Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wczorajszy zwiastun The Elder Scrolls V: Skyrim zawierał ujęcia z wersji na Xboksa 360

26 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jako że pierwszy trailer z The Elder Scrolls V: Skyrim był ucztą dla oczu, pojawiły się wątpliwości, czy gra faktycznie może tak wyglądać. Otóż okazuje się, że tak, a nawet jeszcze lepiej.

Przeczytaj cały tekst "Wczorajszy zwiastun The Elder Scrolls V: Skyrim zawierał ujęcia z wersji na Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, czyli jednak jeszcze się da małe co-nie-co wycisnąć z dziadka klocka ;-)

Tak czy siak dobrze to wróży wersji blaszakowej, która powinna być jeszcze bardziej "dopiasona" jesli idzie o stronę wizualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,no jestem pod ogromnym wrażeniem.Gram głównie konsoli,i jestem naprawde z dziwiony że programistom Bethesdy udało msię zrobić przepiękny silnik graficzy z prześlicznym karjobrazami na tak małej ilości pamięci ,jaka zawarta jest w xboxie 360.

A co do samej gry ,na razie szykuje się najładniejszy RPG tego roku(ale trzeba poczekac jeszcze na zwiatun ME 3,jeśli wogóle wyjdzie w tym roku.).Tylko mam nadzieje że Skyrim nie będzie tak nudny i nużący jak Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,że przed premierą Obliviona też był taki szał i masowe "trzepanie kapucyna". Sam się dałem ponieśc tej fali i za "własną krwawice" nabyłem Obliviona w dniu premiery. A po jakichś 3-5 dniach po prostu nie chciało mi się już w niego grac...:( Bethesda to nie Piranha Bytes,że mozna każdą ich nową gre brac w ciemno niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz miałem tak samo z obliwionem ale przy drugim podejściu i wczuciu się w gre jest po prostu piękna przeszedłem całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - jeszcze jedno, poki co wyglada na to, ze Wiedzmin 2 bedzie najladniejszym RPG tego roku (DA2 jest brzydkie, Skyrim taki sobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pc pewnie bedzie wygladalo niemal identycznie jak jest z 99% grami dzisiaj (czytaj: portami z konsol), gra niby wyglada lepiej od obliviona, ale bez jakichs rewelacji, szczegolnie ujecia z bliska nie sa juz takie powalajace np w 1:28 gdzie gosc idzie wioska

@Komenty: co do wiedzmina2 to zgodze sie, grafika jest w nim na pewno bardziej szczegolowa niz w skyrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafią, ja się martwię raczej o gameplay. Po tym, co Bethesda wymodziła z Oblivionem (prostota, sieczka, miałka fabularnie, do tego ten durny level-scalling), wolę wstrzymać się z "ochami" i "achami" do premiery. Oblivion pokazał, że ładna grafika to niestety nie wszystko, i nawet najśliczniejsza gra znudzi się szybciutko, jeśli nie oferuje dobrej fabuły, wciągającej walki, zróżnicowanych (tak tak, Beth, ZRÓŻNICOWANYCH!) questów, i zadowolenia z rozwoju postaci (które to zadowolenie lvl-scalling skutecznie unicestwia).

Tak więc niech sobie grafika będzie piękna, czekam na to, co zaoferuje gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bethesda to nie Piranha Bytes,że mozna każdą ich nową gre brac w ciemno niestety...:(
No, bo Gothiki nie mają w ogóle bugów, i świetnie się w nie gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować