Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zobacz nowe filmy z rozgrywki

53 postów w tym temacie

Nie, nie interesuję się Wiedźmakiem zbytnio, ale tylko pytam. Że w TES będzie to wiem i dlatego kupię TESa, a nie Wiedźmina, wolę widok z oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 10:16, Budo napisał:

Nie, nie interesuję się Wiedźmakiem zbytnio, ale tylko pytam. Że w TES będzie to wiem
i dlatego kupię TESa, a nie Wiedźmina, wolę widok z oczu :)


Troszkę dziwne że pytasz o TES w którym zawsze (chyba) był widok z 1 osoby w temacie dotyczącym W2.
Ale prawdę mówiąc po przeczytaniu twojego pytania musiałem zerknąć jaki to temat bo myślałem że ci o Skyrim chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia.. kolejny "pre-beta"... coś mi śmierdzi, że to żadne pre-bety tylko partacze z CDP Red wydadzą nam taką rewelację jak z jedynka [która bez patchowania był drastyczna w kilku momentach, kto pamięta wersje premierową i totalnie spieprzone bagna które miały wycięta optymalizację ten wie o co chodzi]

Mimika twarzy, porażka, animacje koślawe, błędów od pyty, grafika co najwyżej poprawna, żadna rewolucja [ot technologiczny standardowy poziom obecnej generacji pc i konsol], AI z iloczynem zamiast ilorazu sztucznej inteligencji...

Coś czuje, że ponad 2 stówy na kolekcjonerkę pójdą psu w dupę a gra będzie leżeć jak swego czasu jedynka czekając na patche ważące tonę i "przepraszania" [też swoją drogą psu na budę zdatne] twórców za błędy w ich produkcji.

Co to tak ciężko nakręcić jakiś pokaz z obecnego etapu produkcji ? 85% firm potrafi pokazywać na pokazach grę w wersji w zasadzie "prawie-finalnej" a ci tylko pre-betę wypuszczają w obieg ? Śmierdzi wałem na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 22:14, Pietro87 napisał:

Mimika twarzy, porażka, animacje koślawe, błędów od pyty, grafika co najwyżej poprawna,
żadna rewolucja [ot technologiczny standardowy poziom obecnej generacji pc i konsol],
AI z iloczynem zamiast ilorazu sztucznej inteligencji...

ty chyba w zadne gry nie grasz skoro tak surowo oceniasz te filmiki w2 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówiłem że wiesiek najlepszy.EA nawet się nie pofatygowało z dubbingiem PL,a jak reszta zawodzi to nie warto kupować.A szkoda bo jedynka była SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram a i owszem w starocie jak np nwn gdzie takowej np mimiki twarzy nie ma wcale.
Nie mniej jak ktoś robi grę dziś w 21 wieku, na silniku 3d i daje modele postaci z animacja wyglądająca tak fatalnie to wywołuje to krytykę.
Bo od produktu takowego jednak wymaga się zachowania jakiegoś poziomu i standardów.
Już czepiając się samej tylko animacji - geralt chodzi jak w 1dynce, jak z zamontowanym kijem w dupie, jego twarz w dialogach porusza się tylko na zasadzie bardzo kiepskiego lip-syncu, reszta facjaty jest sztywna i martwa [realizm ich "foto-realistycznej" grafiki poszedł psu w dupę w tym momencie, tak jak oddanie sytuacji, bo wszyscy wyglądają jak beznamiętne kukły drewniane]

Grałem w jedynkę, zagrał bym i dziś jak by mnie naszedł nastrój, wybaczyłem jej wszystkie jej błędy za rewelacyjną fabułę. Nie mniej tu do tej pory wszystkie pokazy wypadają słabo, a jak ktoś robi sequel danego produktu to raczej ja jako klient liczę na poprawę błędów i niedoróbek poprzednika [a tych na razie nie widać]

Tak samo śmierdzi fakt wklejania tylko "pre-beta" pokazów.
Wszystkie inne firmy potrafiły na pokazie zarzucać gameplaye z prawie finalnej wersji gry, a CDP Red się ciągle naciąganie tłumaczy że to pre-beta.
Do premiery niecałe 3 miesiące, jeśli to co widzimy to nie jest jednak pre-beta a aktualny poziom zaawansowania, to w dniu wydania możesz dostać taki badziew jak jedynka która w pewnym momencie robiła się niegrywalna póki nie dostaliśmy patcha #1.

Co jak co ale od tytułu który powstaje tyle czasu i to w takiej technologi [to już nie infinite engine i czasy archaiczne] mam prawo wymagać jakiegoś względnego poziomu, a tego niestety na prezentacjach nie ma, co pozwala spekulować, że CDP Red wali nas w konia tłumaczeniem że wszystko jest "pre-beta" stąd taka masa partactwa [popatrz jak ta gra doczytuje co kilka sekund teren, jak coś takiego zostanie w finalnej wersji to automatycznie jej oceny poleca w dół o 1-2 oczka i o game of the year mogą zapomnieć, chyba że w kategorii najgorsza optymalizacja roku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 09:28, L33T napisał:

Albo i nie. Wieczny optymizm nie popłaca.


Widząc bardzo modre podejscie do wszystkiego co związane z 2 sadze za nauczyli sie wyciągać błędy.
A jak by nie zdazyli wszystkiego zrobic prędzej przesuna date premiery, co na pewno by miało sporo krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować