Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2014 o 09:34, nightfaler napisał:

Uwaga,
Bardzo poza tematem, ale nie wiem gdzie Cie dorwać ;p

Czy ty przypadkiem, nie liknowałeś gdzieś na forum aukcji/sklepu z naklejkami na ściany?
O ile mnie pamię nie myli to bodaj coś z uniwersum SW, albo Batmana. Mógłbyś zapodać
linkami? Za diabły takiego batmana nie mogę znaleźć ;/


Proszę bardzo:

http://www.aliexpress.com/item/DIY-Removable-Batman-Wall-Sticker-Vinyl-Decal-Mural-Art-Transfer-60x100CM-Free-Shipping/1432707718.html

http://theawesomer.com/batman-xl-wall-mural/25804/

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00H9FJ9OM/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=kitchen

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=star+wars+wall+sticker&catId=&initiative_id=AS_20140615010306

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=batman+wall+sticker&catId=&initiative_id=AS_20140615010502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 11:21, maniekk napisał:

Panowie, gdzie ćwiczycie? Jakieś kluby, czy bardziej piwnica?


Pracuję na długich zmianach i nie mam czasu na kluby... preferuję własny pokój oraz pobliski park, gdzie mam rarytasy typu drążki :)

Prawda jest taka, że hantle, podłoga i drążek to wszystko czego potrzeba, żeby osiągnąć całkiem przyzwoite rezultaty. Jeśli ktoś chce po prostu po męsku wyglądać i mieć trochę mięsa na sobie, to w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 11:35, Budo napisał:

Pracuję na długich zmianach i nie mam czasu na kluby... preferuję własny pokój oraz pobliski
park, gdzie mam rarytasy typu drążki :)

Prawda jest taka, że hantle, podłoga i drążek to wszystko czego potrzeba, żeby osiągnąć
całkiem przyzwoite rezultaty. Jeśli ktoś chce po prostu po męsku wyglądać i mieć trochę
mięsa na sobie, to w zupełności wystarczy.


Naprawdę po 12h codziennie? Hmm sam ćwiczyłem dawno temu w piwnicy, ale po przeprowadzce do klubu jest i bezpieczniej i większy wybór przyrządów, no i po prostu skończyły się odważniki ;)
Podejrzewam, że dużo zależy od budowy danego człowieka, poza tym ile można robić syzyfki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu ćwiczyłem jak miałem wolny czas po całym dniu, często była to druga, trzecia w nocy.

Co do ćwiczeń, nawet z drążka nie korzystałem, jedynie pompki, przysiady, brzuszki w różnych wariacjach - moja złota trójca. Efekty więcej niż zadowalające, ale to już kwestia indywidualnego podejścia oraz determinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 23:54, maniekk napisał:

Czyli wychodzi na to, że jestem jedynym korzystającym z usług jakiegokolwiek klubu? :D:D

ja chodze do calypso. chociaz nie powiem - jedyne co jest potrzebne do drążek i hantle. a zeby zrobic juz fbw, to dodatkowo sztangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś polecić jakiś ciekawszy plan na trening składający się tylko z ćwiczeń z obciążeniem w postaci własnego ciała?

Robie sobie przerwę od siłowni, powrót pewnie w październiku, a przydałoby się coś na podtrzymanie formy z jednej strony, a z drugiej, coś innego, bo prawdę mówiąc dla mnie ten sport zbyt monotonny jest. Do dyspozycji mam drążek, poręcze i hantle (ale z tymi to głównie mogę barki/ręce poćwiczyć - plany ułoże sobie sam, a nie o tym tu mowa).

Zwykłe pompki, czy przysiady to mało. Dość powiedzieć, że z marszu robię ok 60-70 pompek, więc to droga donikąd. Oczywiście planuję poprawic własne rekordy podciągania, bo tu mam braki.

O ile wydaje się, że na gorę ciała kombinacje wariantów pompek byłyby ok, podobnie podciąganie, o tyle trochę mnie zastanawia, co z nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:09, vonArnold napisał:

O ile wydaje się, że na gorę ciała kombinacje wariantów pompek byłyby ok, podobnie podciąganie,
o tyle trochę mnie zastanawia, co z nogami?


Przysiady, wykroki z hantalmi, bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pompki są zawsze fajne, rób sobie różne warianty:
- pompki w staniu na rękach pod ścianą,
- pompki z klaśnięciami,
- pompki z nogami na krześle,
- pompki z nogami i rękami na krzesłach,
- dipy (pompki na poręczach),

Do tego na brzuch program abs2, na drążku piramidę (1 podciągnięcie, chwila przerwy, 2, chwila przerwy, 3, chwila przerwy itd itp, jak daleko zajedziesz), przysiady, krzesełko pod ścianą, planki (nie wiem jak to się po polsku nazywa), supermany na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze proponuję wznosy nóg w zwisie i podciąganie na ręcznikach.
Jeśli chcesz dalej zajść w pompkach to spróbuj pompek w staniu na rękach; zacznij od kruka (obrazek) dalej stanie na rękach i w końcu pompki. Zwieńczeniem wszystkich Twoich ćwiczeń byłaby deska (wspomniana przez Buda pod "plank"). Wariant na obrazku trochę trudny, dlatego polecam zaprzeć łokcie gdzieś na brzuchu :P

20140620195353

20140620195452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 18:30, DesMonD__PL napisał:

Sieć warszawska fitnessclubs4 :) Nawet się załapałem jako trener :)


Hmm, ciekawe.I jak to jest być trenerem? Przyznam, że nigdy nie miałem z nimi do czynienia, a jedyne przypadki o jakich słyszałem, to z Pure, generalnie nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca mi się podoba.
Kontakt z ludzmi, spokój, do tego robie to co naprawde lubie ...
Jakies tam doświadczenie mam, mimo wieku swojego ale to jest coś w czym siedze od dawna.
Dlatego mozna powiedziec, ze spelniam sie w tej pracy i stwierdzam ze duzo osob pomylilo sie z powołaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, no i mam analogiczną sytuację co kiedyś, tylko po drugiej stronie twarzy, jeszcze godzinę temu było ok, a teraz mi już puchnie dziąsło i widać to na twarzy, iść do dentysty, czy lekarza pierwszego kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować