Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer The Elder Scrolls V: Skyrim!

156 postów w tym temacie

Troche mialem problem z zaladowaniem filmu wiec poczytalem najpierw wasze komentarze i szczerze mowiac byly jak dla mnie malo adekwatne do tego co zobaczylem, mnie nie powalilo, generalnie oblivion jak wychodzil zrobil na mnie wieksze wrazenie niz to, Grafa ladna ale spodziewalem sie jeszcze lepszej, muzyki nie zauwazylem nawet (nie wiem czy to dobrze czy zle) a filmik to nie do konca gameplay, wiec bede sie deklarowal ze jest takie nadzwyczajnie jak zobacze gameplaya z prawdziwego zdarzenia. Poki co jest dobrze, ale szczegolnych emocji na mnie nie wywarl ten trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 1:10 soundtrack jak z Morrowinda, tylko z chórem. :D Aż się łezka w oku kręci, te wszystkie miesiące z TES III. Oblivion nie miał już takiego klimatu (chociaż gildia zabójców to było coś)...to teraz czekać na TES V...kurde..tylko przez niego Wiesiek 2 może nie być najlepszym RPG roku 2011. :P

P.S. Ciekawe jakie to będzie mieć wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 20:37, Gosu napisał:

Troche mialem problem z zaladowaniem filmu wiec poczytalem najpierw wasze komentarze
i szczerze mowiac byly jak dla mnie malo adekwatne do tego co zobaczylem, mnie nie powalilo,
generalnie oblivion jak wychodzil zrobil na mnie wieksze wrazenie niz to, Grafa ladna
ale spodziewalem sie jeszcze lepszej, muzyki nie zauwazylem nawet (nie wiem czy to dobrze
czy zle) a filmik to nie do konca gameplay, wiec bede sie deklarowal ze jest takie nadzwyczajnie
jak zobacze gameplaya z prawdziwego zdarzenia. Poki co jest dobrze, ale szczegolnych
emocji na mnie nie wywarl ten trailer.

Nie oszukujmy się - do kolejnej generacji konsol grafika mocno się nie ruszy w grach multiplatformowych, choć z tego co czytałem na forach to jest to gameplay z X360, w związku z tym na PC zapewne można będzie oczekiwać dużo lepszych efektów (zwłaszcza jak modderzy wezmą się za Skyrim na dobre), a biorąc pod uwagę że już to wygląda bardzo ładnie, to na PC powinno być naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie bez orgazmów tutaj :). W 3kę grałem mało, wiem przepraszam, za to 4kę przeszedłem z uśmiechem na twarzy, pomimo tego głupiego level scalingu i czasem nudnych zadań :) Czekam na piątkę, oj będzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[malkontent mode on]
Jak tak "epicko" ma wyglądać walka z wykałaczką w ręku kontra smok, to ja dziękuję. Magiczne stworzenia cieszące się olbrzymią estymą powinny być tak trudne jak najtrudniejszy boss w Demon''s Souls lub innym hardcorowym tytule, a takie starcie winno wyryć się w hipokampie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zadzwoniłem do dziewczyny i powiedziałem, że na poczatku listopada trafia mi się miesięczny wyjazd do francji. nie bedzie nic podejrzewała bo mam tam rodzinę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Main theme naprawdę świetny - czekam z niecierpliwością. Mama nadzieje, że questy będą na poziomie Obliviona, który jest dla mnie wzorem pod tym względem.

Ps. Zapowiada sie epicki rok dla miłośników gier RPG - Dragon Age 2, Wiedźmin 2, Risen 2, Skyrim, Mass Effect 3 a do tegp Dungeon Siege 3, Torchlight 2 i prawdopodobnie Diablo 3. Takiego wysypu świetnych tytułów w jednym roku nie pamietam od.... kiedy zacząłem grać na PC, czyli bedzie z kilkanaście lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wygląda dość obiecująco. Zapewne zakupie, jeśli tylko pojawi się na półkach w sklepie (A raczej w waszym magazynie) Lecz do tego jeszcze długa droga ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie pompatyczne muzyczne kawałki. Ciary chodzą po plecach. Ale nie wierzę, że się typowi udało zarżnąć w pojedynkę tego smoka, który mógłby go zwyczajnie rozdeptać. Cóż, nie o to tu jednak chodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda że trailery tak często się rozmijają z rzeczywistością. Gdyby tak nie było, na żadną inną grę nie czekałbym tak jak na SWTOR.

We must fight FOR THE REPUBLIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PORAŻKA. Jeden wielki Fail... Łzy lecą do oczu gdy się patrzy na upadek tak pięknej serii. Ten gameplay wygląda strasznie biednie (animacja postaci- ,czy wy też mieliście dejavu patrząc na kolesia robiącego piruet mieczem?). Grafika naprawdę nie wiele lepsza od IV. Jeśli dobrze pamiętam w zapowiedziach było 100 lochów (Łał! Normalnie biją rekordy). Nie chcę się nawet wypowiadać jak słabo to wygląda przy takim Dagerze, albo Morrowindzie. Przepraszam... Ile miało być miast? To jakaś pomyłka. No i ta epickość na każdym kroku... No niech już będzie, ale czuję tutaj bardzo odgrzewany kotlet. Już sam fakt wyciągania pięknego motywu Call of Magic z Morka śmierdzi na kilometr. Nie mogli się bardziej postarać? Pomimo iż na Obliviona można narzekać- miał genialny i oryginalny soundtrack jak każda część... A tu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 23:05, Zygilolo napisał:

PORAŻKA. Jeden wielki Fail... Łzy lecą do oczu gdy się patrzy na upadek tak pięknej serii.
Ten gameplay wygląda strasznie biednie (animacja postaci- ,czy wy też mieliście dejavu
patrząc na kolesia robiącego piruet mieczem?). Grafika naprawdę nie wiele lepsza od IV.


Wyjąłeś mi to z mojej parszywej mordy ;) Co do reszty również się zgadzam. Mój penis podczas tego trailera nawet nie drgnął, choć przyznam że muzyka świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:00, topyrz napisał:

[malkontent mode on]
Jak tak "epicko" ma wyglądać walka z wykałaczką w ręku kontra smok, to ja dziękuję. Magiczne
stworzenia cieszące się olbrzymią estymą powinny być tak trudne jak najtrudniejszy boss
w Demon''s Souls lub innym hardcorowym tytule, a takie starcie winno wyryć się w hipokampie
na całe życie.


Ehhh... To był tylko trailer, na początku heros nie będzie zdolny do czegoś takiego ale to był tylko trailer który ma zaciekawić i wzbudzić podnietę co sądząc po komentarzach Bethesdzie się udało. Poza tym nikt ci nie broni ustawić sobie Hard gdy będziesz grał i się z takim smokiem męczyć. Ma być fantastycznie i widowiskowo więc tak jest, pamiętaj także o tym że grasz bohaterem który nie jest zwyczajnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie osoby które zadeklarowały, że tylko jak wyjdzie pre order to zamawiają odsyłam do strony elderscrolls.com gdzie jest już możliwość zamówienia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować