Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2011 o 23:05, Piotr13PL napisał:

A ja niestety dowiedziałem się o tej scenie przez durne modernwarfare3.pl

Ja wiem czy podobna? Nie będę Ci spoilował, ale w MW2 lotnisko nadal pozostaje na pierwszym miejscu według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 09:25, Damianuss1 napisał:

> A ja niestety dowiedziałem się o tej scenie przez durne modernwarfare3.pl
Ja wiem czy podobna? Nie będę Ci spoilował, ale w MW2 lotnisko nadal pozostaje na pierwszym
miejscu według mnie.

No nie powstrzymałem się i przed chwilą obejrzałem. No cóż, aż tak strasznei nie było,

Spoiler

ot taki sobie tam wybuch

. Ale i tak nie moge się doczekać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 10:47, Firefly94 napisał:

Reklama MW3. Bardzo zabawna. :)

Absolutnie genialne :D i jeszcze ten gl noob na końcu, świetne. Chcę to w kinach pełnometrażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:04, Damianuss1 napisał:

> Reklama MW3. Bardzo zabawna. :)
Absolutnie genialne :D i jeszcze ten gl noob na końcu, świetne. Chcę to w kinach pełnometrażowe.


Ten noob na końcu to Dwight Howard - obecnie imo najlepszy center w NBA. Gra w Orlando. Hehe pewnie dorabia w czasie lock out''u..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych informuję, że dzisiaj zaczęliśmy wysyłkę gry i przypominamy, że na tych, którzy odbierają ją w punktach odbioru, czeka darmowy Red Bull :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zagracie to napiszcie proszę:
1. Ile średnio trwa kampania.
2. Multi jest bardziej podobne do MW2 czy BO.
3. Jakie odczucia- stracona kasa czy raczej ok :)

I jakby ktoś miał podobny sprzęt jak mój-
Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, 2GB RAM, NVIDIA GeForce GT 240, XP
Na jaką grafikę można sobie pozwolić. Niepokoi mnie tylko procesor...
Ogólnie MW3 miałem nie kupować, ale może, może... :)
Z góry dzięki i miłej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:20, Laid_back napisał:

Zainteresowanych informuję, że dzisiaj zaczęliśmy wysyłkę gry i przypominamy, że na tych,
którzy odbierają ją w punktach odbioru, czeka darmowy Red Bull :)


No to czekamy, mam nadzieje, że nie będzie takiej obsuwy jak ze Starcraftem 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 22:30, the_bishop napisał:

czy wie ktos jaka bedzie cena za MW3 w media markt? bylem dzisiaj i BF3 kosztowal tylko
99zloty wiec bardzo mnie to ciekawi.


Właśnie jestem ciekaw jak tam w MM i Saturnie będzie, podejrzewam, że jak z Black Opsem, za 99zł będzie, ale pewnym być nie można. W żadnych gazetkach nie było info o tym, tylko Tesco się pochwaliło, że w dniu premiery za 98zł, a potem za 110zł. Jutro wracając z uczelni zajdę do Saturna, mam nadzieję, że będą mieli dobrą cenę, inaczej pomykam do Tesco (zupełnie mi nie po drodze, ale cóż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie na taką grę czekać, toż to kupa.
Owszem sam grałem w mw2, troszkę w black ops ale i tak doszedłem do wniosku że to nie ma sensu... ciągłe bieganie, strzelanie, dzieci płaczące że jestem hacker ponieważ co rundę mam nuke....
a teamwork jedynie widać na klanówkach, chociaż ta gra nie jest stworzona do współpracy w drużynie, przynajmniej to co tam jest nie można nazwać współpracą :)

Pograjcie w coś innego! Arma2 ?

Ps: Właśnie wszedłem na ten live z premiery mw... pełno jakiś takich (nie obrażając nikogo) dziwnych ludzi, chwalących się jak to oni sobie nie trenują paluszków przed grą, bez przesady!
grając w klanie Modern Hussary byliśmy jednym z najlepszych klanów na świecie w Bf p4f,
bez trenowania paluszków, czy bylibyśmy pierwsi smarując nasze dłonie wyciągiem z fiu**? nie!
oni poprostu mieli lepsze zgranie i taktykę.

Anyhoo idźcie sobie biegać. (pierwsza część call of duty jakiej nie kupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 23:16, Redjevel napisał:

Jak możecie na taką grę czekać, toż to kupa.

Nie czekałem, ba! Mówiłem sobie, że tym razem kolejnej części nie kupię - bo mi się już przejadło i znudziło takie podejście do FPSa. Ale im bliżej premiery, im więcej trailerów, gameplayi, reklamówek człowiek zdaje sobie sprawę - kurde, to przecież znowu będzie dobra gra. CoDy zawsze mi się podobały, single miały krótkie, ale klimatyczne i zawsze spełniały swoje zadanie. A multi? Multi jest sprawdzone i dlatego zmiany są małe, choć jakieś są. Nie bez powodu spędziłem masę godzin w multi każdego CoDa. Co-op jest na dodatek, w MW2 był udany również. Podejrzewam, że MW3 nie będzie rewolucją. Nie będzie nawet ewolucją. Ot, drobnym kroczkiem naprzód pod względem tych kosmetycznych zmian, które w nim zajdą, ale będzie w nim to, co zawsze - więcej tego samego. A skoro ukochałem sobie to co było, to taki dodatek mnie usatysfakcjonuje, wiem czego się spodziewać i wiem, że się nie zawiodę. Zatem, że to będzie kupa rzec nie można. Będzie dobre. Znowu to samo, nic odkrywczego. Ale będzie dobre.

Dnia 07.11.2011 o 23:16, Redjevel napisał:

Owszem sam grałem w mw2, troszkę w black ops ale i tak doszedłem do wniosku że to nie
ma sensu... ciągłe bieganie, strzelanie, dzieci płaczące że jestem hacker ponieważ co
rundę mam nuke....

Bieganie i strzelanie - no popatrz, a myślałem, że w FPSach to się samochodami ściga :) A to, że ktokolwiek płacze gdy idzie Ci za dobrze - ha, mi to zawsze humor poprawiało :P

Dnia 07.11.2011 o 23:16, Redjevel napisał:

a teamwork jedynie widać na klanówkach, chociaż ta gra nie jest stworzona do współpracy
w drużynie, przynajmniej to co tam jest nie można nazwać współpracą :)

Współpraca z randomem, jeśli szukasz tego w jakiejkolwiek grze, to życzę powodzenia :) Nawet w grach czysto co-opych jest mizernie. Graj z kumplami jeśli szukasz teamworku, albo klanowo - inaczej baw się solo i nie narzekaj :) Ja tam zwykle gram sobie z kumplem dla rozrywki - jak chcę troszkę bardziej taktycznie, to gram sobie S&D ze znajomymi i jest fajnie.

Dnia 07.11.2011 o 23:16, Redjevel napisał:

Pograjcie w coś innego! Arma2 ?

Zbyt realistycznie, zbyt wolno - chodzi o arcade''ową rozrywkę, refleks i rozluźnienie się po dniu w szkole/na uczelni/w pracy. Ot co.

Dnia 07.11.2011 o 23:16, Redjevel napisał:

Anyhoo idźcie sobie biegać. (pierwsza część call of duty jakiej nie kupie)

Nikomu nie powinno to przeszkadzać :) Zresztą, od czasów drugiej części jest ciągle to samo w multi - zatem czemu kupowałeś ciagle następne części i dopiero teraz mówisz, że kolejnej nie kupisz? Chyba nie masochizm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 23:38, Outlander-pro napisał:

więcej tego samego

Ehh naprawdę? przecież to jest to samo... :D
Chyba zaraz markerem na pudełku dwójki zrobię 3 i powiem że miałem edycję przedpremierową.

Dnia 07.11.2011 o 23:38, Outlander-pro napisał:

czemu kupowałeś ciagle następne części i dopiero teraz mówisz, że kolejnej nie kupisz? Chyba nie masochizm?


A kupowałem, lecz gdy przejadłem się poprzednia część, zawsze miałem troszeczkę czasu aż wyjdzie "znowu" następna, i właśnie tak na tydzień przed premierą znowu chciałem pograć w jakąś szybką strzelankę.
No to nie miałem wyboru i tak kupowałem następne części.

Dnia 07.11.2011 o 23:38, Outlander-pro napisał:

Zbyt realistycznie, zbyt wolno - chodzi o arcade''ową rozrywkę, refleks i rozluźnienie się po dniu w szkole/na
uczelni/w pracy. Ot co.

Casual :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować