Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Większość serwisów już o tym pisze od przedwczoraj zdaje się. Pomyślałem, że skoro nie ma na gramie jeszcze newsa o tym to założę temat, który i tak prędzej czy później się przyda ;].

Przejdźmy do rzeczy.

Link - http://findmakarov.com/

<param name="movie" value="mw.swf" />

I do tego cytat z rodzimego serwisu Polygamia - "W sieci pojawiła się strona findmakarov.com, na której zegar rozpoczął odliczanie. Nazwa strony (jak i wygląd samych cyfr) przywołuje skojarzenia z Call of Duty - Makarov to "ten zły" z Modern Warfare 2. Czyżby więc za pięć dni Activision miało zapowiedzieć nową, współczesną odsłonę serii? Pewność będziemy mieli dopiero 2 marca, ale ma to sens - w końcu jeśli ew. Modern Warfare 3 miałby wyjść jeszcze w tym roku, to najwyższy czas go zapowiedzieć."

A tutajinfo z cdaction.com.pl - "Activision rozesłało przedstawicielom mediów „zakrwawione” nieśmiertelniki z wygrawerowanym adresem internetowym prowadzącym do strony www.findmakarov.com, wiadomością, iż nastał „koniec wojny” oraz z informacjami o Shepardzie, jednym z głównych „złych” w Modern Warfare 2.

Pod wspomnianym adresem znajduje się z kolei zegar odliczający czas. Do czego? Najprawdopodobniej do chwili ujawnienia Modern Warfare 3, co sugeruje nieśmiertelnik rozesłany do prasy oraz kolorystyka strony z licznikiem.

W chwili pisania newsa zegar wskazuje, że pozostało 4 dni, 22 godziny i 15 minut. Oznacza więc to, że godzina „zero” wybije w środę, 2 marca, a więc w trakcie Game Developers Conference – odbywającego się w San Francisco zjazdu twórców gier. Możemy więc założyć, że na 99% właśnie tam zostanie zapowiedziana tegoroczna odsłona cyklu Call of Duty!".

Jak dla mnie to pewniak, że nowy CoD zostanie zapowiedziany :P. Świat oszaleje ponownie. A Wy? Czekacie na nowe CoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero w trakcie kampanii MW2, ale z chęcią zagrałbym w trójkę. Tylko kto miałby być producentem? I czy twórcy nie przesadzą ze zbytnią filmowością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziły głosy, że Modern Warfare 3 miał być prequelem dwójki, a z linku wynika, że trójka będzie kontynuacją przygód MW2. W środę więc powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej. Osobiście będę czekał na nowe info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać czekam, dlatego że jestem fanem CoD''a (a nie Acti...) a Ghost''a polubiłem najbardziej ze wszystkich z MW2 nie licząc nieśmiertelnego cpt. Price''a.

Jeżeli strona nazywa się findmakarov.com to może oznaczać to że w MW3 będzie rozwinięty jego wątek z przeszłości, chociaż

Spoiler

przy akcji na cmentarzysku samolotów Price rozmawiał z Makarov''em, ale przecież go nie złapali... więc nie wiem dlaczego robią prequel zamiast zrobić następną część gdzie Price i Soap szukają go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać na MW3? Hah, śmieszne. Mówiąc szczerze, to zlikwidowałbym całą serię CoD. Teraz to już tylko marka, a ludzie kupią chociaż gra jest po prostu gó*nem. BO jest tutaj świetnym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać, na tą chwilę ten wątek niech służy informowaniu o tej grze i koniec, proszę nie wystawiać opinii czekać czy nie, co bym zrobił, nic oficjalnego nie wiadomo a tu już takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gównem, którego EA nie może przebić pod względem jakości, co pokazali w najnowszej części Medal of Honor. Wszystkie firmy narzekają na markę, a nie potrafią stworzyć FPS''a na miarę Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byś się ucieszył gdyby MW3 to by była 1 misja więcej niż w MW2 pt. Jak zabić szczura z wiatrówki i kosztowała 200 PLN?? Po co mają robić to samo?? Są też inne FPSy których CoD nie może pobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według newsa na gry-online cała sprawa może być jedną wielką mistyfikacją.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=57437

Jeśli natomiast o mnie chodzi to chciałbym zobaczyć zakończenie historii MW, ale i tak nie podoba mi się co Acti robi z tą marką. Jakby gra była robiona w spokoju i w starym składzie Infinity Ward na pewno była by lepsza. I to się tyczy zarówno dwójki jak i trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten szczur to ma być argument? Towar schodzi z półek to i kontynuację robią, a to czy będzie to samo to się dowiemy po premierze. Już ktoś mądry powiedział, że anty fanbojstwo jest gorsze on samego fajnbojstwa. Najlepsze jest jeszcze to, że niektórzy narzekają przed premierą, a potem sami lecą do sklepu po grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 15:51, Szczep_NML napisał:

Nie. Co rok to gorszy CoD.


Tego bym nie powiedział... fanbojem nie jestem, ale też nie można mówić że CoD jako marka jest "kupą". A to że Ci się nie podoba... Mi się podoba, DLC nie kupuję bo ich nie uznaję ( i do niczego nie kupiłem...) więc o tej serii nic złego powiedzieć nie mogę. Nie lubię firmy Bobbiego Kotick''a, która zarabia na wszystkim... nawet na podeszwach dla naszego wojaka, ale to nie oznacza że nie lubię gry. To tak samo jakbym miał nie lubić Assassin''s Creed tylko dlatego że wydaje je Ubi ze swoim cudownym DRM''em... (sorry... AC2:B będzie bez... ;D)

A to że nic nie potrafi przebić CoD''a... kiedyś nic nie mogło przebić MoH''a i wtedy wszyscy krzyczeli że CoD jest przełomowy... bla bla bla... teraz jest to samo w stosunku do CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu kolejny CoD? Czy to naprawdę się nikomu nigdy nie znudzi? O ile CoD MW był całkiem dobrą grą, to następne części są już tylko odgrzewanymi kotletami. Twórcy zamiast stworzyć dopracowaną, świetną grę jak BF:BC2, to co roku wypuszczają kolejną część tej beznadziejnej serii, a naiwni gracze kupują te gry już w dniu premiery, mimo, że są bardzo niedopracowane i nieraz nie spełniają oczekiwań graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się sprzedaje dlatego, że ludzie to lubią. Więc jak na razie - nie, ludziom się to nie nudzi.

Nie możesz nazywać graczy naiwnymi tylko dlatego, że kupują kolejną część serii, której są fanami.

Ogólnie to wygląda mi Twój post na prowokację flame''u Call of Duty vs Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze chodzi mi o to, że jak dla mnie kolejne części tej gry są po prostu odgrzewanymi kotletami. Do fanów tej gry nic nie mam, to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 18:12, Szynkars napisał:

...


Tak , to prawda ,ale narazie mamy tylko 2 kotlety z czego tylko pierwszy zabłysnął
Zobaczymi może "kuchmistrzowie" postarają się bardziej nad swoim dziełem :)

A co do fabuły
1 - O, owszem
2 - średnia
3 (Kontynuacja 2) - w skali od 1 do 10 to może być 8 ale muszą się naprawde postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie co chcecie, ale do Modern Warfare włącznie Call of Duty to było coś pięknego. CoD4:MW co prawda krótki, ale miał klimat, szczególnie misje w Prypeciu jako snajper. A teraz, eh, nawet nie grałem w te nowsze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować