Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dragon Age II - milion pobrań właśnie przekroczony

72 postów w tym temacie

Ściągnąłem, pograłem, odinstalowałem, i utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że nie warto na tą grę wydawać złamanego grosza. Z action cRPG, jakim była jedyna (produkcja całkiem niezła, choć bez rewelacji), zrobili jakiś zmutowany h''n''s. Walka chaotyczna (a mowa o wersji PC), grafika leży i kwiczy, dialogi to jakiś żart chyba...

A teraz pobawię się we wróżkę: sprzedaż DA2 na PC będzie FATALNA (po takim demie...). Wtedy twórcy oczywiście zaczną biadolić, że to wszystko przez piractwo, nawet chwilę nie dopuszczając do siebie myśli (lub udając, że nie dopuszczają), że po prostu spartolili tą grę, pozbawiając ją wszystkiego tego, co zyskało uznanie fanów "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już do jedynki miałem wiele zastrzeżeń
2 nie chce nawet jakby mi wciskali za darmo
co oni zrobili z izometryczną kamerą tak sie nie da grać
jak już chcieli zrobić coś takiego to mogli pójść w strone dark messiaha
słaba grafika i durne koło dialogowe jak na możliwości umysłowe małpy zresztą poziom trudności z cyklu wciskasz A na padzie od xboxa i samo sie przechodzi\
wiecie co ja sobie kupie new vegas za dragon effecta 2 podziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki pobrań są zawyżone, w sumie wczoraj na forum BioWare Chris Priestley sam wypowiedział się, że część wyników została zespamowana, pewnie podobnie jest i tym razem. Wczoraj około 21.00 licznik pokazywał nieco ponad 800000 pobrań, ale chwilę potem został zresetowany do 510000. Prawdziwe wyniki zapewne po kolejnym resecie listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrań dużo ale sprzedaż nie będzie już taka duża podejrzewam.
Gra zapowiada się marnie. Za dużo sieki, za mało cRPG. Za mało fabuły. Za mało Dragon Age''a w Dragon Age''u.
Grę kupię, ale dopiero gdy stanieję bo za te pieniądze się nie opłaca - biorąc pod uwagę, że niebawem za podobną kasę będzie można sobie ACII Brotherhood, a w kwietniu nowego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w demo i szczerze mówiąc system walki jest o niebo lepszy niż w jedynce (czyt. bardziej spektakularny, mnie się tam podoba:))
Umiejętności i ich drzewka przejrzyste, tez przypadły mi do gustu, a co do reszty to nie wypowiadam się aż nie zagram w pełną wersje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:22, hammerfall87 napisał:

zakład,że a gra będzie miała sukces komercyjny ?


Mowa o konsolach czy PC-tach? Na konsolach możliwe na PC-tach nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu dema upewniłem się że to jest zwykły szajs który nie przebije Origins. Nie mam zamiaru tego kupować ani nawet ściągać, może kupię jak będzie tanie i ze wszystkim. Wolę przeznaczyć kasę i czas na lepsze produkcje. Dla mnie BW dało dupy i to fatalnie. Nawet pogubili się w chronologii wydarzeń i tego nie zauważyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:39, Sanders-sama napisał:

Po przejściu dema upewniłem się że to jest zwykły szajs który nie przebije Origins. Nie
mam zamiaru tego kupować ani nawet ściągać, może kupię jak będzie tanie i ze wszystkim.
Wolę przeznaczyć kasę i czas na lepsze produkcje. Dla mnie BW dało dupy i to fatalnie.
Nawet pogubili się w chronologii wydarzeń i tego nie zauważyli...


co dokładnie masz na myśli? DA: Origins skończyłem zbyt dawno, żeby dokładnie się orientować w chronologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:37, Tenebrael napisał:

> zakład,że a gra będzie miała sukces komercyjny ?

Mowa o konsolach czy PC-tach? Na konsolach możliwe na PC-tach nie sądzę.


oj na pc to się sprzeda choćby z racji tego,żę jest od bioware ludzie to kupią tak jak nowe call of duty oraz dlatego gra będzie przystępna dla szerszego grona graczy bo zamieniła się w przyjemną sieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:47, hammerfall87 napisał:

oj na pc to się sprzeda choćby z racji tego,żę jest od bioware ludzie to kupią tak jak
nowe call of duty oraz dlatego gra będzie przystępna dla szerszego grona graczy bo
zamieniła się w przyjemną sieczke


No ja stawiam, że na PC się nie sprzeda zbyt dobrze. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:17, pz_leo napisał:

Może i był 1 milion pobrań, ale znowu licznik został cofnięty 787 tys o 20.16


Właśnie zauważyłem. Robię update. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować