Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dragon Age II - milion pobrań właśnie przekroczony

72 postów w tym temacie

A jednak!gratulacje dla Bioware.Widocznie marka DA jest popularniejsza niż ME.A co do samje gry ,zapowiada się ona bardzo dobrze.Dlatego czekam z niecierpliwością na 11 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe i polowe z tych poprać zniechęciła graczy :D
Mnie jakoś dema zaskoczyła bardzo negatywnie. Upewniło mnie to przynajmniej ze gra nie warta nawet 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super super, tylko się zastanawiam czy kupić wersję PC czy ps3.Chciałbym pobawić się na najwyższych ustawienieach, ale niestety moja grafa ma tylko dx10, może ktoś wrzucić fotki jak gra wygląda w dx11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:34, Mefisto napisał:

super super, tylko się zastanawiam czy kupić wersję PC czy ps3.Chciałbym pobawić się
na najwyższych ustawienieach, ale niestety moja grafa ma tylko dx10, może ktoś wrzucić
fotki jak gra wygląda w dx11?


Przeciez DA2 wyglada tak biednie, ze dx11 niewiele tu pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko 2 razy - raz magiem i raz łotrzykiem. Ale nie mam zamiaru grać z żadnymi DLC, nawet jeśli je dostane to je po prostu zniszczę. Nie mam zamiaru sobie psuć zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demku na PC Dx11 nie działa. Trzeba czekać do pełnej wersji. O tym, że DX11 najprawdopodobniej nie poprawi wyglądu tej gry, to już inna sprawa. Bierz tam, gdzie masz poprzednią część (transfer jak w ME) lub bierz na platformę, na której Ci się najlepiej gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:34, Mefisto napisał:

super super, tylko się zastanawiam czy kupić wersję PC czy ps3.Chciałbym pobawić się
na najwyższych ustawienieach, ale niestety moja grafa ma tylko dx10, może ktoś wrzucić
fotki jak gra wygląda w dx11?

porownanie dx9/10/11
http://www.pcgameshardware.de/aid,812713/Dragon-Age-2-Demo-im-Download-und-Technik-Test-plus-DirectX-11-Vorschau-Mirror-Update-2/Rollenspiel-Adventure/Test/
w 11 chyba tylko podloge zmienili, dodali displacement mapping, ale wtedy stopy wchodza w ziemie XD
aa no jeszcze sa cienie bardziej soft na dx11
dziwia mnie za to lepsze tekstury na dx10 niz na dx9, no bez przesady, i tak sa na obu wersjach slabe, naprawde dx9 nie mogl ich uciagnac ? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:56, Henrar napisał:

W demku na PC Dx11 nie działa. Trzeba czekać do pełnej wersji. O tym, że DX11 najprawdopodobniej
nie poprawi wyglądu tej gry, to już inna sprawa. Bierz tam, gdzie masz poprzednią część
(transfer jak w ME) lub bierz na platformę, na której Ci się najlepiej gra.


hmm szkoda, że nie działa, jeszcze się wstrzymam z zamówienie, może za jakiś czas pojawią się screeny, a co do platformy to na PC i ps3 grałem i na obu dobrze sie grało, a może na ps3 lepiej...jedynkę mam na pieca, ehh poczekam jescze z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się bardzo na DA1, a DA2 wygląda jeszcze gorzej. W pierwszej części przynajmniej można było grać jak w klasycznym cRPG, mieć widok izometryczny i łatwo kontrolować całą rozgrywkę. Teraz możliwości takiej nie ma (dobrze, że chociaż aktywna pauza pozostała), zamiast opcji dialogowych mamy odpowiedzi "dobra-neutralna-zła", a dramatyzm, ekspresja i zaangażowanie gracza w cut-scenkach leży i kwiczy... ogólnie Bioware udało się przeciętną grę cRPG przerobić na trudny do sklasyfikowania twór z przeraźliwie monotonną grafiką, dramatyzmem Mody na Sukces i paroma elementami RPG... Mass Effect 2 też straszliwie spłycono tak fabularnie, jak i pod względem mechaniki, więc widzimy tu ładną równię pochyłą... brawo Bioware - oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to... poczekam az gra bedzie kosztowac ~50zl maks. Lepszym h''n''s jest chocby DMC... bo cRPG to dla mnie w zadnym wypadku nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo rzeczywiście dx9,dx10 cieniutko to wyszło , ale w dx11 lepiej to wygląda, szkoda, że nie pokazali wiekszego obszaru...ehh to wymuszanie na graczach kupna nowego sprzętu wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko że DA1 mi bardzo przypadł do gustu ale po zagraniu w to demko wiem że tej gry nie kupie w najbliższym czasie, szkoda kasy na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie demko przekonało..do tego żeby porzucić preordera. O ile ''jedynka'' mi się spodobało bardzo (jednak dawno nie było rpga w starym stylu) tak ''dwójka'' na tę chwilę mnie zawiodła, a już na pewno demo nie wciągnęło mnie. Dlatego poczekam na oficjalne recenzje wypowiedzi innych graczy, i może kupię DA2 aznim ukaże się w jakiejś platynowej kolekcji, a może nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demku odechciało mi się kupować
BTW. A ja myślałem sądząc po temacie że chodzi o liczbe pobrań przez torrenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawiodła zarówno pierwsza część (ale mimo wszystko dawała jeszcze radę), a drugiej po zobaczeniu demka nie zamierzam nawet kijem tykać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż dużo mówić, jak dla mnie jest... nędznie, o ile pierwszą część ukończyłem, o tyle DA2 nietknę, szkoda kasy i czasu, lepszym shlasherem będzie chyba Bayonetta, którą planuję kupić w takim wypadku i owiele taniej wyjdzie :).
Cś mi się wydaje że sprzedaż DA2 będzie gorsza niż części 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować