Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2009 o 01:24, Burszurasek napisał:

> Szisza to podstawa;D też posiadam:)

O tak, moment palenia, to takie wyłączenie się na świat zewnętrzny... Coś wspaniałego,
zwłaszcza samemu... Ale to chyba nie do końca zdrowe. :D Chociaż, lepsze to, niż fajki.


Zdrowe, zdrowe;D zależy jeszcze co się tam pali ^^
koniec offtopu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:37, Azra napisał:

doszedłem więc do wniosku, że chyba bardziej będzie mi się opłacało kupić sobie sprzęciwo do domku, niż wydawać tyle hajsu na karnety


W takim razie przygotuj się na ostry obóz przetrwania dla siły woli. To zupełnie inna bajka niż siłownia - z rękawa sypie Ci się tysiąc powodów żeby tylko nie wziąć hantelków w łapy. Owszem, jest bardziej kameralnie i ogólnie gites, ale najtrudniej jest podnieść dupsko i zabrać się do roboty.

Z drugiej strony po pewnym czasie człowiek przyzwyczaja się do codziennych terapii na ławeczce, więc nie jest źle, a nawet bliżej. Do ławeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym nie mam problemów. Od 4 miesięcy regularnie, co 2 dzień, ruszam przysłowiowe "dupsko" i ćwiczę. Wszystko zależy od tego, czy ktoś naprawdę się w to wszystko mocno zaangażuje. Ja na ten przykład, mam marzenie, aby zostać żołnierzem zawodowym, więc ćwiczę ostro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2009 o 12:46, Merovingian napisał:

W takim razie przygotuj się na ostry obóz przetrwania dla siły woli.

raczysz sobie ze mnie pokpiwać, już od dawna ćwiczę codziennie, bez wymówek ;] tylko w weekend jest przerwa.

Dnia 30.06.2009 o 12:46, Merovingian napisał:

Z drugiej strony po pewnym czasie człowiek przyzwyczaja się do codziennych terapii na
ławeczce, więc nie jest źle, a nawet bliżej. Do ławeczki.

teraz tylko zebrać trochę hajsu na ławkę i sztangę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2009 o 15:54, Azra napisał:

teraz tylko zebrać trochę hajsu na ławkę i sztangę ;]


Trochę ? Pojęcie względne, ja na swoją ławkę, sztangę + obciążenia wydałem w sumie 500zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To niedużo. Ja nie mam miejsca na ławkę i sztangę, ale nawet jakbym miał to chyba i tak bym nie kupił, wolę ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, no i hantle. Polskie realia, M-4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2009 o 16:02, Burszurasek napisał:

Trochę ? Pojęcie względne, ja na swoją ławkę, sztangę + obciążenia wydałem w sumie 500zł.
;)


bardzo względne, majętny nie jestem, ale przecież nie muszę kupować wszystkiego na raz ;]

Budo -> no to buba, ja na szczęście mieszkam w domu i, przy odrobinie pracy, mógłbym zagospodarować coś w piwnicy na małą siłkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2009 o 16:25, Azra napisał:

bardzo względne, majętny nie jestem, ale przecież nie muszę kupować wszystkiego na raz
;]


No fakt, ale uwierz mi, że będziesz z takim żalem patrzył na samą ławkę bez sztangi... :D Na początek, jak chcesz, możesz sobie kupić sam gryf łamany i obciążenia. Taki gryf kosztuje coś koło 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę nietypowe pytanie, ale związane z tematem, bo chodzi o zdrowie. A mianowicie o zęby, i dbanie o nie.
Czy jak np. myję zęby trzy czy cztery razy dziennie to nie niszczę np. szkliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Chciałbym trochę przypakować i chciałbym się dowiedzieć czy bez sprzętu (mam tylko hantle) i bez odżywek mam szanse osiągnąć dobrą figurę. I jeszcze jedno pytanie, jakie ćwiczenia byście mi polecili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 16:49, SongoX napisał:

Ja mam takie pytanko. Chciałbym trochę przypakować i chciałbym się dowiedzieć czy bez
sprzętu (mam tylko hantle) i bez odżywek mam szanse osiągnąć dobrą figurę. I jeszcze
jedno pytanie, jakie ćwiczenia byście mi polecili???


Jasne, że tak. Tez mam tylko hantle i widać efekty. Podstawa to dobrać odpowiednie ćwiczenia.

Budo
Ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 17:15, kedzior141 napisał:

Budo
Ok, dzięki.


No problem. Pasty i szczoteczki obecnie są dość agresywne dla szkliwa i nie ma co przesadzać, bo efekt może być odwrotny od zamierzonego. Jeśli chodzi Ci o biały kolor, to nie wszyscy mogą go osiągnąć, niezależnie od ilości szczotkowań, zresztą naturalny kolor zdrowych zębów to żółtawy, a nie biały. Biały można uzyskać np. wybielając sobie zęby zabiegami. Dlatego np. zwierzęta mają żółtawe zęby, mimo, że są zdrowe, a często niedożywione, chore osoby (np dzieci afrykańskie) mają bielutkie ząbki i wszyscy się dziwią jak to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 16:49, SongoX napisał:

Ja mam takie pytanko. Chciałbym trochę przypakować i chciałbym się dowiedzieć czy bez
sprzętu (mam tylko hantle) i bez odżywek mam szanse osiągnąć dobrą figurę. I jeszcze
jedno pytanie, jakie ćwiczenia byście mi polecili???


http://www.youtube.com/watch?v=F4WAeS0fUVE

po miesiącu codziennych ćwiczeń z ''żałośnie chudego'' stałem się ''akceptowalnie chudy''. bardzo polecam ten zestaw - koniec z robieniem sobie wymówek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu jest wszystko napisane. Ile gramów proszku na pół litra wody. W opakowaniu powinna być jeszcze miarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować