Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2011 o 23:23, Outlander-pro napisał:

Spoiler


Mnie szczerze mówiąc, to bardziej wkurzyła śmierć Kamarova niż Soapa ... ucieszyłem się,
że się pojawił, a tu bum, od razu ginie. Meh.


Spoiler

Według mnie Soap był świetną postacią, fajnie się nią grało wiele razy, otarł się o śmierć no aż, w końcu i on zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jasne, nie zaprzeczam, był fajną postacią i w ogóle, ale jakoś mnie zbytnio nie ruszyło jak umarł. Stanowczo bardziej ruszyła mnie śmierc Gaza i Griggsa, Ghosta, czy nawet pozostawienie Sandmana, Frosta i drużyny w kopalni diamentów. Ot po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest piękna :) Mam za sobą 2h grania, ale idę sobie powoli, przerwy, żeby mocniej się wczuć :)
Małym minusem jest problem z dźwiękiem- czasami widać ruchy ust postaci, a głosu, ani napisów nie ma... To taki dziwny błąd, ale liczę, że patch jakiś się zbliża.
Cudo na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił w jakiejś promocji za 89zł. Grałem od początku do końca misji SAS i czegoś takiego po MW3 się nie spodziewałem.. straszne nudy, niby wrogów zabija się tysiące, ale brakuje w tym tego czegoś. Wiele różnych rzeczy można zarzucić MW, ale żeby gracz odczuwał nudę..? A może ja już zmęczony po całym dniu i to dlatego..? Zobaczymy jutro, jesteśmy znów umówieni na "opieldalando" w ciągu dnia, się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 23:51, the_bishop napisał:

pytanko, skonczylem kampanie ale pomimo tego wciaz pokazuje mi ze ukonczylem tylko 75%
(około)
dlaczego tak jest?

"Materiały wywiadowcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, skończyłem wczoraj w momencie gdzie się MW3 rozkręca. Czołg na parkingu, świetne :D Burza piaskowa w Somalii też. Z tym że faktycznie "to jest to samo". Ten rusek od Price''a ma lądować, wyskakują wrogowie, biegnijcie na drugie LZ. Gdzieś już to widziałem.. :P Najgorsze że takich akcji jest więcej. Są momenty naprawdę fajne, ale ogólnie rzecz biorąc, tak jak wspomniałem, odczucie, że "już to gdzieś widziałem" towarzyszy przez większość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania ukończona w 5 godzin 13min. Fajnie było :)
Chciałbym podejść do niej drugi raz z padem w dłoni (mam tego Microsoft), a tu się nie da... Nie ma tej opcji w MW3 czy jestem zwyczajnie ślepy i włączyć jej nie umiem? Wiem, że po podłączeniu pada sterować nim się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 15:33, Stalker69 napisał:

Hah, skończyłem wczoraj w momencie gdzie się MW3 rozkręca. Czołg na parkingu, świetne
:D Burza piaskowa w Somalii też. Z tym że faktycznie "to jest to samo". Ten rusek od
Price''a ma lądować, wyskakują wrogowie, biegnijcie na drugie LZ. Gdzieś już to widziałem..
:P Najgorsze że takich akcji jest więcej. Są momenty naprawdę fajne, ale ogólnie rzecz
biorąc, tak jak wspomniałem, odczucie, że "już to gdzieś widziałem" towarzyszy przez
większość gry.

Motyw z Yurim fajny. Od misji w Hamburgu robi się ciekawie. Podoba mi się sposób w jaki Makarov ginie.

To teraz zestawiając z rywalem. Ogółem, jednak BF3 bardziej do mnie przemówił. Fabuła mi się bardziej podobała. Nie jest to takie MW bad ass delta pros, a jest ona bardziej, hmm.. dorosła. Daje do myślenia. Jak daleko można się posunąć, będąc tym "dobrym", by zapobiec tragedii. Jedno, kilka, kilkanaście żyć niewinnych ludzi by ratować tysiące, miliony.
Z tym że sam gameplay.. w BF3 leży, a raczej prowadzi cię za rączkę. Za to w MW3 spisali się świetnie, zaułki, pokoje, boczne przejścia i nie jest to skrypt typu - "jesteśmy pod ostrzałem z CKMu, oflankuj ich tym kanałem" itp. itd. Po zagraniu mogę spokojnie powiedzieć, że chłopaki idą do przodu z MW.
Biorąc pod uwagę singiel, obie gry są dobre i dobrze że obie są na rynku.


PS. Najlepszy i tak jest Medal of Honor :D Poza skandalicznie krótkim singlem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Motyw z Yurim fajny. Od misji w Hamburgu robi się ciekawie. Podoba mi się sposób w jaki sposób makarov ginie

Spoiler



Miło że jak zwykle ktoś pomyślał o spojlerze ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też ma problem z włączeniem gry. To już trzeci przypadek, kiedy Steam nie może mi odpalić gry, bo jest "niedostępna". Co można tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde coraz bardziej mnie ta gra denerwuje. Ma ktoś problem z właczeniem singla i graniem w multi przy włączonym xfire? Wogóle ciągle problemy z grafiką mnie denerwują. Nawet przy ustawieniu na natywną niewiele to pomaga. Denerwuje mnie to bo zamiast koloru czerwonego na wrogu mam pomarańczowy. Kurde niby silnik ten sam jak w mw 2 a działa o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice Joke gram.pl. Pisałem przez 15 minut co myślę o nowym CoDzie, a wystąpił błąd przy dodawaniu posta.
W skrócie 8-/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:26, Ziggy napisał:

Kurde coraz bardziej mnie ta gra denerwuje. Ma ktoś problem z właczeniem singla i graniem
w multi przy włączonym xfire? Wogóle ciągle problemy z grafiką mnie denerwują. Nawet
przy ustawieniu na natywną niewiele to pomaga. Denerwuje mnie to bo zamiast koloru czerwonego
na wrogu mam pomarańczowy. Kurde niby silnik ten sam jak w mw 2 a działa o wiele gorzej.


Ja nie mam, czyżbyś miał włączoną asystę kolorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przeszło mi przez myśl żeby kupić WM3 ale jako ze nie jestem jakimś fanem tej serii to zastanawiam sie czy warto to kupić a może jednak jest lepiej jak bym kupił WM2.

Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 16:40, Karnifex napisał:

Ostatni przeszło mi przez myśl żeby kupić WM3 ale jako ze nie jestem jakimś fanem tej
serii to zastanawiam sie czy warto to kupić a może jednak jest lepiej jak bym kupił
WM2.

Co mi radzicie?


Myśle, że lepiej poznać fabule z MW2 :) Dla mnie Modern Warfare to glownie swietny single, multi tez jest okej, ale ja żyłem głównie fajną historią i bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 16:40, Karnifex napisał:

Ostatni przeszło mi przez myśl żeby kupić WM3 ale jako ze nie jestem jakimś fanem tej
serii to zastanawiam sie czy warto to kupić a może jednak jest lepiej jak bym kupił
WM2.

Co mi radzicie?

Hm jak bym był tobą, kupił bym cod4 na początek bo trochę się tym wiąże historia, poznasz bohaterów choć połowa i tak już wącha, kwiaty od spodu no ale gdybyś kupił WM3, pierwsze pytanie twoje WTF ten war ;) zagraj w WM2 i bd wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy tylko ja uważam że FMG9 w akimbo jest strasznie przegięta na to nie ma mocnego tłucze to przez pół mapy. Pewnie znowu będzie tak jak z modelem 1887 w MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:35, gracz_155 napisał:

Takie pytanie czy tylko ja uważam że FMG9 w akimbo jest strasznie przegięta na to nie
ma mocnego tłucze to przez pół mapy. Pewnie znowu będzie tak jak z modelem 1887 w MW2


Nie, nie tylko ty. Skończyły się modele i glocki to trzeba było inną broń przegiąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować