Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Stary, zależy ile paliłeś. Ja np. mam coś takiego, że nie palę baaardzo długo, nagle przyjdzie zajawa, kupię sobie jakieś Djarumy czy coś, wypalę i znowu przerwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem w realu takie hantle. ceny wydają mi się przystępne tylko nie wiem jaka jest średnica gryfu. Firma to Laubr sport warto im zaufać czy zdarza się, że sztanga łamie się i upada na klatę?;]

20091223111938

20091223111954

20091223112014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No masz tam średnice napisane. Gryf 1600/25 to znaczy, że długość 160cm i średnica 2,5cm. Ale cenowo nie powalają z tego co widzę. Złożyłem sobie hantle takie jakie mam z netu (Promax) i z netu płaciłem mniej (z przesyłką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:58, Budo napisał:

/.../

No masz tam średnice napisane. Gryf 1600/25 to znaczy, że długość 160cm i średnica 2,5cm.
Ale cenowo nie powalają z tego co widzę. Złożyłem sobie hantle takie jakie mam z netu
(Promax) i z netu płaciłem mniej (z przesyłką).

Aha tyle, że nie było tam małego gryfu z jedynie same długie a hantle były gotowe takie jak na tym zdjęciu. Faktycznie z neta wychodzi taniej no i ta firma Promax jest lepsza bo sporo sprzętu z niej widzę... Dobra na razie to pójdę na siłkę a hantle może później kupię np wiosną albo po świętach może kasy trochę wpadnie:)
Dostałem przed chwilą taki plan ale pewnie jeszcze ulegnie lekkim modyfikacjom jak ci się to widzi?
poniedzialek
przysiady 3*6-10
pompki na poreczach 4* max.
podciaganie sztangi w opadzie 2*15
uginanie ramion ze sztanga 2*10
francuskie wyciskanie siedzac 3*10
brzuch.
sroda
wyciskanie lezac 5*5
martwy ciag 3*10-8
wyciskanie sztangi stojac z przodu 3*10
wznosy na palcach lydki 3*max
brzuch
piatek
podciaganie sie na drazku 3*max
wyciskanie hantelek skos 3*15
mloteczki stojac 3*10
triceps linka 3*15
wykroki ze hantelkami 3*10
brzuch

20091223125213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mam pojęcia co z tym planem, ja nie mam czasu na rozkładanie treningów na dni, więc robię obwodowo wszystkie mięśnie 2-3 razy w tygodniu po prostu jak mam czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 01:38, Burszurasek napisał:

Jakaś porąbana obwodówka. :D Każdego dnia treningowego, robisz praktycznie każdą partię
mięśni. Napisz, jakie będą tego efekty.

No z tego co ja czytałem to właśnie tak powinno się robić np dzisiaj klata plus tric innego dnia nogi później bic i coś tam. Tak jak mówiłem trening uległ lekkiej modyfikacji i teraz wygląda tak jak niżej. Efekty przypuszczam będą dobre, a że napisałem w miejscu gdzie piszą zaawansowane koksy to mam pewność, że to dobry trening
Poniedziałek
Wyciskanie sztangi na skosie 3 s 12,10,8
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 s 12,10,8,6
Rozpiętki 2 s 10,8
- wyciskanie francuskie sztangi siedząc 10,8,8
- wyciskanie francuskie sztangielki siedząc 4x10

wtorek:
Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie do zmeczenia 4 serie
Wiosłowanie sztangą w opadzie 3 s 10,8,6
Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia 3s 10,8,6
Uginanie ramion ze sztangą(hantlem) 3 s 10,8,6
Uginanie ramion w oparciu o kolano: 3 s 10,8,6
Uginanie ramion uchwytem młotkowym 2 s 8,6

Piątek:
Wyciskanie sztangi zza karku 3 serie 10,8,6
Unoszenie hantli w opadzie siedząc 3x 12-10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie 10,8,6
Szrugsy 3 serie 10,8,6
Uginanie ramion ze sztangą (hantlem) nachwytem 3s 10,8,6
Zwijanie nadgarstków siedząc podchwytem 3 s 16,14,12

Sobota:
Przysiady ze sztangą na barkach 4s 12,10,8,6
wykroki 3s 12,10,8
Wspięcia na palcach ze sztangą 5s 18,16,14,12,10
I oczywiscie brzuch po kazdym treningu gora 1 cwiczenie 4 *max
I nie waz sie opuszczac treningu nog,nie cwiczysz dolu nie rosnie gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 09:42, Budo napisał:

/.../

No, ten jest w miarę. Poprzedni wyglądał mega dziwnie, ale ten taki dość standardowy.
Mógłbyś dorzucić martwe, no i dobrze Ci mówią o nogach, nie olewaj nóg.

Dla zainteresowanych- wywiad z mountain manem xD
http://www.bodybuilding.com/fun/mielke40.htm

Była też propozycja treningu jakiegoś kolesia 5x5 np martwy ciąg wyciskanie na skos i prosto. 5ćwiczeń bo 5 powtórzeń i serii. Od jakiegoś czasu ćwiczę nogi choć wcześniej je olewałem no i są słabsze. Trzeba nadrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5x5 jest już dla naprawdę zaawansowanych pakerów. Obecny plan normalny, nic nowego. :) Poprzedni był masakryczny, chociaż może skuteczny.

Ktoś kiedyś powiedział, że cała siła ciała, leży w nogach. Więc nie zapominaj o nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o rade bardziej doświadczonych kolegów, otóż: 2 razy ukończyłem a6w, ostatnio w wakacje tuż przed sierpniem. A teraz chciałbym zacząć ABS, tylko nie wiem od jakiego poziomu zacząć (dodam że ostatnio miałem 2 tyg. przerwy w trenowaniu ze względu na kontuzję). Doradzacie zacząć od 1, czy zacząć np. od 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jedź od początku i zobacz jak będzie. Porób 1 poziom np. tydzień, czy dwa i jak za łatwo to przeskakuj wyżej. Tylko rób wszystkie ćwiczenia technicznie i prawidłowo, najlepiej przeczytaj wszystko przed rozpoczęciem absa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś zestaw ćwiczeń na przedramiona i ramiona, czyli ogólnie rzecz ujmując - ręce?
Nie chodzi mi o jakieś koksowanie ani bawienie się w kulturystę - po prostu raz czy dwa razy w tygodniu lubię sobie pomachać ciężarkami, a skoro już to robię, przynajmniej niech robię to dobrze. Zależy mi na ogólnym rozwoju - spokojnym zwiększaniu masy i siły/wytrzymałości.
Im mniej przyrządów, tym lepiej. Im prostsze ćwiczenia, tym lepiej. Posiadam hantle, gumę, drążek... i podłogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 01:41, szypek26 napisał:

Polecicie jakiś zestaw ćwiczeń na przedramiona i ramiona, czyli ogólnie rzecz ujmując
- ręce?
Nie chodzi mi o jakieś koksowanie ani bawienie się w kulturystę - po prostu raz czy dwa
razy w tygodniu lubię sobie pomachać ciężarkami, a skoro już to robię, przynajmniej niech
robię to dobrze. Zależy mi na ogólnym rozwoju - spokojnym zwiększaniu masy i siły/wytrzymałości.
Im mniej przyrządów, tym lepiej. Im prostsze ćwiczenia, tym lepiej. Posiadam hantle,
gumę, drążek... i podłogę :D

Skoro masz hantle to najlepszym rozwiązaniem będzie chyba no excuse workoute na wszystkie partie mięśni a nie tylko na ramiona. Na drążku skoro go posiadasz podciąganie szerokim nachwytem 2-3serie do zmęczenia i przy okazji możesz robić ABSII na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fff zmierzyłem bicepsa ma ok 31cm pewnie nie warto się chwalić co? Ile wy macie hajty?;> Dzisiaj piękny trening do tego przysiad i wykrok do przodu i do tyłu ze sztangą 25kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować