Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - kto ma obsesje na punkcie nanoskafandrów?

20 postów w tym temacie

"O jak ja bym chciał takiego nanoskafandra :D " ale żeś potwora stworzył, zamiast takiego nanoskafandra powinno być taki nanoskafander.... Ostatnio im więcej reklamuję się daną grę tym słabsza ona wychodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam wrazenie, ze za duzo pokazuja i mowia w tym trailerze (tzn spoilery)? pokazali nawet kawalek z ostatniej cutscenki (tak widzialem zakonczenie :P), calego story crysis2 nie znam, ale wolalbym sie takich rzeczy w grze dowiedziec, no chyba, ze pewnych rzeczy i tak nie ujawnia, a to co tu pokazuja powinnismy wiedziec przed rozpoczeciem gry w c2, mam jednak wrazenie, ze zdradzili tutaj 90% story c2 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś grałem w betę i jedyny poziom który da się przejść bez crasha to pierwszy, do tego trwa on jakieś 2 minuty... Mam nadzieje, że Crytek potrafi się sprężać i w ten miesiąc uczyni cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:09, Virus32 napisał:

Jakoś grałem w betę i jedyny poziom który da się przejść bez crasha to pierwszy, do tego
trwa on jakieś 2 minuty... Mam nadzieje, że Crytek potrafi się sprężać i w ten miesiąc
uczyni cuda...

pierwszy level na pewno nie trwa 2 minut XD, znacznie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:09, Virus32 napisał:

Jakoś grałem w betę i jedyny poziom który da się przejść bez crasha to pierwszy, do tego
trwa on jakieś 2 minuty... Mam nadzieje, że Crytek potrafi się sprężać i w ten miesiąc
uczyni cuda...


Piratom juz dziekujemy za pobyt na forum - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:44, Tajnos-Agentos napisał:

Zastanawia mnie jedno: gdzie w trailerze była "partial nudity" według ESRB?
Chodziło o łysą głowę głównego bohatera?


Chyba tak ;-)
Ostatnio w ogóle ostatnio zauważyłem że w prawie każdej grze jest: partial nudity, sex, strong language a w rzeczywistości wcale go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:44, Tajnos-Agentos napisał:

Zastanawia mnie jedno: gdzie w trailerze była "partial nudity" według ESRB?
Chodziło o łysą głowę głównego bohatera?

wydaje mi sie, ze sa to oznaczenia dotyczace calej gry, a nie tylko trailera, chociaz w c2 tez pewnie ciezko bedzie cos takiego znalezc, moze na jakims plakacie bedzie pani z odkrytymi ramionami XD

@Eldavo:
to nie Psychol tylko Prophet, i tak Porphet z 1 czesci jak to widac na trailerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 20:58, mronoth napisał:

to nie Psychol tylko Prophet, i tak Porphet z 1 czesci jak to widac na trailerze


Ja też na niego mówię Psychol xD

To ESRB 17+ mówi ogólnie z jakich powodów to jest 17+, nie koniecznie one muszą tam być. Jak popatrzycie to wszystkie trailery z ESRB 17+ mają zawsze napisane to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:18, Eldavo napisał:

Tfu,na miłość boską,Prorok zapomniałem sobie :D
Ale miło że kotlecik tez ma takie schizy jak ja :D

wlasciwie to ja tez na poczatku nie zauwazylem twojego bledu, pisalem odpowiedz ze to jest psychol z jedynki XD i przed wyslaniem przyszlo mi dopiero do glowy, ze psychol to byl jednak ten koles z warheada XD

widze, ze jednak nie porzucili kompletnie wydarzen z jedynki, nadal w uniwersum z c2 wydarzenia z c1 mialy miejsce, bo gdzies czytalem ze mieli je w ogole pominac, costam zamotali z fabula, ale sie zobaczy w finalnej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niby dobra grafika też ale jak na wymagajacą gre crysis 2 nie wysili się zeby jakoś tak naprawde ulepszyć graficznie gre z screenow i trailerow mozna zobaczyć ze Grafika JEST w grze POWALAJACA I 1 jaka mozna zobaczyc w grze . A JEDNAK to podstawa grafiki jak i w innych grach tylko tutaj wymagania powalają zeby wydac na sprzet duzo wiekszy Oby w oficjalnej grze byłą mozliwosc ustawienia grafiki w trybie dowolnym tzn aby mozna bylo wylaczyc cienie itp a nie 3 tryby w ktorych 1 tryb to grafika rozmywajaca sie w 2 trybie juz zahacza o lepsza jakosc a w trybie 3 no ladnie ale nie dokonca .Jedyna grafika ktora moze zadowlalac graczy i nie wyrzuconych Pieniedzy w błoto to Gra FAR CRY 2 grafika cud miod gra z 2008 roku i nie z klamie jak porwonam ja do crysis 2 chyba ze w oficjalnej grze grafa bedzie 50 % wyzsza ;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedyna grafika

Dnia 25.02.2011 o 00:26, ara8 napisał:

ktora moze zadowlalac graczy i nie wyrzuconych Pieniedzy w błoto to Gra FAR CRY 2 grafika
cud miod gra z 2008 roku i nie z klamie jak porwonam ja do crysis 2 chyba ze w oficjalnej
grze grafa bedzie 50 % wyzsza ;] pozdro


Ja Crysis 1 mam od 2008 roku, wtedy miałem komputer taki słabszy, więc mogłem sobie marzyć o lepiej wyglądającej grze. Kupiłem, jakiś czas po tym, nowy komputer, zainstalowałem Crysis 1, odpaliłem na najwyższych i jakoś grafika wydawała sie być lepsza od grafiki z FC2, do tego ten anty aliasing... Później wrzuciłem dodatek na grafikę, że się ulepsza (zabiera wymogi ale o to nie musze się martwić) - Dziś moge powiedzieć, że gra ma najładniejszą grafike, właśnie jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować