Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zobacz nowe filmy z rozgrywki

53 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 17:21, Xardas33 napisał:

Jedyne co mnie martwi to dźwięk bezsensownego klikania w tle podczas walki coś jak: "kliknij 5 razy na sekunde to zadasz więcej obrażeń".

Zagraj w demo DA2 :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego wszystkie trailery są z wersji pre-beta. Oczywiście nie zmienia to faktu, że gra i tak sprawia wrażenie już dopracowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:28, L33T napisał:

Za to ja nie lubie bubli które działają do bani, fabularnie padły i są Dragon Effectem.

padły? Bioware kilkoma ostatnimi grami już szorowało po dnie, a teraz po prostu ktoś rzucił im łopatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zdziwiony... Niedawno był gameplay z tej samej lokacji i większa część komentujących jeździła po grze że tak będzie wyglądać, bubel i w ogóle a teraz nagle zero słów skamlenia i krytyki a gameplay przecież z BETY JEST... ale to tak nawiasem ;-)
Grane było na PC, stąd te dźwięki "klikania" no i pan Tomasz troszeczkę żartował sobie a zawsze wydawał mi się trochę gburem xD
Ciekawe czy to już było dawno nagrane i teraz puszczone w sieć czy było nagrywane niedawno...
O DA2 to mi nawet nie mówcie bo się nóż w kieszeni normalnie otwiera...
Zagrałem w demo i moja postawa nie uległa zmianie od czasu pierwszego trailera.Ta gra to wielki, uproszczony bubel, rzeczywiście krok wstecz w porównaniu z stojącym na wysokim poziomie IMHO Origins. Pewnie i tak zagram w pełną ale tylko dla 2 rzeczy: fabuły i biustu Isabelli XD
Wiedźmin 2 będzie dobry ale po obejrzeniu trailera Skyrim myślę że to jednak TES V ma szansę na RPG roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest cacy, chociaż nie bardzo podoba mi się fakt że system walki jest (jeśli nie taki sam) bardzo podobny do tego w Assasins Creed. Na jednym z gejmplejów można zobaczyć finisher niemal skopiowany z AC.
Nie to żebym nie lubił systemu walki z AC, bo tak nie jest... po prostu miałem nadzieje że coś bardziej oryginalnego i wymyślnego.
Cała reszta jest tak jak się spodziewałem, jak dla mnie cudo. Byle tylko nic nie popsuli do premiery;)

Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem do tego dodać że Geralt tutaj dostaje niezłe baty od zwykłych kmiotków XD

> Wszystko jest cacy, chociaż nie bardzo podoba mi się fakt że system walki jest (jeśli
> nie taki sam) bardzo podobny do tego w Assasins Creed. Na jednym z gejmplejów można zobaczyć
> finisher niemal skopiowany z AC.

Hmmm a to zawsze mnie się wydawało że kontry Altaira i Ezio to styl walki wiedźmina.Te ruchy bardziej mi na wiedźmińskie pasują niż na Assassynowe.Ciekawe czy te z AC:B będą nowe czy te stare z poprzednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:38, Sanders-sama napisał:

Grane było na PC, stąd te dźwięki "klikania" no i pan Tomasz troszeczkę żartował sobie
a zawsze wydawał mi się trochę gburem xD


Emm? Nigdy nie miałem go za gbura. Prawdopodobnie masz inną definicję słowa "gbur".

Dnia 24.02.2011 o 18:38, Sanders-sama napisał:

Wiedźmin 2 będzie dobry ale po obejrzeniu trailera Skyrim myślę że to jednak TES V ma
szansę na RPG roku.


LOL. To ciekawe, bo w trailerze Skyrim nie ma absolutnie nic. Równie dobrze mogliby tam wkleić koncept arty, napisy i dodać podniecony głos lektora. Ten sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2011 o 18:50, Sanders-sama napisał:

Hmmm a to zawsze mnie się wydawało że kontry Altaira i Ezio to styl walki wiedźmina.Te
ruchy bardziej mi na wiedźmińskie pasują niż na Assassynowe.Ciekawe czy te z AC:B będą
nowe czy te stare z poprzednich...


Mi to już zawsze będzie się kojarzyło z Altairem. Styl walki z Wiedźmin 1 mi odpowiadał... chociaż był bardzo prosty, ale za to oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:42, Caridin napisał:

Wszystko jest cacy, chociaż nie bardzo podoba mi się fakt że system walki jest (jeśli
nie taki sam) bardzo podobny do tego w Assasins Creed. Na jednym z gejmplejów można zobaczyć
finisher niemal skopiowany z AC.
Nie to żebym nie lubił systemu walki z AC, bo tak nie jest... po prostu miałem nadzieje
że coś bardziej oryginalnego i wymyślnego.

no ten finisher byl dokladnie taki sam, ale czy tylko w ac moze byc taki finisher? przeciez nie jest jakis specjalnie oryginalny
co do systemu walk to w ac i w2 sa zupelnie inne, przede wszystkim sterowanie postacia jest inne, w ac wchodzisz w inny tryb widoku i reagujesz na ruchy przeciwnikow wokol, nie mozesz biegac sobie wokol i machac mieczem, tutaj w w2 biegasz sobie swobodnie i machasz mieczem, to tak samo jak w rune czy severance co mi akurat bardziej odpowiada, walka jest szybsza i bardziej dynamiczna, nie twierdze, ze w ac walka jest zla bo tez mi sie podoba, ale jest dosc specyficzna :), do tego w w2 widac ze przeciwnicy nie czekaja dlugo az cie uderza, w jedym momencie jak wbiegl miedzy gosci to dostal 3 ciosy w ciagu 1 sekundy, w assassins creed a przynajmniej tak bylo w jedynce w ktora gralem to przeciwnicy czekali po kolei po kilka sekund az cie uderza, mam nadzieje tylko, ze nie bedzie zbyt latwo w w2, tutaj tego nie widac bo gosc jest chyba niesmiertelny ciagle cale zycie, ale tak to pewnie trzeba bedzie na siebie uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, tylko nie to! Czy mi się wydaje czy w W2 nie będzie klikania w odpowiednim momencie, aby zrobić kombosa tak jak to było w oryginalnym Wiedźminie? Czy tutaj będzie po prostu, tak jak kolega wcześniej napisał, nawalasz jak najszybciej, żeby nawalać przeciwników?

Szkoda, że nie można wybierać broni/znaków klawiszami na klawiaturze, a trzeba przejść do spowolnienia czasu i tam wybrać co nam się podoba :/

Oprócz tego grafika, animacja(która w pierwszym Wieśku była momentami okropna) no i rozbudowanie o dodatkowe "bajery" wypada super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka mi jakoś nie przypadła do gustu, w jedynce było lepiej. Grafika świetna, muzyka z pewnością bedzie wspaniała.Lokacje piękne, wygląd Geralta nie ejst taki jak bym chciał.
Ale i tak 2 pozostaje do gier które na 100& zakupie, zamówienie juz złożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:35, wojcio102 napisał:

Szkoda, że nie można wybierać broni/znaków klawiszami na klawiaturze, a trzeba przejść
do spowolnienia czasu i tam wybrać co nam się podoba :/

to ze na filmiku nie wybieral ich skrotami to nie znaczy, ze tego nie bedzie mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Nowy film'' tyczący się na dobrą sprawę tego samego fragmentu gry, który mieliśmy już okazje zobaczyć. Dobrze, że jakość lepsza. Ale i tak czekam na coś z wersji finalnej nie pre-bety bo jak tu ocenić na jej podstawie finalny produkt, który już niedługo pewnie zawita w tłoczni.

@ Vojtas

Skoro w trailerze Skyrim nie widzisz absolutnie nic, to pora włączyć monitor ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić, że na filmiku używał tylko wersji bardziej skomplikowanej mogąc używać skrótów klawiszowych.

Chociaż zawsze jest jakiś cień szansy, że masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:53, Shinigami napisał:

Skoro w trailerze Skyrim nie widzisz absolutnie nic, to pora włączyć monitor ;p


No właśnie dziś po raz pierwszy widziałem strzępki gameplaya w trailerze, ale to zdecydowanie za mało, by móc powiedzieć cokolwiek pewnego. W przeciwieństwie do Wiedźmina 2. Ot, Oblivion bis. Najlepsza z tego trailera jest bez wątpienia muzyka, która nota bene pojawiła się w Morrowindzie. Z chórem wypada to jednak arcygenialnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:29, Vojtas napisał:

No właśnie dziś po raz pierwszy widziałem strzępki gameplaya w trailerze, ale to zdecydowanie
za mało, by móc powiedzieć cokolwiek pewnego.


Zdecydowanie. Potraktuj to może jako pobieżna prezentację strony graficznej, oraz kilka zrzutów z widoku postaci. Do premiery mają jeszcze trochę czasu. Zdziwiony byłem, że już coś się pojawiło. Wiedźmin natomiast dalej karmi nas tym samym, z pre-betą na czele, jak tak dalej pójdzie to możemy się spodziewać opóźnień ;)

Co do muzyki, to nuta wydawała się znajoma, miejmy nadzieję, że nie tylko ona pojawi się w nowej produkcji, oby jak najwięcej czerpali z gry która wyszła im zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ci wszyscy, którzy mają uwagi do jakości graficznej Wieśka, pokazanej na tych filmikach, nie widzieli napisu na górze ekranu? Jeśli tak to radzę zmienić okulary bo napisane jest jak byk:

Wersja pre-beta, nie jest to ostateczny wygląd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:29, Vojtas napisał:

> Skoro w trailerze Skyrim nie widzisz absolutnie nic, to pora włączyć monitor ;p


No właśnie dziś po raz pierwszy widziałem strzępki gameplaya w trailerze, ale to zdecydowanie
za mało, by móc powiedzieć cokolwiek pewnego. W przeciwieństwie do Wiedźmina 2. Ot, Oblivion
bis. Najlepsza z tego trailera jest bez wątpienia muzyka, która nota bene pojawiła się
w Morrowindzie. Z chórem wypada to jednak arcygenialnie. :)


Ja uważam podobnie,ot - oblivion bis,graficznie niewiele się zmieniło a najbardziej epickim elementem owego trailera był świetnie zaaranżowany na chór główny temat serii
w " Wiedźminie 2 " przebudowano,stworzono od nowa praktycznie wszystko więc nie będzie mowy o " Wiedźminie " - bis jeśli o aspekt techniczny chodzi,bo mam nadzieję że klimat,pewna swojskość świata oraz wszystko to co było dobre w jedynce,pozostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować