Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer The Elder Scrolls V: Skyrim!

156 postów w tym temacie

Bardzo apetyczny trailer. Gra zapowiada się genialnie, ale tak w sumie to po przejściu Obliviona czekałem tylko na tę zapowiedź więc nie mam się co dziwić, że nie umiem se wyobrazić tego oczekiwania do 11 listopada. Dobrze przynajmniej że 2011 rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<krzyczy i skacze> Weeee! Tak bardzo chcę w to zagrać, że bym nawet Wieśka za niego oddał (bijcie, a słów nie cofnę!) Trailer wygląda pięknie, świat też. Tylko jedna myśl w głowie "Byle do 11.11...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho!

Jesień 2011 mówicie...

Skyrim i Battlefield 3 to absolutne "must have" ;) Na gwiazdę będzie trzeba nowy komputer sobie sprawić ;) Albo chociaż kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Byle, żeby ten specyficzny klimat TESów był zachowany, to będzie dobrze. I żeby nie spieprzyli zanadto systemu rozwoju postaci, bo, że spieprzą, to już wiadomo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:16, gothicsheep napisał:

Ja piernicze, brak slow! :O

Zamawiam w pre-orderze!!

Ja tez, chocby i kolekcjonerke xd. Lubilam obie poprzednie czesci wiec raczej sie nie zawiode, chocby gra nie byla na 100% tym co jest zapowiadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:19, Myszasty napisał:

Jeśli to muza z gry, to na pewno kupię soundtrack. :)


Tego nie wiem, ale Soundtrack męczę już od 20 minut w kółko na YouTube. Szczerze polecam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

och tak, ten soundtrack, lekko przerobiony z morrowinda, cudo

epicki powrót serii, nie ma co, ileż to się godziny spędziło przy Elder of Scrolls III, obawiam się, że minimum tyle samo spędzę przy V :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja jak zawsze poczekam do ocen, gameplaów, letsplayów itd itp i wtedy zadecyduję o kupnie. Podobnie z Battlefieldem 3, czekam na obie gry, ale nie chcę kupować w ciemno, żeby się nie sparzyć, żal mi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie super tylko to nie jest PIERWSZY trailer. Może chodziło wam o gameplay....
A trailer jak dla mnie średni, przeciętny scenariusz i dramaturgia no ale dzieciaki i tak krzykną że epickie... Za to grafika wygląda super. Ciekawe czy to z konsoli czy z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:27, Budo napisał:

Podobnie z Battlefieldem 3, czekam na obie gry, ale nie chcę kupować w ciemno, żeby się
nie sparzyć, żal mi kasy.



Człowieku Battlka to ja bym w ciemno brał, po BC 2 może być tylko lepiej, lepiej i tylko lepiej no dobra zajebi*cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować