Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 18:09, Outlander-pro napisał:

Szczerze mówiąc nie widzę powodu by prestiżować. 5 własnych klas mi starczy, a prestiżowałbym
tylko po to, by mieć ich więcej. Na razie chcę się nacieszyć wszystkimi rzeczami, które
odblokowałem. Może kiedyś zachce mi się znowu bić levele, to sprestiżuję, ale na razie
nie widzę potrzeby.

Odpalając prestiż możesz wykupić sobie ''odblokuj rzecz z ''Stwórz Klasę", tak więc na przyszłych prestiżach możesz mieć nawet i od 1 lvla odblokowane czy to mp7 czy inną wymarzoną zabawkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:49, Outlander-pro napisał:

Dla wszystkich chcących nabić SitRep Pro, a nie chcących się męczyć tygodniami - wystarczy
niszczyć własne systemy Trophy. I działa. Trolololo.

A mi to nie działa. Trolololo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 20:26, Pernia napisał:

Beka z tego nowego trybu, można fajnie nabić title za c4 :P

Pograłem jedną mapkę, nawet fajnie było, posiadanie systemu trophy wskazane, chyba, że chce się padać od granatów co chwila :) A z c4 to sobie normalnie latam na klasie z SMG do rushowania - nie ma to jak w pełnym biegu rzucić za jakiś murek C4 i biegnąć dalej je odpalić i zgarnąć fragi <3

A dziś zobaczyłem pierwszego cheatera - facet latał sobie z aimbotem. Oczywiście go zreportowałem, mam nadzieje, że menda dostanie bana. Plus z tego taki, że dostałem tytuł "Toksyczny" za bycie zabitym przez M.O.A.B. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 23:49, Outlander-pro napisał:

A dziś zobaczyłem pierwszego cheatera - facet latał sobie z aimbotem. Oczywiście go zreportowałem,
mam nadzieje, że menda dostanie bana.

Jak można kogoś zraportować? Trzeba dołączyć filmik jakiś czy coś załączyć (screen)?

Ostatnio miałem taką dziwną sytuację, że jeden koleś z przeciwnej drużyny szedł jak burza. Na koniec miał 23 fragi przy bodajże 3 zgonach. Nawet mi się to wydaje statystycznie podejrzane bo przy tak małych mapach i zagęszczeniu ludzi + respawny to imo nawet będąc bardzo dobrym powinien się częściej nadziewać na przypadkowe "lufy". Chciałem nawet zobaczyc repa z tego meczu ale nagrywanie kilka dni temu wyłączyłem, a te kilka killi które mi zadał i które na kill camie oglądałem jakiegoś namacalnego potwierdzenia mi nie dały.
Autentycznie boję się, że dopuszczą tu to tego co sie działo w MW2;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:14, mateusz111 napisał:

23;3 to nie sa jakies niemozliwe staty do osiagniecia w codzie... w mw2 i bo to byla
codziennosc... rekord byl jakis ~~60:1

Dlatego nie napisałem, że to był cheater, ale że chciałbym to sprawdzić repem. Niestety nie dowiem się tego. Najgorsze w takich sytuacjach jest zachowanie innych graczy. Smutne jak wielu frustratów w to gra (zresztą nie tylko w to). Często ktoś trochę abusuje albo zwyczajnie jest lepszy (albo zupa była za słona) i zaczyna się taka obora na czacie, że aż mam ochotę wyjść z gry. Sytuacji nie poprawia system wyszukiwania który stawia w pierwszej kolejności region gracza, a jak się wielokrotnie przekonałem ogromna masa polskich dzieci w trybach multi (wszelakich gier) to wulgarne chamidła. Btw idzie jakoś wyłączyć czata w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2011 o 12:04, ChrisBgnr napisał:

Jak można kogoś zraportować? Trzeba dołączyć filmik jakiś czy coś załączyć (screen)?

Włączasz steama in-game i tam masz opcję obok wyświetlenia listy przyjaciół, listę graczy na serwerze. Znajdujesz nick cheatującego delikwenta, wchodzisz na jego profil i tam jest opcja na górze po prawej "zgłoś naruszenie zasad". Wybierasz opcję "podejrzenie o oszustwo", możesz dodać jakiś komentarz i tyle da się zrobić.

Dnia 18.12.2011 o 12:04, ChrisBgnr napisał:

Ostatnio miałem taką dziwną sytuację, że jeden koleś z przeciwnej drużyny szedł jak burza.
Na koniec miał 23 fragi przy bodajże 3 zgonach.

Eee tam, u mnie standard, zwykle wyrabiam lepsze, typu 35/2 i tak dalej. Kwestia skilla i dobrze dobranych killstreaków, a można wbić bardzo wysokie staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie wy dodawać posty na forum CoD Elite ? Ja kiedy wpisuje w profilu nick jakim mam się posługiwać na forum, zapisuje a potem odświeżam profil to wyświetla się żebym znów wpisał że jest miejsce i tak za każdym razem. Wie ktoś ja kto naprawić ? I czy jest możliwość ściągnięcia tych filmików które nagramy na komputer ? Bo chciałbym je samodzielnie obrobić i wtedy wrzucić a nie przez CoD Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę wam szczerze jako broń karabin M4 - myślę, że jest mocno niedoceniany, bo to pierwsza broń, którą się ma, a zaraz jest SCAR i inne i 90% graczy to olewa. A to błąd, bo gra się zajedobrze, duża szybkostrzelność i wysoka celność, bez odrzutu. Na małe dystanse prawdziwa bestia. Dziś nawet ktoś zaczął na serwie jak kosiłem lamentować, że M4 jest OP. A jakieś dwa dzieciaczki z klanu wyzwały mnie od hackerów (tak, bo ... przenośny radar miałem, lol, swoją drogą świetna rzecz, przydaje się nawet bardziej niż jakieś flashe/ogłuszacze) i groziły reportem. Mam nadzieję, że Valve je sprawdza i nie okaże się nagle, że mam bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa, nabiłem moaba i to prawie dwa razy w jednej grze <3
1szy raz padłem na 21 killsach a potem już mi się udało, cudowne uczucie :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka potrzebuję pomocy, mam oryginalną wersję COD: MW3 i gram na lapku Samusnga, karta graficzna Ati Radeon Mobility HD 545v. Gra działą płynnie na średnich detalach (inne gry typu Skyrim na full ciągnie płynnie) lecz co jakiś czas wyskakuje taki błąd:

savedevice_pc-tempsavegame:cannot open file for saving

Pomóżcie bo nie da się grac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 22:56, Diddle napisał:

Pomóżcie bo nie da się grac :(

Poszukaj tego pliku i sprawdź we właściwościach czy nie ma atrybutu "tylko do odczytu" i/lub czy nie blokuje go na skutek jakiegoś focha antywirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:18, ChrisBgnr napisał:

Poszukaj tego pliku i sprawdź we właściwościach czy nie ma atrybutu "tylko do odczytu"
i/lub czy nie blokuje go na skutek jakiegoś focha antywirus.


Odkliknąłem wszędzie TYLKO DO ODCZYTU ale wciąż gra wywala błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:55, Diddle napisał:

Odkliknąłem wszędzie TYLKO DO ODCZYTU ale wciąż gra wywala błąd :(

A sprawdzałeś spójność plików gry przez Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:55, Diddle napisał:

> Poszukaj tego pliku i sprawdź we właściwościach czy nie ma atrybutu "tylko do odczytu"

> i/lub czy nie blokuje go na skutek jakiegoś focha antywirus.

Odkliknąłem wszędzie TYLKO DO ODCZYTU ale wciąż gra wywala błąd :(

mało miejsca na dysku systemowym? wygląda na to że poprostu gra ma problem z dostaniem się do miejsca z plikami tymczasowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować