Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE pracuje nie tylko nad Battlefield 3

22 postów w tym temacie

Wystarczy tylko czekać na dalsze info. związane z projektami DICE. Jak dla mnie mogłoby wyjść i Battlefield Bad Company 3 i Mirror''s Edge 2, a MoH 2 może się schować. Chyba, że będzie fajny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 18:14, Kadajo napisał:

2 battlefieldy jednocześnie ? Lol to by było...

...do bani
Zamiast zrobić jednego porządnego rozdrabniali by się na dwie takie same gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Jestem wielkim fanem BF''a. Po wiadomości o bfie 3 byłem uradowany a jeżeli ta wiadomoś o kolejnym bad company się potwierdzi to będe w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli musiałbym z tych wszystkich gier jakąś wybrać to byłoby to Mirror''s Edge 2.
Czemu? Otóż jeżeli zrobiliby w jednym czasie BF3 i BC3 to mielibyśmy prawie dwa identyczne Battlefieldy, Need for Speed''ów już jest chyba więcej niż dodatków do Simów, a Medal of Honor 2 i tak nie przebije Battlefield''a trójki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale im powiedział xD. Jak cukiernik do dzieci przed swoim sklepem:
"Przyszłyście tu po lizaki, a ja mam jeszcze wielki tort czekoladowy, ale wam go nie dam"

Sam obstawiam, że może to być Bad Company 3 albo multi do nowego MoH''a. Chociaż Mirror''s Edge 2 byłby miłym zaskoczeniem. Nowy projekt jest mało prawdopodobny ze względu na kryzys i brak pewności, że przyniesie on zyski. Oczywiście nie można wykluczyć, że EA podejmie ryzyko i da DICE zielone światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mają wyjść dwa BF''y to ja podziękuję... Planuje zakup trójki, bo jestem fanem BF''a ale... Nie mam maszynki do robienia pieniędzy (a szkoda ;]) żeby kupić dwie gry.
Z resztą wydanie dwóch gier z tej samej serii byłoby pomysłem średnim jeśli nie żałosnym. Więc pewnie tym tajnym projektem jest MoH lub NFS ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:59, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mirror''s Edge 2 a reszta niech przepadnie.


To samo pomyślałem jak zobaczyłem tego news''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się lepiej od MoH''a trzymają z daleka(bo będzie to kolejna ofiara sukcesu BF''a) i niech zajmą się kontynuacją mojego kochanego BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się do 2 przedmówców. BF3 jeden na razie im starczy BC3 mogą wydac później. Byłbym uradowany gdyby zrobili Mirror''s Edge 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 20:04, Vriff napisał:

> Mirror''s Edge 2 a reszta niech przepadnie.

To samo pomyślałem jak zobaczyłem tego news''a.

Podpisuję się pod tym obiema rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli to będzie Battlefield : Bad Company 3 to czy... o boże... czy wtedy to już nie będzie uznane jako tasiemiec? Przecież wtedy to już jawne żerowanie na marce. Zdzieranie kasy, z roku na rok nowy Battlefield...

Ja che Mirror''s Edge 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować