Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks bije rekord w liczbie graczy na jednym serwerze

21 postów w tym temacie

nie dziwie się, sam własnie od kilku godzin sobie mówię "jeszcze tylko jedna bitwa i koniec na dzisiaj..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gratuluję wyniku. Muszę kiedyś sprawdzić tę gierkę, tym bardziej, że jak na razie jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię klimaty, w których utrzymana jest ta gra, ale sam gameplay zniechęca mnie. Gra mi się nie podoba. Uważam to za zmarnowany potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupę czasu temu pisałem, że wszyscy czekają na MMORTS, a pierwsza gra tego typu odniesie sukces, to nikt nie wierzył...
To co prawda nie jest ściśle RTS, ale na poziomie jednego czołgu możliwości są podobne.

BTW Bitwa pod Kurskiem może zostać w sieci zdetronizowana jeżeli chodzi o liczbę czołgów w jednej bitwie oraz o czas walki. Dziwne że grami MMO nie interesują się wojskowi (no chyba, że jednak się interesują tylko jest to ściśle tajne :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hell yeah :) I tak trzymać! Co tu dużo mówić, gram od początków zamkniętej bety (trochę czasu minęło) i nadal mi się nie znudziło. Fantastycznie odwzorowanie, mechanika i do tego balans (prócz T54 które czeka lekki nerf). Wielu marzyło o takim symulatorze, dodali do niego walki 15na15 (i inne) i viola, mamy super produkt.

Średnio dziennie spędzam przy tym 30-60min, czasami więcej, tak o aby się odprężyć, czasami tylko irytuje brak pracy zespołowej, ale dla dobrego czołgisty to nie problem :)

na bank kupie konto premium po wydaniu gry na świat, trzeba wspierać i nagradzać dobrych deweloperów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:02, PJ_MW napisał:

No cóż, gratuluję wyniku. Muszę kiedyś sprawdzić tę gierkę, tym bardziej, że jak na razie
jest darmowa.


WOT nawet po wydaniu będzie darmowy. To czy kupisz gold zależeć będzie tylko od Ciebie. Za gold mozesz kupić np konto premium, które daje +50% expa i kasy. Można spokojnie grać bez premium, nikt nie każe niewiadomo jak mocno expić na lepszy czołg albo coś...grunt to wybrać sobie ulubione modele i nimi grać i mieć z tego fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2011 o 18:25, Thanathos napisał:

(prócz T54 które czeka lekki nerf)

dostanie buffa bo wg devów to Panther II jest najlepszym medem.

a gra ciekawa, acz najlepiej się grało na początku bety, do pierwszego miękkiego resetu kont - potem spieprzono matchmaking oraz zbyt dużo dzieciaków mogło sobie pozwolić na zbyt dobre czołgi. A po hardzie zatrzymam się chyba na rekrutach, bo po cholerę inwestować w czołgi które na siebie bez premki nie zarabiają, a które i tak trafią ciągle na równych sobie i nie czuć przejścia na wyższy tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 18:33, Salwatorowiec napisał:

Wolał byś głupią grę arcadową z czołgami.


umówmy się, WoT jest głupią arcadową grą z czołgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dług, mam czołgi jakie chciałem i powiem że gra staje się w pewnym momencie bardzo monotonna a co za tym idzie nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwestia mysle co komu daje fun. Mnie osobiscie nigdy nie znudzi szansa zalogowania sobie na pół godziny-godzinę i kilka starć ulubionymi maszynami. Mam w sumie 6 maszyn wiec od razu po zniszczeniu wychodze ze starcia, wybieram kolejna i wchodzę do następnego meczu. Ot, przyjemnie jest.

Jak kogoś kręci nie wiem, expienie, maxowanie drzewek itd to ok, tyle że długo w to nie pogra z takim nastawieniem

Ogólnie, WoT jest bardzo ale to bardzo casual friendly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, ja ostatnio gram w grę, gdzie liczba osób na najczęściej odwiedzanym serwerze z regóły nie przekracza 40 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie w końcu pobrać i zagrać bo coraz więcej pochlebnych opinii słyszę o WoT. No i liczebność na serwerach też mówi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jako fan EVE powinienem się buntować, ze coś przebija wybraną przeze mnie grę w jakiejś klasyfikacji. Ale z jednej strony WoT nie ma w pełni otwartego świata (ograniczenie ilości jednostek na polu walki), więc ów rekord jest jednak trochę bledszy w tym momencie. Z drugiej strony mam nadzieję, że ten wynik wreszcie zmieni podejście CCP do gry i spowoduje powrót do dbania o starych graczy, a nie tylko wszczepiania kolejnych nowości mających przyciągnąć nowych graczy na 2-3 miesiące. No i gratulacje dla WoT community o7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w WoT ale z tego co o tej grze słyszałem i czytałem to tak jak napisał Graffis ta gra nie posiada otwartego świata i te 90k+ ludzi nie mogło by się spotkać naraz, więc jak dla mnie rekord EvE nadal nie został pobity i ciągle jest niezagrożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balans to największy ból gry, czołgi niemieckie są jak kartonowe pudełka, wszystkie pociski rykoszetują od IS''ów (mój rekord to 7 pod rząd od IS''a 4), dobieranie drużyn jest tragiczne (wolfpack 7 T-54 (m.in.) albo 10 Ferdinandów przeciw zwykłemu miksowi czołgów). No i ogólnie, stawianie na równi powojennych czołgów rosyjskich z niemieckimi z II WŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować