Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer The Elder Scrolls V: Skyrim!

156 postów w tym temacie

dobrze, że wiesiek wychodzi pół roku wcześniej to się jako tako na zachodzie sprzeda, bo wybaczcie ale po 20 sek z gameplaya widać, że przynajmniej graficznie to jakieś 2 lata w plecy jest nasz wiesio. Widać, że jesień zapowaida spory przeskok generacyjny w tej dziedzinie, pierwsze trailery BF3 i Skyrim o tym świadczą - nieziemsko wyższy poziom w porównaniu do tego co oferują obecne gry w tych gatunkach.

DA2 przy obu tych grach wygląda jak marketingowy kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:00, topyrz napisał:

[malkontent mode on]
Jak tak "epicko" ma wyglądać walka z wykałaczką w ręku kontra smok, to ja dziękuję. Magiczne
stworzenia cieszące się olbrzymią estymą powinny być tak trudne jak najtrudniejszy boss
w Demon''s Souls lub innym hardcorowym tytule, a takie starcie winno wyryć się w hipokampie
na całe życie.


Wiesz, w trailerze widać tylko początek i koniec starcia, a nie całą walkę. Pomiędzy mamy ładne widoczki. To nie to co w trailerze DA gdzie w ciągu kilkunastu sekund jest cała walka z ogromnym smokiem pokazana ;)
Poza tym jak to w każdym erpegu bywa "od zera do bohatera". W ciągu naszej podróży będziemy przecież rozwijać nasze umiejętności i zdobywać nową moc. Szczególnie interesująco zapowiadają się smocze okrzyki :)
Kolejna sprawa to sama jakość tych smoków, prawdopodobnie smok, smokowi nierówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:00, topyrz napisał:

[malkontent mode on]
Jak tak "epicko" ma wyglądać walka z wykałaczką w ręku kontra smok, to ja dziękuję. Magiczne
stworzenia cieszące się olbrzymią estymą powinny być tak trudne jak najtrudniejszy boss
w Demon''s Souls lub innym hardcorowym tytule, a takie starcie winno wyryć się w hipokampie
na całe życie.


Pamiętaj, że pod koniec gry też musi być jakiś boss, a będzie nim smoczy bóg. Więc mimo wszystko walka ze "zwykłymi" smokami musi być ciut mniej epicka, żeby największe emocje zostawić na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 20:51, Blasting_Power napisał:

> emocji na mnie nie wywarl ten trailer.
Nie oszukujmy się - do kolejnej generacji konsol grafika mocno się nie ruszy w grach
multiplatformowych, choć z tego co czytałem na forach to jest to gameplay z X360 ciach..


Ahh nie wiedzialem tego nawet ze to trailer z Xboxa, to jak na tak stare pudlo to wygladalo niezle. Obys mial racje c do wersji na pc :) a poki co czekam na jakis prawdziwy gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę że główny motyw muzyczny bardziej zbliżony do TES III klimatem niż do obliviona chociaż tamten też był wariacją tego z Morrowinda. Mam nadzieje, że postarają się o optymalizację i mój laptop uciągnie chociaż na średnich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakowalo mi takiej monumentalności, ostatnio wrocilem do starych kawałkow i dobrze mi z nimi :) (choc juz wczesniej sie jaralem tym themem ;))
Odnosnie Skyrim powiem tylko tyle, jezeli gra zachowa choć poziom Obli to sie tym zainteresuje. Jakby był conajmniej Moro to juz w ogole must have. Ale i tak bardziej ciekawą informacją byłoby... gdyby Obsidian dostał go w łapki i co by na nim zrobil :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 01:53, Zgreed66 napisał:

Ale i tak bardziej ciekawą informacją
byłoby... gdyby Obsidian dostał go w łapki i co by na nim zrobil :))


Obsidian zabrał się za ''wskrzeszenie'' Dungeon Siege - ciekawe jak im to wyjdzie. Bethesda zapewne kurczowo trzyma się swojej marki, za nic jej nie odda.

Oceniać trudność rozgrywki po reżyserowanym filmie, to sztuka. Pozazdrościć umiejętności. Demon''s Souls to nie będzie, nie ma się co nawet na to nastawiać. Zresztą wszyscy wiemy o magicznym systemie który znów zawita w TES. Oby tym razem się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficzka przyjemna całkiem, ciekawe jakie to będzie miało wymagania pod PC. Po Oblivionie, F3 i kilku innych szumnie zapowiadanych tytułach które okazały się nie całkiem tym co zapowiadano, jestem sceptyczny dopóki nie zobaczę samej gry. Może będzie demko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epickie! Ta gra to będzie miazga, a ta muzyka... po prostu geniusz! Najgorsze jest to, że w okolicach listopada za dużo dobrych gier wychodzi :( BF 3, TES V, ME 3 masakra. Chyba przez miesiąc nie będę nic jadł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Must Have!! :D
Jedno tylko pytanie... Jakie to będzie miało wymagania?
The Elder Scrolls znane są ze wspaniałej grafiki magicznych krain ale i ze sporych wymagań sprzętowych. Jestem ciekaw czy i tym razem Skyrim zażąda topowej grafiki za minimum 1000 zł i 4 jak nie 6 rdzeniowego proca czy może jednak zadowoli się słabszym sprzętem ze względu na równanie do przestarzałych już konsol.
A tak po za tym... świetny trailer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sweet, aż się wzruszyłem ze szczęścia ;) Mój brat (betonowy fanatyk Morrowinda i Obliviona) to chyba się na raz zesika i zesra jak mu podrzucę linka do tego trailera;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie okazało ze trailer który widziałem wczoraj pochodził z wersji konsolowej, to wyobrazam sobie jak musi wyglądac wersja na PC.
Ta gra bedzie mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy i tym razem Skyrim zażąda topowej grafiki za minimum 1000

Dnia 25.02.2011 o 10:20, WujoFefer napisał:

zł i 4 jak nie 6 rdzeniowego proca czy może jednak zadowoli się słabszym sprzętem ze
względu na równanie do przestarzałych już konsol.


O ile nie pokpią sprawy z optymalizacją, to będzie dobrze. Tym bardziej, że ten gameplay jest z dziadka X360 (jest już o tym news na gramie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 11:42, barth89 napisał:

Ktoś kojarzy ten motyw muzyczny? Czy to jest muzyka z gry? Bo jeśli to drugie to... wymiata
i już :)


Tak owszem kojarzy, motyw z morrowinda w każdym razie linia melodyczna. Nic specjalnego kropeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ale...jak dla mnie strasznie plastikowo to wygląda - śmierdzi strasznie Oblivionem. Taki np Witcher 2 to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować