Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagrasz w Dragon Age II? Zobacz jak uzyskać darmowe dodatkowe przedmioty

46 postów w tym temacie

Łącznie przedmiotów jest 20 (4 bonusy za preorder, 5 za Legends, 2 za milion pobrań dema, jedno z ukończnie dema, 4 z Bioware Signature Edition, 2 ze strony Dragon Age, jeden z Dead Space 2 i jeden z epicweapons.com za zakup o wartości powyżej 15$). IMO za dużo tego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:13, Henrar napisał:

Łącznie przedmiotów jest 20 (4 bonusy za preorder, 5 za Legends, 2 za milion pobrań dema,
jedno z ukończnie dema, 4 z Bioware Signature Edition, 2 ze strony Dragon Age, jeden
z Dead Space 2 i jeden z epicweapons.com za zakup o wartości powyżej 15$). IMO za dużo
tego trochę.

Jeden z Dead Space 2? Zbroja składa się z czterech elementów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już się robi śmieszne, jeśli nie żałosne. Tu preorder, tam demo, tam fejsbuk, tam newsletter, jeszcze gdzie indziej minigeirka... jak tak dalej pójdzie to oprócz gry z DRM będziemy mieli furę spamu na skrzynce mailowej, konta na wszystkich istniejących serwisach społecznościowych bądź innych twitterach i temu podobne. Ach, nie zapominajmy o płatnych DLC, które są w tym momencie tylko kwestią "kiedy, za ile i czemu tak drogo?".

A to wszystko dla gierki, której wrażenia z dema można streścić słowami "press X to win/not to die". Czy w tej mashowance naprawdę jakiś durny pierścionek odgrywać będzie aż takie znaczenie, aby był wart zachodu?

Cóż, nic mi do tego. Podobnych praktyk nie popieram, szczególnie na taką skalę, ale pewnie chętni się i tak znajdą. Ja sobie jednak poczekam rok-dwa na wydanie zbiorcze, zawierające wszystkie dodatki i bonusy, jak to miało miejsce z pierwszym DA i edycją Ultimate. Gierka nie ucieknie, a zaoszczędzi się przynajmniej sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:17, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Jeden z Dead Space 2? Zbroja składa się z czterech elementów :>


Ojtam, ojtam. Wiesz, o co mi chodzi :)

@SuavekS: w przypadku Dragon Age: Origins wersja Ultimate Edition nie zawierała bonusowych przedmiotów tylko duże dodatki (wyjątkiem jest Blood Dragon Armor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:22, Henrar napisał:

@SuavekS: w przypadku Dragon Age: Origins wersja Ultimate Edition nie zawierała bonusowych
przedmiotów tylko duże dodatki (wyjątkiem jest Blood Dragon Armor).

Z tym, że pierwszy Dragon Age nie miał AŻ tylu dupereli z tego co mi wiadomo. Za pojedynczymi itemami, które faktycznie wchodzą w skład edycji kolekcjonerskich lub przedpremierowych płakać nie będę. W tym przypadku coś czuję, że te 20+ przedmiotów jednak znajdzie się w ewentualnym wydaniu zbiorczym. Przynajmniej ich część. A nawet jeśli nie, to i tak wolę poczekać. DA: Ultimate Edition można kupić za +/- 80zł z wysyłką, a w jego skład wchodzi Awakening oraz wszelkie DLC, które kupowane osobno wychodzą dużo drożej. DA2 z pewnością czeka to samo, dlatego kupowanie wszystkiego z osobna, w dodatku na premierę, moim zdaniem mija się z celem i jest inwestycją głównie dla zagorzałych fanów lub zniecierpliwionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ułatwienia, ułatwienia. Widać, że grę chcą na maxx''a wypromować. Czy to potrzebne sam nie wiem .. DA jest hitem sam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:31, SuavekS napisał:

Z tym, że pierwszy Dragon Age nie miał AŻ tylu dupereli z tego co mi wiadomo.


Miał... dokładnie tyle samo (20 - gdy liczyby zbroję jako jeden przedmiot i liczamy w to 3 itemy z EK). Co ciekawe, większość z tego nie była autoryzowana (poza zbroją i itemami z EK) - i można je ściągać i instalować i Bioware nic z tym nie może zrobić. Podejrzewam, że to się zmieni w DA2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkurzają przedmioty, które dostać można tylko jeśli ma się konto na F(uck)aceBooku ;/
Czy teraz wszystko co jest możliwe trzeba łączyć z tym gównem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:21, ja33no napisał:

Zamiast szukać specjalnych przedmiotów po jakiś sklepach i forach wolałbym poszukać ich
w świecie gry.


W 100% się z Tobą zgadzam. Kiedyś w grach rpg były lochy/zadania, w których mogło się zdobyć fajne artefakty. Teraz questy to wejdź na Twarzoksiążkę, a lochy to skrzynka mailowa pod zwałami spamu...

DA2 nie kupię właśnie za taką beznadziejną politykę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się może wyróżnię i mam zamiar zacząć DA II bez wspomagaczy, na cholere mi postać na 1 lvl z armorem typu Epic , który trzymam do końca gry tak jak w części poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że DLC będzie 20+ przewidywałem jakiś czas temu jak z Ilim(adminem Przystani Szarego Strażnika), i robiliśmy spis każdego DLC. Teraz mi gdzieś ta lista umknęła, ale po krótce pamiętam to i owo:
- 5 DLC za BioWare Signatured Edition
- 5 DLC za Dragon Age Legends
- 2 DLC za substrykację strony głównej DA
- 4 DLC za pre order(dla nie wtajemniczonych EA Store proponuję nam pas "Okowy", zamiast "Amuletu Popiołów" oferowanego przez gram.pl)
- 4 DLC za zakup Dead Space 2(zbroja tworzy komplet)
- 1 DLC za wydanie 15$ w Epic Weapons
- 3 DLC za demo DA II
Mam nadzieję że żadnego DLC nie pominąłem, cóż trochę ściągania będzie.
PS: Specjalnie pominąłem duże DLC, bo są ogłoszone jak na razie tylko 2: "Książę na Wygnaniu" oraz "Czarne Emporium".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze super!!! Już normalnie mam mokro. Jeszcze niech napiszą co trzeba zrobić, aby w grze wyskakiwała buźka prezesa EA, po każdym zabiciu jakiegoś bosa, i pieściła me podniebienie jakimiś pochwałami: jaki ty jesteś cudowny, dzięki naszym DLC. Zrobili gufno z takiej fajnej gierki... Szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować