Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zobacz nowe filmy z rozgrywki

53 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 14:38, Skomik napisał:

Moge śmiało powiedzieć, że to jest to czego sie spodziewałem :)
Demo DA2 niestety mnie zawiodło :(


Dokładnie... z DA2 jest coś nie tak... nie umiem powiedzieć dlaczego ale nie przekonuje mnie do siebie gra... podczas gdy Wiesiek wyrasta na bardzo mięsistego RPGa :) niestety jeśli nie wyjdzie na konsole to nie pogram... :( ale i tak super gra się szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie tylko nie podoba mi się trochę interfejs. Głównie aktywna pauza. W W1 w ogóle jej nie używałem. Mam nadzieje że znaki i miecze będzie można przyporządkować do klawiszy 1-9. Moim zdaniem było by to wygodniejsze i szybsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o DA II w temacie o Wiedźminie.A dla mnie akurat DA II zrobiło większe wrażnie niż W2 ,do tej pory.A co do filmików,dla mnie to Gothic na sterydach,podobny system walki ,jak i rozmów .Po prostu nic oryginalnego ani ciekawego jak dla mnie.
Jak będzie demo to ścągne i wypróbuje.A jak nie wyjdzie to gry nie będe kupował.Bo CDRed to nie Bioware czy Rockstar,gdzie ma się pewnośc że gra nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezle to wyglada, troche wyskakujacych obiektow, czy znikajace cienie po podejsciu blizej (troche dziwne bo raczej powinny sie pojawiac XD), ale duzych bledow nie widze, interfejs ok, widac kolko bedzie dobrze tez dzialac na padzie, skroty klawiszowe pewnie tez beda, podoba mi sie tez wyswietlane w rogu informacje o zadawanych obrazeniach i doswiadczeniu, a nie nad glowami po srodku ekranu

nie czytalem wczesniej nic o walce, ale widze ze sa co najmniej 2 typy ciosow: slaby(szybki) i silny(wolny), plus kazdy miecz, wie ktos czy jest tego wiecej? moze jakies combosy? w jedynce byly 3 tryby walki + 2 miecze, zmienili walke na nawalanke akcji w tpp - w sumie nie jest zle, nie widzialem zadnych qte, to dobrze XD, pewnie nie beda za czesto, raczej z wiekszymi bossami

na koncu przy dacie premiery brakowalo informacji jaka zwykle podaja: na jakie platformy wydaja gre, pewnie narazie tylko na pc

ps: czemu mojego pierwszego posta nie widac pod artem? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG!
Arcadae to cRPGfan aka inkwizytor21. To ta sama osoba.
Bądźcie rozsądni i mądrzejsi, zignorujcie go. On i tak ma wasze zdanie w rzyci.

Wracając do tematu - W2 razem z Deus Ex 3 to pozycje obowiązkowe tego roku. Niby gracze w komentarzach dostają czegoś "ojejku ile gier w tym roku wyjdzie kiedy ja w nie zagram i kupie?" ale wartych uwagi i tak jest garstka.
Sam gameplay świetny, tylko umacnia mnie w przekonaniu o zakupie. Byle do wakacji i grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no spoko :)
Tylko szkoda że nie w HD bo na tym filmiku (może przez nagrywanie) widziałem kwadraciki na obrysie ;p
Gameplay mi się podoba a łączeni znaków w walce TEGO MI BRAKOWAŁO w W1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek o Wiedźminie 2- krytyka Dragon Age II. Obie gry będą bardzo dobre, ale obie z pewnością będą miały wady, ludzie, błagam. Polacy probują się dowartościować, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:53, PabloZ_94 napisał:

Wątek o Wiedźminie 2- krytyka Dragon Age II. Obie gry będą bardzo dobre, ale obie z pewnością
będą miały wady, ludzie, błagam. Polacy probują się dowartościować, czy co?


Nie, po prostu zrobiliśmy czadową grę którą się chełpimy, a Dragon Age 2 to cienizna. To są fakty, a nie dowartościowywanie się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:53, PabloZ_94 napisał:

Wątek o Wiedźminie 2- krytyka Dragon Age II. Obie gry będą bardzo dobre, ale obie z pewnością
będą miały wady, ludzie, błagam. Polacy probują się dowartościować, czy co?


Nie przesadzaj. Mam DA1 z dodatkiem i bardzo mi się ta gra podobała i nadal podoba, a po przejściu dema DA2 rezygnuje z zakupy. Wracając do Wiedźmina jak narazie zapowiada się bardzo dobrze(a z DA2 od początku coś mi nie pasiło), chociaż osobiście jakoś mi nie podchodzi system walki, ale zobaczymy jak dalej będą wypływać informacje. Z Sygnature Edition do DA2 rezygnuje niestety, natomiast kolekcjonerka do wieśka narazie niezagrożona. Pozdrawiam

Ps. Kompleks to ty może jakiś masz i na dodatek brak własnego zdania. Ja nie patrze skąd gra pochodzi, tylko jak jest przygotowana. A ty nie jesteś Polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mnie tez DA 2 zrobilo ogromne wrazenie i dla mnie to nie sa fakty, ze ta gra to cienizna. Wiedzmin jak to wiedzmin.. jedynka mi sie nie podobala, probowalem wracac wiele razy zeby ja ukonczyc.. no nie dalo sie.. nie podobalo mi sie to ze geralt prawie cala gre wygladal tak samo i mial 2,3 miecze, jakos nie lubie tego, lubie jak zdobywam zbroje miecze, wygladam inaczej :P fabuła może zła nie była, ale dla mnie niestety nie tyllko to sie liczy.

Podzielam zdanie kogoś u góry, że W2 wyglada jak dopieszczony gothic, ale zobaczymy co z tego wyjdzie, jak bedzie demo to być może przekona mnie do zakupu, jak nie to kupie jak bedzie za 2 dychy kiedys tam :p

pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja nie lubie bubli które działają do bani, fabularnie padły i są Dragon Effectem. Więc drogi cRPGfanie na kolejnym koncie przestań się kompromitować. DA 2 to krok wstecz względem DA 1.

Co do Wieśka czekam na wersję na x-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 wygląda niesamowicie. Jestem pod wrażeniem z każdym gameplay''em, a jedyne co mogę zarzucić to to, że trochę spojlują :P.
Ktoś nazwał Wiedźmina "dopieszczonym Gothic''iem" czy może być większy komplement niż porównywanie z jednym z najlepszych RPG?
W kwestii porównywania W2 do DA2. Wspominałem o tym przy okazji Duke Nukem Forver i Bulletstorm. Fani (gracze i recenzenci) tego pierwszego zapewne będą sobie wmawiać, że DNF jest lepszy "bo nie wypada", żeby jakiś "świeżak" w branży zajął jego miejsce. Ta sama sytuacja dotyczy Wiedźmina 2 i Dragon Age 2. Z tym, że DNF ma szanse stać się grą lepszą bo prace nadal trwają. Gearbox może wyciągnąć wnioski i doszlifować. Jeśli chodzi o DA2 to demo pokazało mi, że gra jest średnia. Gra bez polotu i w moich oczach słaba. To, że uwielbiam serię Mass Effect i BioWare za ich robotę, nie znaczy wcale, że będę ich chwalił za każdą grę jaką zrobią. Za DA2 należą im się baty w postaci Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podsumowując, każdy kupi to co bardziej mu się podoba, DA 2 kupie napewno, Wieśka ? nie wiem, ale mam nadzieje, że będę miał okazje zagrać.

i to co na górze ktoś napisał, że ''Więc drogi cRPGfanie na kolejnym koncie przestań się kompromitować'' mam nadzieje, że nie było do mnie, bo to jest moje jedyne konto i wyraziłem tylko swoją opinie, nie bedac w temacie wczesniejszych dyskusji, czytałem posty losowo.

Pozdrawiam .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to dźwięk bezsensownego klikania w tle podczas walki coś jak: "kliknij 5 razy na sekunde to zadasz więcej obrażeń". W wiedźminie pierwszym lepiej to było rozwiązane chociaż zobaczymy jak wyjdzie w praniu bo używanie znaków podczas walki bardzo ciekawie się zapowiada. Grafika nic dodać nic ująć i dobrze że na kościach są krasnoludzkie runy a nie kropki bo to psuło klimat tej mini gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować