Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 3 - pre-ordery zrealizowane

8 postów w tym temacie

Pewnie znów dostanę mejla z numerem przesyłki o 3 w nocy, a paczka będzie koło 8 - więc nawet się nie wyśpię, a kurier weźmie mnie z zaskoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to już 3cia część, ciągle wydaje mi się, że 2ka wyszła w 2010 roku, a nie w 2009 :) Szybko ten czas leci, dacie znać czy 3ka jest lepsza od poprzedniczki, jestem mega ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było mi dane grac i dalej gram w Killzone3 dzień dwa przed premierą powiem szczerze gra miażdży chłopaki zrobili kawał dobrej roboty. Ci co zamówili sami się przekonają a ci co się jeszcze nie przekonali nie maja na co czekać gra warta jest tych 2 stówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 22:38, pazdzierz22 napisał:

Było mi dane grac i dalej gram w Killzone3 dzień dwa przed premierą powiem szczerze gra
miażdży chłopaki zrobili kawał dobrej roboty. Ci co zamówili sami się przekonają a ci
co się jeszcze nie przekonali nie maja na co czekać gra warta jest tych 2 stówek :)


Żadna gra nie jest warta 2 stów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam moją przesyłką wczoraj :) Tylko, że Edycja Kolekcjonerska(którą zamówiłam) zawiera tylko te dwie mapki, soundtracki i motyw z Killzone 3. Edycja Helhglast zawiera te inne dodatki typu "Odbezpiecz i przeładuj". Ale to nic, bo i tak wolę Singla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować