Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dragon Age II na PC również dostępne

175 postów w tym temacie

tak właściwie to już nawet same dema wśród graczy są mniej popularne niż dawniej, spowodowane jest to prawdopodobnie tym, że już przed premierą gry mamy mnóstwo recenzji pełnej wersji dające b. dobry pogląd na całość a nie mały fragment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 20:21, kukis23 napisał:

Ściągnijcie z stad leci bardzo szybko


1.5 MB leci więc nie jest źle, dzięki. Może jednak pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę ze ciekawym artykułem byłoby zobaczyć zestawienie najlepszych dem w historii. Może kiedyś było Demo które zapadło w pamięć bo było poprostu Dobre? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi ściągać z prędkością 5,5 mb/s po czym sukcesywnie spada po kilku sekundach do 20 kb/s... ujowe serwery mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście dema zapewnia nam dodatkowy item w grze a jest to Hayden’s Razor. A jeśli komuś mało to jako ciekawostkę mam całą listę itemków do zdobycia przed wyjściem gry.

The Black Emporium czyli darmowy kod dla wszystkich którzy zamówią grę w sklepie:
- Mirror of Transformation - item zmieniający wygląd postaci
- dodatkowe recepty craftingu
- Bojowy ogar Mabari

Pre-order gry:
- The Lion of Oriais - tarcza zapewniająca HP i dodatkowe XP.
- Fadeshear - miecz rozwijający swoją moc wraz z postacią gracza, dodatkowe obrażenia przeciwko nieumarłym oraz demonom.
- Amulet of Ashes - amulet, na razie nic o nim nie wiadomo

Pre-order w wersji Signature Edition:
- Apostle''s Courage - staff
- Seeker''s Bulwark - tarcza
- Adder of Antiva - łuk
- Might of the Sten - miecz
- Tajemniczy ring dodany do Singnature Edition na kilka dni przed końcem pre-ordera.

4 przedmioty dla posiadaczy Dead Space 2:
- Isaac''s Armor
- Isaac''s Boots
- Isaac''s Gauntlets
- Isaac''s Helm

Demo:
- Hayden''s Razor
- Lothering''s Lament - tom poezji, będzie udostępniony dla graczy jeśli demo zostanie ściągnięte w liczbie powyżej miliona, daje XP po przeczytaniu
- Far Cliff''s od Krikwall - j.w., daje pieniądze po przeczytaniu

Dragon Age: Legends. Facebookowa gra która zostanie wypuszczona w najbliższych dniach. Za achievementy w tej grze zostaniemy nagrodzeni itemkami w Dragon Age 2:
- Evra''s Might - pierścień
- Evra''s Trophy Belt - pas
- Air of Confidence - pierścień
- Ivo Familiy Crest - amulet
- Dura''s Blue Flame - amulet

Itemki z oficjalnej strony, wystarczy zalogować się swoim kontem EA i zapisać na newsletter:
- Hindsight Belt
- Staff of Parthalan

Jak widać trochę tego jest ;) Nie będę wnikał w to czy EA psuje grę rozdając darmowy stuff na co drugiej stronie ale dla mnie trochę przesadzili. Nie licząc Czarnego Emporium dostaniemy ponad 20 przedmiotów, ot tak. Pozostaje tylko pytanie co zostanie nam do roboty w grze skoro już na wejściu nie będziemy musieli dbać o gearowanie swojej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 20:43, MrMurdzi napisał:

myślę ze ciekawym artykułem byłoby zobaczyć zestawienie najlepszych dem w historii. Może
kiedyś było Demo które zapadło w pamięć bo było poprostu Dobre? :)


Całkiem niezły pomysł, ale zupełnie nie do zrealizowania w pojedynkę. Nie we wszystkie się grało, nie każde się pamięta... Tak, czy inaczej, pomyślę nad tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 20:28, lord0 napisał:

tak właściwie to już nawet same dema wśród graczy są mniej popularne niż dawniej, spowodowane
jest to prawdopodobnie tym, że już przed premierą gry mamy mnóstwo recenzji pełnej wersji
dające b. dobry pogląd na całość a nie mały fragment.


Ale wiele osób nadal woli spróbować samodzielnie, czy choćby sprawdzić wydolność swojego kompa. Kiedyś demka były jednym z podstawowych sposobów reklamowania gry. Dziś wydawcy najwyraźniej się ich boją - rzeczywistość mogłaby nie pokrywać się z wizjami wykreowanymi przez marketingowa machinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Demo na PC gra średnia taki mało ciekawy hack''n''slash. Jedynie fabuła jest ciekawie opowiedziana. Wedlug mnie nie warta kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, tak czytam posty niektórych, którzy ściągają z prędkością 500kb/s na sekundę i narzekają... a ja mam neta wolnego, ściąga mi się z prędkością maksymalną 150kb/s, więcej nie będzie i nie narzekam :)

Jak jakaś większa gra ze Steama ma się ściągnąć to po prostu zostawiam kompa na noc i się zrobi :)

Pre-ordera mam złożonego od dawna, ale demko sobie sprawdzę tak z ciekawości. Mam nadzieję, że gra będzie równie przyjemna jak część pierwsza, która mi się podobała (mimo średniej grafiki i przewidywalnej fabuły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2011 o 21:24, Myszasty napisał:

Ale wiele osób nadal woli spróbować samodzielnie, czy choćby sprawdzić wydolność swojego
kompa. Kiedyś demka były jednym z podstawowych sposobów reklamowania gry. Dziś wydawcy
najwyraźniej się ich boją - rzeczywistość mogłaby nie pokrywać się z wizjami wykreowanymi
przez marketingowa machinę.

raczej dwudziestominutowe Demo przedstawiałoby 1/4 ich wspaniałego nowego FPSa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ściągać i śmiga 1mb/s ^^
Chyba już wszyscy zassali lub poszli spać :p
Niee to mój świetny net! \o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować