Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dragon Age II już jutro - znamy szczegóły!

22 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2011 o 09:07, Acik666 napisał:

czy demo będzie w wersji PL ?


Jakoś mi się nie wydaje, żeby było. Raczej będzie tylko po angielsku.

Ja się zastanawiam czy wiadomo coś, od której godziny będzie można pobierać. Bo nawet na oficjalnej stronie nic nie jest napisane (albo jestem ślepy :))

@Osti
Ostatnie zdanie w drugim akapicie "która odegra odegra ważną rolę w głównym wątku fabularnym." małe powtórzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile oni już tego wymyślili? Sprzęt za granie na Facebooku, sprzęt za pobrania dema, sprzęt za ukończenie dema... Bioware powinno pójść na całość i dorzucać do ekwipunku nowy przedmiot za każdym razem, kiedy odpali się grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ma pokazać się dzisiaj [22] nie wiem skąd informacja o wydaniu go ''jutro''.

Z tego co można się dowiedzieć na oficjalnym forum wynika, że pojawi się w europie koło godziny 14-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, właśnie, news jest z dzisiaj i dzisiaj a nie jutro ma być demo. pytanie tylko o której. jestem chory, siedzę w domu to bym pograł, tyle, że dema nie ma.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno zrozumieć, jak można korzystać z internetu bez elementarnych umiejętności.

What time will the demo be available?
For PC – February 22 at 9am PST

For Xbox 360 – February 22 between midnight and 2am PST

For Playstation 3 users in North America – February 22 between 4pm and 8pm PST

For Playstation 3 users outside North America - February 23 between 4pm and 8pm GMT

News pewnie miał ukazać się wczoraj, stąd pewnie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie to kiedy wyjdzie demo skoro piszecie tę wiadomość dzisiaj czyli 22 lutego że ma wyjść jutro a miało się ukazać dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie da się to jest tylko podkolorowana wersja opowieści podczas prologu, po niej następuje poprawny ciąg wydarzeń gdzie już tak nie wyrzynamy przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to jest "to" demo? Filmiki wyglądają identycznie jak chodzące po sieci niemieckie "wycieki" a były to wersje przygotowane pod jakąś imprezę. Czyli zablokowane: kreator postaci, ekwipunek i DX10/11. Miałem już okazję się zapoznać osobiście, póki co fajny hack & slash. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...a także spotkamy Isabelę, przemytniczkę, która odegra odegra ważną rolę w głównym wątku fabularnym."
Tak ważną rolę, jak Morrigan w Origns XD
Skoro dema jeszcze nie ma to jakim cudem wy już macie całe demo w gameplayu? Zaleta pracy w gram.pl?
Właśnie dzisiaj rano skończyłem po raz drugi Awakening, po południu skończę Witch Hunt i save do exportu będzie gotowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 11:00, czart98 napisał:

DEMO JEST JUŻ NA XBOXSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Faktycznie. Ale news FAIL :D demo już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować