Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 23:02, Burszurasek napisał:

5x przysiad ze sztangą
5x wyciskanie na ławce
5x wyciskanie na skośnej
5x podciąganie na drążku szerokim uchwytem
5x wiosłowanie w opadzie
5x wyciskanie zza karku
5x UGINANIE RAMION ZE SZTANGA
5x WYCISKANIE NA TRICEPS W LEŻENIU
5x MARTWY CIĄG
5x WSPIĘCIA NA PALCE

Z tą różnicą, że ilość serii ogranicz do 2,3 i rób od 12 do 15 powtórzeń.

Ymm fajnie, że podciągne się na drążku 5x12 razy xD Z jakim ciężarami mam to robić? Do domu nie ma sensu nic dokupywać bo i tak 5dni w tyg siedzę w akademiku więc pozostaje siłownia:)
Ten no excuse już kiedyś widziałem. Trudne się totot wydaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2009 o 09:33, Witcher1990 napisał:

Ten no excuse już kiedyś widziałem. Trudne się totot wydaje;/


jak cztery miesiące temu zrobiłem go pierwszy raz (z hantlami 5kg) to po godzinie myślałem, że padnę z wyczerpania i w ogóle nie spisałem testamentu.
trudny nie jest, zawiera po prostu wszystkie podstawowe ćwiczenia, męczące większość mięśni - wycisk jest niezły, ale szybko widać efekt (po tygodniu-dwóch codziennych ćwiczeń nie miałem nawet zadyszki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 23:02, Burszurasek napisał:

Najlepiej, żeby sobie na początek zrobił trening obwodowy. (...)
5x MARTWY CIĄG


Chyba coś tu nie dyga. Mc owszem, można wykonywać na początku, ale generalnie trzeba najpierw dopracować prostowniki grzbietu, bo podczas martwego ciągu są cholernie obciążone (z wiosłowaniem to samo, tyle że aż tak bardzo nie naciska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja z takim głupim pytaniem,ma ktoś jakiś tutorial jak nauczyć się żonglować piłką od nogi?Gram w piłkę znakomicie,ale żonglować nie za bardzo potrafię.Wiem ,że na meczu to jest nie potrzebne,ale na nudę sposób dobry;p

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wbijaj na youtube, wpisz soccer juggling tutorial, albo soccer freestyle tutorial/ tricks tutorial i oglądaj. Pod tymi samymi hasłami szukaj w googlach, no i po polsku też możesz szukać oczywiście, może są jakieś dobre, polskie tutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:15, Wrukos napisał:

Gram w piłkę znakomicie


Mama tak mówi ?

Ale dobra, koniec offtopa.
Moim zdaniem powinieneś po prostu ćwiczyć. Musisz wyczuć piłkę. Imo nie nauczysz się żonglować z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie A6W , cwiczenia opieram na poradniku z tej strony http://www.kfd.pl/aerobiczna-szostka-weidera-profesjonalne-opracowanie-a6w-46308.html . Tu w kazdym cwiczeniu nogi sa w gorze i nie dotykaja podloza. Ja nie daje rady caly czas miec nog w powietrzu. Czy ktos moze mi powiedziec w ktorych cwiczeniach mozna sobie "odpuscic"?Bo spotkalem rozne opinie i nawet w innych poradnikach pokazuja ze tylko w 5 cwiczeniu nogi caly czas w powietrzu maja byc. Zgubilem sie juz w tym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podciągasz się tyle razy, ile możesz. No i tak jak pisałem, rób 2,3 serie, nie 5. Nie chciało mi się po prostu poprawiać.
Ciężar ? Odpowiedni. To sprawa indywidualna. Ja kiedyś na klatę brałem sobie 40kg, teraz wrzucam 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłuszcz musze niestety spalic:( Dlatego wazne jest dla mnie kiedy te nogi musza byc w gorze , zeby dobrze wykonywac cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 17:39, Morph napisał:

Tłuszcz musze niestety spalic:( Dlatego wazne jest dla mnie kiedy te nogi musza byc w
gorze , zeby dobrze wykonywac cwiczenia.


Cóż, ja osobiście po każdym ćwiczeniu nogi opuszczałem. Kiedyś na jakimś filmiku to zobaczyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 18:46, Zauri napisał:

czyli robiac abs2, ale majac troche sadla nie widac efektow tychze cwiczen?


Efekty będą mniejsze, bo wprawdzie mięśnie Ci wyrobią, ale pod tłuszczem nie będzie ich widać. Mam tak właśnie, kaloryfer zniknął mi nieco pod sadłem, ale nie chce mi się robić A6W. Mam nadzieję, że się w roku unormuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:13, Zauri napisał:

a czy robiac a6w zejdzie mi tez troche tluszczu z okolic klatki piersiowej?


Nie sądzę, A6W to trening angażujący brzuch, szczególnie spala tłuszcz z dolnej jego części (oponka). Jeśli piszesz o tłuszczu na klacie, to znaczy, że ogólnie masz nadwagę- więc sprawdź swój bmi, zabierz się za dietę i ogólne ćwiczenia spalające w miarę konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bmi mam w normie (183cm wzrostu, waga ~ 72kg), ale przydaloby sie procz brzucha troche tez nad klatka popracowac, narazie jestem chory, wiec z cwiczen nici, ale jak bede w pelni sil biore sie za codzienne cwiczenia, nie ma bata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Skoro masz takie wymiary to zamiast spalać tłuszcz po prostu wyrób sobie mięśnie klatki, a wygląd się poprawi. Ćwiczeń na klatę jest masa, na youtube jest fajny filmik, który wrzucałem do siebie na sajta do wpisu o klacie- killer home chest workout. Możesz obadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho, raz cos takiego sobie zafundowalem (razem z hantelkami) ;D nastepnego dnia czulem, ze lapy mi chyba odpadna, ale czegos takiego szukalem, prostych domowych cwiczen, ktore z czasem (dieta tez) przyniosa jakies efekty.. a oplaca sie robic tez a6w w miedzyczasie? w takim badz razie? musze w koncu zuzyc l karnityne, ktora kupilem jeszcze w wakacje, a do tej pory uzylem jej raptem 2 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór. Zacząłem trenować ABS I poziom i mam pytanie, jak długo muszę czekać na efekty? Zrobienie zestawu z pierwszego poziomu zajmuje mi dziennie 3 minuty i czuć jego intensywność :D Trochę mnie dziwi krótki czas treningu. Jakieś porady? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować