to zrzucić albo odwrotnie. Powodzenia
To porównując mnie ćwiczę na siłce od stycznia tego roku
174cm, waga 72kg
MC 6ruchów105kg więc 120 może by poszło na raz
Wl 7x65kg, 2x70 kiedyś. teraz pewnie 75by poszło
Przysiad 6x65 więc podobnie jak WL
Edit
trzeba by iść na jakieś panienki i browarka łikend w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 18:57, DesMonD__PL napisał:

A to nie jesteś koks :)

Czemu? :(


Witcher

Dnia 09.12.2010 o 18:57, DesMonD__PL napisał:

Aaa to mamy przyczyne siły, faktycznie masa jest. Trzeba ostro popracować nad siłą i potem to zrzucić albo odwrotnie. Powodzenia

No wlasnie tak sie zastanawiam, generalnie jak juz pisalem to moim glownym celem jest sila, nawet kosztem zalania sie, ale znowu Pudzianowski potrafil polaczyc rzezbe i stosunkowo niska wage z sila (nie zebym sie porownywal do Mariusza, skadze, po prostu podaje przyklad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:10, lydathegreat napisał:

Czemu? :(

A tak sobie napisałem, do zmobilizowania cię do dalszych ćwiczeń ^^
>"Pudzianowski potrafil polaczyc rzezbe i stosunkowo niska wage z sila(...)"
Gdzieś to słyszał? On, zrzucając do walk siłę stracił diametralnie w MC bodajże o ponad 100kg. Podczas "bycia" najsilniejszym chłopem, miał masę. Wniosek prosty:
Chcesz masę, będzie siła rosnąć, a potem najwyżej zrzucaj. A jeśli chcesz jakaś pannę poderwać to rób rzeźbę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:16, DesMonD__PL napisał:

> Czemu? :(
A tak sobie napisałem, do zmobilizowania cię do dalszych ćwiczeń ^^

Aa, to git ;d

Dnia 09.12.2010 o 21:16, DesMonD__PL napisał:

Gdzieś to słyszał? On, zrzucając do walk siłę stracił diametralnie w MC bodajże o ponad 100kg. Podczas "bycia" najsilniejszym chłopem, miał masę.

No mial mase, ale nizsza i znacznie lepszej jakosci niz taki Shaw, Savickas, Hollands czy Pfister. O to mi chodzilo. To, ze zrzucajac 25 kilo do MMA straci na sile, jest oczywiste i tego nie kwestionuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba mieć bardzo dobre geny żeby tak wyglądać, masę wolnego czasu a w zasadzie tylko sportowi się poświęcić i dużo kasy na najlepszy koks.
Kulturyści z tego co wiem robią tak
120dni treningu masowego i jedzenia do obrzydzenia tego samego żarcia po 6razy na dzień. Gdy już się zamasują to zrzucają nawet 20kg na ciężkich treningach gdzie się rzeźbią.''
W przypadku Pudziana przypuszczam, że po prostu nabrał sobie masy kiedyś tam i tylko ćwiczył siłę i wytrzymałość na zawody, jednocześnie wykonując aeroby (mówił o tym w wywiadach) dlatego zachował formę i dobrą sylwetkę bez tłuszczu.
A siłę sobie rób tylko pamiętaj o diecie. Później troche zrzucisz, zrobisz dobrą klondycję i zaczniesz siłe albo masę. Tylko cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa +1:D
73.5kg bardzo ładnie
Klata dzisiaj
10x55, 8x60, 6x65, 2x70 i 4z pomocą
skos
9x17.5kg 10x17.5kg 6x20kg i 2z pomocą
Francuskie leżąc poszło słabiej niż tydzień temu, poręcze też.
Nie wiem czemu ale barki mnie bolały, może dlatego, że ćwiczyłem rano i jeszcze całkiem się nie obudziłem:)
Trening tak sobie ale jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dośc ważne pytanie dotyczące rozciągania. W ostatnim czasie schudłem z 75 kg do 68 kg. Czuję się dużo lżejszy, jestem szybszy, mniej się męczę, ale zauważyłem że moja skoczność jest taka sama. Mam duży problem z gibkością (tak to się chyba nazywa), choć trenuję już trzeci rok, to nie potrafię dotknąć palców podczas rozciągania. Próbowałem się rozciągać przez jakiś czas, ale na drugi dzień wszystko wraca do pozycji wyjściowej. Teraz zaczynam się regularnie rozciągać i mam nadzieję, że moja skoczność i ogólna sprawność delikatnie wzrośnie, mam na to szanse? Czy rozciąganie się rano przed śniadaniem i przed kolacją wieczorem będzie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozciągania to powiem Ci tak- ja sam zaczynałem gdy byłem mały, miałem może 8-9lat szybko przyszły efekty i do tej pory nawet nie trenując potrafię dotknąć głową kolan czy rękoma ziemi (pełną dłonią nie samymi palcami)
Z tego co widzę po znajomych to po pewnym wieku jest ciężko osiągnąć w rozciąganiu tak dobre efekty jak w dzieciństwie. Nie mówię, że jest to niemożliwe ale na pewno trudniejsze niż wieku 10lat.
Co do skoczności- mojemu znajomemu poprawiła się troche po treningu nóg i schudnięciu. Tak więc na Twoim miejscu zainteresowałbym się ćwiczeniami na nogi. Nasi siatkarze za jakiegoś trenera ponoć z odważnikami skakali:)
Co do treningów rozciągania- dwa razy dziennie zdecydowanie za dużo. Rób sobie takie rozciąganie raz dziennie na wieczór.
Na początek 4-5ćwiczeń po 5powtórzeń. Co tydzień dodaj sobie 1-2powtórzenia a po miesiącu jakieś jedno fajne ćwiczenie. W łikend odpoczynek i jak będziesz miał ostry kwas to lepiej też odpuścić.
Że tak zapytam po co Ci to?
Idę napierdzielać bicka i nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o to, że nogi mam wytrenowane, przechodziłem już program Super Dunk 3, a oprócz tego dużo spędziłem na zwykłych przysiadach, wznoszeniach łydek w wolnym czasie itd. Efekty przychodziły, wtedy ważyłem 75 kg, dlatego dziwię się, że teraz nie ma różnicy jak schudłem 7 kg.
Po co mi to?
Żeby być lepszym sportowcem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:32, WhiteMamba napisał:

Po co mi to?
Żeby być lepszym sportowcem ! :D

I to jest prawidlowe podejscie
btw, tez jestem slabo rozciagniety, ale od niedawna sie regularnie rozciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym dobre rozciągnięcie pomaga w sporcie?
Taa robienie łydek bardzo dużo daje. Mi jak fajnie spuchły i urosły to teraz na koncertach skaczę najwyżej.
W czwartek sprawdzian kondycji w mosh picie a jutro basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 20:30, Witcher1990 napisał:

Ale w czym dobre rozciągnięcie pomaga w sporcie?


-Większy zakres ruchu, możesz zrobić dłuższy krok itd.
-Zapobieganie kontuzjom
-Przy dobrym rozciągnięciu mięśnie są dynamiczniejsze i można uzyskać 7%dodatkowego efektu(szybkość itd.)
-Rozciągnięte mięśnie potrzebują więcej energii, czyli spalasz więcej kalorii.

Jeszcze coś było ale już zapomniałem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciskanie lezac - 95kg x 1
Wyciskanie stojac - 70kg x 1

Wyciskanie stojac bez stojakow, podrzut z ziemi i wypchniecie sztangi, za pierwszym razem sie nie udalo, wiec opuscilem sztange na klatke, spialem sie i poszlo.

Fuck yea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koks. Pogratulować.
Mnie zatłuszcza powoli. Muszę zacząć aeroby po treningu.
Jeszcze jeden cykl masy może 8tygodni a później robię siłę bo muszę się na koncert Slayera przygotować a to już w kwietniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was tatuaż? Bo myślę sobie na barku pierdyknąć ale boję się, że jak się rozrosnę to będzie brzydko wyglądał co myślicie koksiki?
Bark mnie boli dobrze, że idę święta to się odpocznie
Klata na prostej
12x55 8x60 6x65 6x65 i dwa z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do trenowania po 3 miesięcznej przerwie (czego teraz cholernie żałuję :/) i od dwóch miesięcy chodzę na siłkę. Przez jakieś 9 miesięcy ćwiczyłem w domu na ławeczce, sztangach, sztangielkach i drążku i w sumie efekty były, ale po kilku miesiącach nie zawsze chciało mi się rozkładać sprzęt i brakowało motywacji, dlatego póki co będę trenował na siłowni publicznej :)
Eh najgorzej że spadła lekko masa, zrobiła się malutka oponka (już prawie spalona) i siła poszła w dół. Masakra, najgorzej klatka. No nic trza ćwiczyć, odrobić starty i przeć dalej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile siła idzie w dół? Możesz napisać ile wyciskałeś, brałeś w MC czy przysiadzie przed i po przerwie? Lub w innych ćwiczeniach które robiłeś i ile schudłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować