Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Acti już zaczyna powoli szykować się do natarcia. Nowy trailer pokazujący fragmenty rozgrywki, na starym silniku, bez destrukcji[?], bo nadal są to skrypty, ale ... powiem szczerze, że bardzo mi się spodobał. MW3 to kolejny film akcji, który warto będzie "zobaczyć" i przy okazji sobie pograć. Naprawdę daje radę.

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=coiTJbr9m04&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że to nie powinno być MW3 tylko MW 2,5 :D

Niektóre animacje, momenty są żywcem wyciągnięte z dwójki (jak chociażby moment z pontonem, gdzie żołnierz z przodu zachowuje się identycznie jak Price w MW2 w ostatniej misji). Jednak fakt, faktem - pozytywnie to wszystko odebrałem. Byle tylko popracowali nad dłuższa kampanią i nie spartolili multi jak w Black Ops to będzie to z pewnością dobra gra.

Sam silnik pomimo lat na karku prezentuje się świetnie. Widać większa ilość szczegółów, sporo rzeczy na raz na ekranie i do tego non stop akcja potrafią pozytywnie zaskoczyć. Jak napisał Damianuss1 to będzie świetny film akcji. Oby pod hasłem film akcji krył się czas seansu odpowiadający całej trylogii Bourne;a niż jednemu odcinkowi Kapitana Bomby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest też zjawisko występujące u wielu ludzi, gdy czytam komentarze pod filmem na YouTubie.

Zwrócice uwage, jak było zanim pojawiły się jakiekolwiek informacje o MW3. "Battefield 3 zmiecie", "nawet NIE TKNE MW3", "juz mnie nie obchodzi MW3, czekamy na BF3!"

A nagle pojawił się zwiastun i jakie sa komentarze? "Kupie obie gry" , "Nudaaa ;/ Ale wiecie co? i tak chyba kupie", "Hmm, wyglada niezle, bedzie fajna gra : D", "mimo ze Battlefield lepszy to.... ee.. kurde wyglada fajnie : D"

PRZYZNAJCIE WRESZCIE LUDZIE, jakkolwiek by was wku*****a polityka Activision, to Modern Warfare I TAK jest wciągającą grą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 12:04, nerwusfungus napisał:

Najlepsze jest to że te wszystkie konflikty są wyssane z palca, Rosja napada na USA :P
W XX wieku było tyle bitew że producenci mieli by w czym wybierać.

No i dziwię się że USA tak dostaje po pysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - problem ze zmianą zdania maja Ci, którzy takie praktyki uprawiają. W sumie oczekiwałem tego co się teraz stało. BF uderzyło bardzo mocno i naprawdę zaskoczyło wszystkich, jednak marka CoD zobowiązuje i nie miałem wątpliwości, że MW3 też zrobi pozytywne wrażenie. Przez chwilkę miałem obawy co do najnowszej odsłony CoD, że stary silnik i td. Ale po zobaczeniu przecieków na Kotaku i tym trailerze jestem spokojny. A raczej spokojniejszy bo o MW3 zawsze spokojny byłem.

Urok tej gry polega na dopracowywaniu sprawdzonych elementów i wyciskaniu siódmych potów i ostatnich soków ze sprawdzonych patentów. A że przy okazji dostaniemy parę nowych motywów - jak najbardziej miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:03, Sericulum napisał:

BF 3 zmiecie to coś. Nie mam nic więcej do powiedzenia w sprawie CoD


W takim razie po kiego grzyba się tu wypowiadasz?

Liczę, że wymagania będą na poziomie BO. No i parę nowych trybów przy się przydało, poza tym "nabiorę się" na to samo raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:05, Sipso2008 napisał:

Liczę, że wymagania będą na poziomie BO. No i parę nowych trybów przy się przydało, poza
tym "nabiorę się" na to samo raz jeszcze.

Hehe, ja też. Ale nigdy nie żałowałem jeszcze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 21:34, Dante_Syn_Spardy napisał:

A na PC ma nie być serwerów dedykowanych. Jeszcze nie zostało to oficjalnie ogłoszone
ale są plotki na ten temat. No to po zawodach :(


Szczerze wątpię, a przynajmniej liczę na to, że tak nie będzie.
Jeśli, mimo wszystko, dedyki nie znajdą się w najnowszej wersji, to imo jest to strzał w stopę w wykonaniu Acti/IW, a przynajmniej strzał w stopy ludzi, którzy do multi podchodzą bardziej poważnie ( aczkolwiek nie chodzi wyłącznie o pro-gaming ).
No nic, pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w mojej krótkiej historii z CoD''ami (od MW2 jestem w serii) właśnie MW2 mnie do multi przykuł, a BO do singla. W multi jakoś nie dałem rady grać długo, a singla to już z 4 razy przechodziłem :) Mogliby to jakoś połączyć, żeby powstała gra idealna.
A, że to będzie kolejny "film" to cóż. Jak fajnie i przyjemnie rozwala się wrogów to mogą nawet mi ścieżkę w dżungli dać, a ja sobie nią prosto pójdę :) To nie jest Wiedźmin tylko strzelanka. Mam nadzieję, że fajna i nieco dłuższa (ale szanse pewnie na to są małe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza minuta z nowego gameplaya wystarczyla mi az za bardzo.Dalej i tak nic nowego bym nie zobaczyl,wystarczy odpalic BO,MW2 czy czworke i masz mw3 na zywo na monitorze^^.Moge powiedziec tylko jedno,jako wieloletni gracz i fan coda(w sumie na wszystkich nabilem grubo ponad 2000h) zaluje ze od wydania CoD4 gra sprzedawala sie tak dobrze......gdyby nie to prawdopodobnie przyszlaby nie lada rewolucja na ktora napewno stac infinity ward,a nie ubijanie kasy na tym samym ciagle i ciagle az do znudzenia.Temu codowi moge jedynie zyczyc aby nie przyniosl zadnych zyskow tworcom,a wrecz przeciwnie olbrzymie straty i same negatywne recenzje,aby chlopaki w koncu wzieli za prawdziwa robote,poglowkowali troche i stworzyli prawdziwa nastepna czesc a nie pakiety dotatkow PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 23:00, szaryczlowiek napisał:

grubo ponad 2000h) zaluje ze od wydania CoD4 gra sprzedawala sie tak dobrze......gdyby
nie to prawdopodobnie przyszlaby nie lada rewolucja na ktora napewno stac infinity ward
,a


Ta, przenieślibyśmy się w czasy Wojny Secesyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować