Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Dead Money do Fallout: New Vegas dostępne. Ale czy dla wszystkich?

46 postów w tym temacie

Których wydawców należy się wystrzegać ? Cenega, Electronics Arts, Lem. Najważniejsi zostali wymienieni, oczywiśice wszystko oddziały polskie. Cenega zawsze miało i zawsze będzie miało kłopoty z dodatkami do wszelkich gier. To nie odpowiedzialny wydawca, nie umie nawet załatwić prostej rzeczy, gdzie inne kraje nie mają takich problemów. Czy tylko u nas pracują takie gamonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A hahaha :D Cenędza po raz kolejny pokazuje jak wspaniałym jest wydawcą (albo w tym przypadku to raczej "wydafcom").
Całe szczęście ze zakupiłem F:NV w UK... Od czasu F3 robię tak z wszystkimi tytułami wydawanymi w Polsce przez cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 13:57, karolekx23x napisał:

Zeby wróciły czasy e najlepsze tytuły nie dostaje Cenega tylko CDP.

Chcesz czekać rok na DLC (tak było z ME)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:12, PITBULL napisał:

A orientuje się ktoś ile kosztuje ten DLC?


W stanach $9.99, w UK £7.49
W całej europie wschodniej dodatek nie jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 13:49, kaczpak7 napisał:

Czyli szczęście mają posiadacze konsol i gry na steamie.Brzydko z strony cenegi :(((


Co ciekawe, ja dysponuję wersją przedpremierową NV na Steamie, a więc nominalnie zachodnioeuropejską. DM jest najwyraźniej niedostępne regionalnie, bo konto mam przecież PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to, kiedy Dead Money będzie dostępne dla posiadaczy rodzimej wersji gry, zapytaliśmy polski oddział Cenegi. Na razie wciąż czekamy na odpowiedź.

Szkoda czasu, na to czekanie ;-) Lepiej idźcie na spacer, a poczte sprawdźcie za tydzień - dwa ;-) Może do tego czasu będzie już odpowiedź, że znowu się przeciwko nim sprzysięgły siły ciemności i dlatego (po raz kolejny) dali dupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:25, Myszasty napisał:

Co ciekawe, ja dysponuję wersją przedpremierową NV na Steamie, a więc nominalnie zachodnioeuropejską.
DM jest najwyraźniej niedostępne regionalnie, bo konto mam przecież PL.


Też mam przedpremierówkę ze Steama i też nie mam możliwości pobrania tego DLC. A jeszcze do niedawna byłem taki zadowolony z siebie, że nie dałem się Cenedze wpuścić w maliny. Samą swoją obecnością na rynku wschodnim psują gry nawet nie przez siebie wydane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:28, Lordpilot napisał:

O to, kiedy Dead Money będzie dostępne dla posiadaczy rodzimej wersji gry, zapytaliśmy
polski oddział Cenegi. Na razie wciąż czekamy na odpowiedź.


Szkoda czasu, na to czekanie ;-) Lepiej idźcie na spacer, a poczte sprawdźcie za tydzień
- dwa ;-) Może do tego czasu będzie już odpowiedź, że znowu się przeciwko nim
sprzysięgły siły ciemności i dlatego (po raz kolejny) dali dupy ;-)


Hehe, a nie spieszy im się tym bardziej, że nie zarobią na DLC ani grosza. Więc po co się starać? Cenega to synonim nieprofesjonalizmu. Chryste, nawet pomimo bezustannego narzekania ich klientów nic sobie z tego nie robią. Albo po prostu są niewyobrażalnymi partaczami, albo mają swoich klientów w głębokim poważaniu... albo jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej sytuacji zaczynam się obawiać o TES V i Rage... Bo jeśli zakup gry w UK nie ustrzegł nas przed problemami to widać, że ten "nowotwór" cenędzy powoduje coraz większe kłopoty i z kolejnymi tytułami sytuacja może być jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczony doświadczeniem tym razem nie polegałem na polskich wydawcach, tylko sprowadziłem grę z UK. I mam ten sam syf - brak dostępnego DLC. Ciekawi mnie czy mogę zwrócić swoją kopię gry jako wybrakowany produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha co za patałachy! Cenega + DLC = ciężki fail Oni mają problem z DLC, z wydawaniem gier, ze spolszczaniem i kaza za to sobie placic ciezkie pieniadze (tak jak Acti rzadko kiedy przeceniają cokolwiek). Dziwie sie, ze spodziewaliscie sie innej sytuacji skoro DOKLADNIE to samo bylo w przypadku Fallout 3 (nie dzialajace DLC z wydaniem Cenegi).

Zastanawiam sie jak to jest mozliwe, ze taka firma funkcjonuje w ogole jeszcze na rynku. Ale sami jestesmy sobie winni. Kupujemy polprodukt, te glaby sie cieszą i siedzą cicho. Jakby masowo ograniczyć zakup to wtedy zaczeliby jęczeć i może dzięki temu zmieniłaby się sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:14, golic napisał:

/ciach/


Tylko problem w tym, że nie jest to tylko kwestia wydania od cenędzy.
Wszyscy, którzy zamówili grę z UK, w tym ja, albo zakupili ją przez Steam, też nie mają dostępnego DLC.
Więc to grubsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:23, Phobos_s napisał:

Tylko problem w tym, że nie jest to tylko kwestia wydania od cenędzy.

Rejonalizacja. Jesteś w PL podlegasz pod Cenegę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TES V, RAGE, Deus Ex, nowy Tomb Raider, Mortal Kombat, LA Noire, Duke Nukem Forever, Dungeon Siege 3, FEAR 3, Batman: Arkham City - o te gry się martwię. Wszystkie są w planie wydawniczym Cenędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować