Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Ja nie ćwiczę, ale mam 34-35 nie wiem dokładnie. Na siłowni byłem z 3 razy w życiu, ćwiczę tylko nogi. Ręce same urosły, może nie do kosmicznych rozmiarów ale są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:07, WhiteMamba napisał:

Ja nie ćwiczę, ale mam 34-35 nie wiem dokładnie. Na siłowni byłem z 3 razy w życiu, ćwiczę
tylko nogi. Ręce same urosły, może nie do kosmicznych rozmiarów ale są ;)

Samo to nic nie rośnie oprócz brzucha;] Albo masz taką budowę albo trochę w życiu pracowałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 22:41, Witcher1990 napisał:

Fff zmierzyłem bicepsa ma ok 31cm pewnie nie warto się chwalić co?


Ooookej, teraz zacznijmy sobie imponować parametrami. Imo dużo lepiej szpanować włożoną pracą (czytaj: czasem, wiadomo - bywa że ktoś musi pracować rok na to, co inni wyciągają w pół i mniej) i doświadczeniem z treningów. Pomijam już fakt że pewnie parę wyników byłoby ładnie zmutowanych. ;]
A mój bic mógłby być większy w stosunku do przedramion i barów, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:58, Shlafrok napisał:

> Fff zmierzyłem bicepsa ma ok 31cm pewnie nie warto się chwalić co?

Ooookej, teraz zacznijmy sobie imponować parametrami. Imo dużo lepiej szpanować włożoną
pracą (czytaj: czasem, wiadomo - bywa że ktoś musi pracować rok na to, co inni wyciągają
w pół i mniej) i doświadczeniem z treningów. Pomijam już fakt że pewnie parę wyników
byłoby ładnie zmutowanych. ;]
A mój bic mógłby być większy w stosunku do przedramion i barów, o.

Lol po prostu jestem ciekaw czy 31 to dużo, mało czy średnio;o Zapytałem jak to wygląda u innych a ty wyjeżdżasz z takimi tekstami, podobnie jak niektórzy gdy ktoś w problemie technicznym pisze konfig kompa- "no i co się chwalisz" Nie szpanuję ani jednym ani drugim, ćwiczę dla siebie. Jak wycisnę 100kg wtedy zacznę szpanować i się chwalić xD
Jest w ogóle możliwe wycisnąć 100kg przy wadze ok 65-70kg? Mi bardziej zależy na dużej wytrzymałości, siła troszkę mniej. No i nie chcę wyglądać jak mebel z sypialni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Lol po prostu jestem ciekaw czy 31 to dużo, mało czy średnio;o

Zalezy. Ja jak zaczynalem cwiczyc mialem 33-34. Jak jestes chudy to nie ma co sie zbyt szybko spodziewac czterdziestu, w miare czysta mase miesniowa ciezko zbudowac.

Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Jest w ogóle możliwe wycisnąć 100kg przy wadze ok 65-70kg?

Mozna, mozna. Tylko ze generalnie sila = masa, ciezko miec sile i byc szczypiorkiem jednoczesnie, chociaz pewien powerlifter wycisnal czterokrotnosc swojej owczesnej wagi wazac wlasnie ok. 60 kilogramow.

Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Mi bardziej zależy na dużej wytrzymałości, siła troszkę mniej. No i nie chcę wyglądać jak mebel z sypialni;]



To z toba taka rozbudowana polemike o Pudzianowskim prowadzilem? ;>


Podbijam wypowiedz Shlafroka, mam kumpla, ktory ostatnio cos tam sie mnie pytal ''ile mam w lapie?'' (jak mnie to smieszy, wiekszosc laikow mysli ze czlowiek sklada sie z bicepsa i miesni klaty). Ja mu mowie ze tam 36-37 a on do mnie ze ma wiecej pokazuje swoja reke kolo 40 w tym jakies 5 tluszczu. Wiec teoretycznie ma wiecej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2009 o 00:17, lydathegreat napisał:


> Jest w ogóle możliwe wycisnąć 100kg przy wadze ok 65-70kg?
Mozna, mozna. Tylko ze generalnie sila = masa, ciezko miec sile i byc szczypiorkiem jednoczesnie,
chociaz pewien powerlifter wycisnal czterokrotnosc swojej owczesnej wagi wazac wlasnie
ok. 60 kilogramow.

No to koksujemy;] NA koncerty musze być mniej więcej uniwersalny- spora siła ale jednocześnie trzeba przeżyć kilka godzin;]

Dnia 30.12.2009 o 00:17, lydathegreat napisał:

To z toba taka rozbudowana polemike o Pudzianowskim prowadzilem? ;>


No to nie wiesz z kim rozmawiasz? xD

Dnia 30.12.2009 o 00:17, lydathegreat napisał:

Podbijam wypowiedz Shlafroka, mam kumpla, ktory ostatnio cos tam sie mnie pytal ''ile
mam w lapie?'' (jak mnie to smieszy, wiekszosc laikow mysli ze czlowiek sklada sie z
bicepsa i miesni klaty). Ja mu mowie ze tam 36-37 a on do mnie ze ma wiecej pokazuje
swoja reke kolo 40 w tym jakies 5 tluszczu. Wiec teoretycznie ma wiecej ;]

Tłuszczu na ramionach mam 0 tylko skórka i mięśnie ale nie wygląda to tak jak niektóre żyły, musiałbym zapodać fotkę. Na brzuchu trochę jest ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, całe życie spędziłem przed komputerem. Dopiero od roku trenuję kosza, dopiero 15 lat mam, więc na siłce się popisać nie mogę,waże 70kg, na klate wezme 65kg raz, co nie jest dobrym wynikiem, chciałbym brać tak z 90 kg XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 11:30, WhiteMamba napisał:

No nie wiem, całe życie spędziłem przed komputerem. Dopiero od roku trenuję kosza, dopiero
15 lat mam, więc na siłce się popisać nie mogę,waże 70kg, na klate wezme 65kg raz, co
nie jest dobrym wynikiem, chciałbym brać tak z 90 kg XDD

Tia i fajnie, że bierzesz 65;] Ja wycisnąłem 50 może 55z asekuracją dam radę. W sumie to nie bardzo miałem ciężary żeby brać więcej jedynie na drążku mogłem sobie ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Lol po prostu jestem ciekaw czy 31 to dużo, mało czy średnio;o


Sorry man, ale "Fff zmierzyłem bicepsa ma ok 31cm pewnie nie warto się chwalić co? Ile wy macie hajty?;" brzmi dokładnie tak jak napisał Lydathegreat. Gdyby tylko się cyferki liczyły, dałbym już dawno sobie siana z ćwiczeniem, zresztą zauważyłem, że powoli robię to z przyzwyczajenia i świadomości pracy nad sobą, co z resztą bardzo mnie cieszy.

Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Zapytałem jak to wygląda u innych a ty wyjeżdżasz z takimi tekstami, podobnie jak niektórzy gdy ktoś w problemie technicznym pisze konfig kompa- "no i co się chwalisz"


Yyy, pewnyś że dobrze zrozumiałeś sens mojego posta?

Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Nie szpanuję ani jednym ani drugim, ćwiczę dla siebie.


Ćwiczysz dla siebie, pytasz nas o bica. Chyba nie o to chodzi, zwłaszcza że wiem jak ćwiczysz i nie skupiasz się na jednej partii - tym bardziej żałośnie to wygląda.

Dnia 30.12.2009 o 00:08, Witcher1990 napisał:

Jest w ogóle możliwe wycisnąć 100kg przy wadze ok 65-70kg?


Widziałem filmiki na jutiubie, chuderlaki biorą na klatę i po 90 i więcej, ale jaki w tym sens? Wolę wziąć mniej i zrobić 10 powtórzeń niż nawet myśleć o chwiejących się rączkach przy jednej setce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:19, Shlafrok napisał:

Wolę wziąć mniej i zrobić 10 powtórzeń niż nawet myśleć o chwiejących się rączkach przy jednej setce. :P

Podbijam, ludzie z niklym doswiadczeniem na silowni maja problemy z w miare poprawnym wycisnieciem zyciowki, bo sie traci koordynacje itp. A z kolei ludzie z niklym doswiadczeniem... w wypytywaniu o silownie nie spytaja o to ile kg wycisniesz 5/10 razy, tylko ile wycisniesz raz, wbijaja w to, ze z dynamicznym ''mostkiem'' i oderwaniem od lawki czego tylko sie da. Dlatego z ludzmi ''z zewnatrz'' juz o silowni nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:19, Shlafrok napisał:


> Nie szpanuję ani jednym ani drugim, ćwiczę dla siebie.

Ćwiczysz dla siebie, pytasz nas o bica. Chyba nie o to chodzi, zwłaszcza że wiem jak
ćwiczysz i nie skupiasz się na jednej partii - tym bardziej żałośnie to wygląda.

No pytam bo jestem ciekawy i chciałem porównać siebie do innych a nie po to, żeby się chwalić czymś czym nie warto. Piszę na takim forum z "koksami" i tam na porządku dziennym jest zapytanie: "Marek co dzisiaj na treningu? Ile podniosłeś?" Albo podawanie swoich wyników. uważasz, że to takie zło zapytać z ciekawości o wyniki innych?

Dnia 30.12.2009 o 12:19, Shlafrok napisał:

> Jest w ogóle możliwe wycisnąć 100kg przy wadze ok 65-70kg?

Widziałem filmiki na jutiubie, chuderlaki biorą na klatę i po 90 i więcej, ale jaki w
tym sens? Wolę wziąć mniej i zrobić 10 powtórzeń niż nawet myśleć o chwiejących się rączkach
przy jednej setce. :P

Sens taki, że będę miał lepsze samopoczucie;) A skoro wyciśniesz 100kg to np 80 weźmiesz kilka razy, a nie tylko 1powtórzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na siłkę nie chodzę regularnie, miałem ćwiczyć ale i oboje trenerów odradzili mi to, więc tego nie robię. Na klate brałęm z 5 razy w życiu, ogólnie mam słąbą klatę patrząc na rówieśników, 40g wezmę z 9 razy, więcej już pękam. A raczej nie interesuje mnie kulturystyka i rozwój rzeźby, wolę być szybki i silny i wyglądać jak placek ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:35, WhiteMamba napisał:

Na siłkę nie chodzę regularnie, miałem ćwiczyć ale i oboje trenerów odradzili mi to,
więc tego nie robię. Na klate brałęm z 5 razy w życiu, ogólnie mam słąbą klatę patrząc
na rówieśników, 40g wezmę z 9 razy, więcej już pękam. A raczej nie interesuje mnie kulturystyka
i rozwój rzeźby, wolę być szybki i silny i wyglądać jak placek ; )

No to nie wiem jacy ludzie to ciebie chodzą chyba same karki bo u mnie w gim chyba w 2klasie tylko 2gości brało 40kg więcej niż 3-4 razy albo i to nie;| Dodam, że jestem ze wsi, czasem trzeba popracować więc najczęściej ma się więcej siły niż osoby z miasta. Widać młodzież się rozwija i 40kg to już nie to co kiedyś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:02, Witcher1990 napisał:

Widać młodzież się rozwija i 40kg to już nie to co kiedyś xD


Nom. Zwłaszcza jeśli ktoś z 5 razy w swoim szesnastoletnim życiu wyciskał na klatę i bierze cztery dychy na całą serię. Hm. Hm. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:23, WhiteMamba napisał:

o Boże ! W dupie mam tak naprawdę czy mi wierzysz czy nie, ale przy takiej wadze to nie wyczyn.


O Boże! Już lecę po gaśnicę, zaraz nam tu się stopisz, bulwers nie zawsze wychodzi na dobre.
Innymi słowy: sam sobie przeczytaj powyższe kilka postów. Nikt Ci tu nie przykleja do pleców karteczki z ''jestem durniem, i tak mi nie wierzą'', po prostu albo jesteś silny ponad wiek albo coś pokręciłeś. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarty to masz wyszukane, nie powiem. Powiedzialem ze mi wisi co sądzisz, a to chyba znaczy, żebyś już więcej nic nie mówił. Możesz mnie mieć za durnia, ale wierz mi, że ja ciebie też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:06, Shlafrok napisał:

> Widać młodzież się rozwija i 40kg to już nie to co kiedyś xD

Nom. Zwłaszcza jeśli ktoś z 5 razy w swoim szesnastoletnim życiu wyciskał na klatę i
bierze cztery dychy na całą serię. Hm. Hm. ;]


Mozliwe ze bierze, malo cwiczac

Jezeli ma krotkie rece/ramiona , czy zrosniete zebra.
Niektorzy po prostu musza trenowac mocniej a niektorzy maja wrodzona sile np. przez to co wyzej napisalem.
I nawet ze ma te 16 lat (stary jestes xD)
Ja w wieku 12-13 bodajze gdy zaczynalem trening 40 kg wyciskalem 3-4 razy, ale nie mam krotkich ramion itd.
teraz mam 14 (JESZCZE) i wyciskam 80kg moze to malo ale mi nie chodzi o ciezary tylko o boks ;]
PZdr
Edit :
te wasze rozmiary bicepsa tez zaleza od dlugosci ramion jeden bedzie mial mniej sily a bedzie knypek a biceps bedzie mial wiekszy bo po prostu ma krotkie ramiona i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

; ) ja w wieku 12 lat nie robiłem nawet jednej pompki, bo byłem kulą, bez ruchu, tylko komputer i komputer. Na szczęście tosię zmieniło ;d

PS. To ty ładny koks musisz byc jak targasz 80 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 12:39, DesMonD__PL napisał:

Niektorzy po prostu musza trenowac mocniej a niektorzy maja wrodzona sile np. przez to co wyzej napisalem.


Dlatego napisałem: albo pisze bzdury albo jest rozwinięty ponad przeciętną w jego wieku.

Dnia 31.12.2009 o 12:39, DesMonD__PL napisał:

te wasze rozmiary bicepsa tez zaleza od dlugosci ramion jeden bedzie mial mniej sily a bedzie knypek a biceps bedzie mial wiekszy bo po prostu ma krotkie ramiona i tyle


No i trza pamiętać, że masa bicepsa niekoniecznie oznacza powera w łapie. Gęstość mięśnia też sama się nie zwiększy, a zawsze znajdzie się koks z push-upami (sterdy etc.).

->WhiteMamba
Mistrzu Ciętej Riposty, czytaj posty a nie tylko jeździj po nich wzrokiem, a przy okazji staraj się nadać sens postom, bo powyższy to puste kilobajty. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować