Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - pierwszy gameplay!

137 postów w tym temacie

Jest świetnie, teraz może być tylko lepiej. Szykuje się świetny tytuł, zobaczymy czy nie powieli błędów części drugiej. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:57, Lucas162 napisał:

"Ostatnio podszedłem do singla Black Opsa - tragedia, odpadłem po pół godzinie"

To jakaś prowokacja?



singiel coda był dobry.. ale trochu przesadzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z singla, a mnie interesuje multi nie singiel w tej grze. Mam nadzieje że niedługo ukaże się jakiś filmik prezentujący multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak ma się prezentować model światła/cienia, mogę tylko ekipie DICE pogratulować. Metro 2033 wygląda wspaniale pod DX11 (dla tej gry przesiadłem się z XP), B3 ma szansę go pobić... O ile ktoś trailera nie "podrasował".

Fakt implementacji trybu single mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:01, Lucas162 napisał:

Ten gameplay to chyba mocno podrasowany musi być, bo to co widać na nim to już fotorealizm.


Czasy się zmieniają, w końcu ktoś kiedyś Crysisa pobić musi :) Trzymam kciuki, by BF3 tego dokonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:57, Lucas162 napisał:

To jakaś prowokacja?


Nie, jak dla mnie to zupełny niewypał, przemęczyłem się by ukończyć pierwsze 2 poziomy. Przy singlu MW2 się w sumie dobrze bawiłem, więc mocny regres jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, podniecajcie się dalej grafiką. Pobić Crysisa, pobić Metro 2033, czy jest tu ktoś normalny? To ma jako tako chodzić w multi, a mam wrażenie że będzie ciężko. Żeby pograć na wysokich trzeba będzie mieć kombajn graficzny. No i ciekawe czy w BF 3 poprawią te hitboxy, które są zmorą serii. Cały magazynek we wroga a ten dalej ochoczo biega sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:14, sylwasss napisał:

Tak, podniecajcie się dalej grafiką. Pobić Crysisa, pobić Metro 2033, czy jest tu ktoś
normalny? To ma jako tako chodzić w multi, a mam wrażenie że będzie ciężko. Żeby pograć
na wysokich trzeba będzie mieć kombajn graficzny.


Wiesz, technologia idzie naprzód. Nie można ciągle zostawać przy tym, co jarało oczy parę lat temu. A jeśli Twój sprzęt (i mój pewnie też) nie udźwignie max detali, to zawsze można włączyć niższe, i mieć grę wyglądającą nie jak Crysis-killer, ale jak BC2.

Osobiście wolę mieć śliczną grę, która na razie mi na full detalach nie chodzi, niż gorszą graficznie, bym mógł karmić swoje ego tym, że na moim sprzęcie chodzi na max detalach. Dlaczego - bo jeśli gra jest śliczna, to jak ulepszę maszynę, to będę ją miał w ultra-realistycznych detalach. A jeśli jest średnia, to średnią pozostanie.

Swoją drogą, single w BF3? Ja też dowiedziałem się o tym dopiero teraz, byłem przekonany, że tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:35, Kaucz napisał:

Niektórzy chcą także pograć w singla, dlatego go dostają. Tym razem ma być dopracowany
i stanowić coś więcej niż role zapychacza, jak jego "poprzednik" w BC1/BC2. Osobiście
szczególnie czekam na multi, choć dobrym singlem nie pogardzę, choćby miał te 4h.


Ale to jest Battlefield, gra, która od początku istnienia serii stawiała na rogrywkę sieciową a nie singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję,że Single będzie dobry ! Wy tam sobie możecie psioczyć,że single jest niepotrzebny itd. Ja jestem obrońcą trybów single w grach (szczególnie FPS''ach) ponieważ potrafią one nie tylko przygotować do multi, ale też zaintrygować ciekawymi i emocjonującymi scenami :PPP ... And now we are waiting :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:30, Rumcajsev napisał:

A to że będzie singiel jakoś Ci przeszkadza?


Wolałbym, by skupili się na multi. Single swoje zajmuje (mapy, voice-over i takie tam). Płyta DVD ma swoje ograniczenia. Od singla są inne FPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:07, Laid_back napisał:

> To jakaś prowokacja?

Nie, jak dla mnie to zupełny niewypał, przemęczyłem się by ukończyć pierwsze 2 poziomy.
Przy singlu MW2 się w sumie dobrze bawiłem, więc mocny regres jak dla mnie


Dalej mi to śmierdzi prowokacją, bo single w BO według moich odczuć, jak i całej rzeszy graczy, był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych CoDów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby mało pokazano, ale jak fajnie to wyglądało. Czekam na następne gameplaye. Gra zapowiada się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:34, Mercuror napisał:

> > To jakaś prowokacja?
>
> Nie, jak dla mnie to zupełny niewypał, przemęczyłem się by ukończyć pierwsze 2 poziomy.

> Przy singlu MW2 się w sumie dobrze bawiłem, więc mocny regres jak dla mnie

Dalej mi to śmierdzi prowokacją, bo single w BO według moich odczuć, jak i całej rzeszy
graczy, był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych CoDów...


Nie był. Był najgorszym CoDem z kosmiczną fabułą, wszechobecnym uczuciem dejavu i technicznie - bardzo przecietną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować