Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer The Elder Scrolls V: Skyrim!

156 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 18:03, KannX napisał:

Od 1:44 chór śpiewa "Naa naa naa c**ja, naa naa naa c**ja". Nie kupię tak wulgarnej gry
:P

Can''t unhear!

Kurde mam teraz to co z hymnem Ligii Mistrzów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że nordycki klimat wylewa się z filmu i zwiastuje całkiem przyjemną zabawę. Okrzyk podczas walki też fajnie się wkomponował w całość.
Jednak przed twórcami nadal pozostaje do zrobienia najtrudniejsze elementy - ciekawa fabuła, porządne dialogi oraz zadania niewyglądające jak "kopiuj-wklej" i przynajmniej przyzwoita interakcja bohatera ze światem.
Po niezłym Morrowindzie i beznadziejnym Oblivionie mam nadal dość mieszane uczucia co do końcowego wyglądu Skyrim (nie, nie chodzi o grafikę, a całość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś mam wrażenie, że w tym roku szykuje się bitwa RPGów.

A trailer robi pozytywne wrażenie. Może to będzie taki prawie Morrowind ;-P. Jednak tego to się dowiemy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:09 - wow... nie mam słów. Bije na głowę wszystkie dotychczasowe aranżacje tej muzyki. Grę kupuję na pewno, chociażby dla samego soundtracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 18:30, Gosek08 napisał:

Jeremy Soule po raz kolejny robi zarąbisty soundtrack : D
i w końcu TES staje się taki jak go sobie wyobrażałem ^^
BTW
zobaczcie ile Soule zrobił soundtracków do gier
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Soule



A myślisz, że dlaczego tak wszyscy kochamy Jeremy''ego Soula? :D

Kurde, teraz mam zgryz. Iść na zajęcia, czy dalej klikać 1:08 przez godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby wyglada swietnie, ale pozniej sobie przypomnialem o level-scalingu i jakos mi ochota odeszla :/
lepiej zeby nie przesuwali premiery wiedzmina2 albo nie wydawali wersji na konsole w okolicach premiery skyrim bo bedzie mial ciezko sie przebic przez cos z takim marketingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się na prawdę świetnie. Bardzo podoba mi się pomysł osadzenia gry w takich mroźnych rejonach to na daję klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie tylko ja poczulem Morrowinda w tym trailerze, przez ta muze az lezka w oku sie zakrecila :D gra must have, zamawiam napewno, tak jakbym zobaczyl morrowina w nowej odslonie.

Welcome back the real Elder Srolls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer od strony muzycznej robi wrażenie, ale reszta jakoś nie robi na mnie wrażenia. Wydaje mi się, że Wiedźmin 2 będzie bardziej "ołsom".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować