Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Witam. Pobrałem dzisiaj na steam MW3 który jest za free do końca weekendu i gdy chce włączyć wyskakuje mi błąd.
Proszę o pomoc?. Dzięki.

20120216192548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:26, Bralo napisał:

Witam. Pobrałem dzisiaj na steam MW3 który jest za free do końca weekendu i gdy chce
włączyć wyskakuje mi błąd.
Proszę o pomoc?. Dzięki.

Podobno zmiana języka Steam na angielski pomaga, ale wiąże się to z kolejnymi 7GB do ściągnięcia. Mnie tak nie ciągnie do tego free weekendu żeby to robić. Poczekam aż to naprawią, albo sobie odpuszczę. Tak czy siak, nie jesteś sam, chyba wszyscy mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Też mnie tak nie ciągnie do tej gry :] bo gram w BF3 , ale gdy daja za free to czemu nie skorzystać. Ale nie będe ściągał kolejny raz 7GB. Kochane Activsion :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. zastanawiam sie nad kupnem MW3 i mam pytanie do czego jest bardziej podobny pod wzgledem hitboxow? trafia sie tak latwo jak w mw2 czy troszke ciezej tak jak w black ops ? rowniez jakie sie nowowsci tudziez zmiany w stosunku do black ops i mw2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 00:27, Malevyn napisał:

witam. zastanawiam sie nad kupnem MW3 i mam pytanie do czego jest bardziej podobny pod
wzgledem hitboxow? trafia sie tak latwo jak w mw2 czy troszke ciezej tak jak w black
ops ? rowniez jakie sie nowowsci tudziez zmiany w stosunku do black ops i mw2 ?

Raczej łatwo się trafia, bardziej jak w MW2, chociaż nie aż tak łatwo jak w MW2. Powiedziałbym, że jest to coś pomiędzy. Jak dla mnie, idealnie.


Nowości - wybór pakietu serii (szturm, wsparcie, specjalista), nowe stare bronie, inny sposób wbijania kamuflaży do broni. Ogólnie jak dla mnie to praktycznie najlepsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu tego "darmowego weekendu" liczba cheaterów na serwerach wzrosła przynajmniej trzykrotnie. Czasem już nie mam nawet siły zgłaszać przez steama danego delikwenta. Miałem raz serię 5 serwerów, na których za każdym razem jakiś inny koleś latał z aimbotem + wh. Bardzo to psuję radość z gry...
A najgorsi są ci rozgadani. Zaczynają się tłumaczyć, że to dla treningu i wprawy. Pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od paru dni, działała pięknie na dość wysokich ustawieniach. W singlu zaczęła strasznie klatkować w pewnych misjach, więc obniżyłem detale i było ok. Potem znowu klatkowało, a zmiana jakości już nie pomagała. I teraz tak mam też w multi - niezależnie od ustawień graficznych mam góra 23 fpsy (tak w przybliżeniu, da umiarkowanie efektywnie grać, ale przyjemność to nie jest). Sprawdzałem spójność plików i defragmentowałem (Steam). Z innymi grami brak żadnych problemów (BC 2, Empire, SWTOR,Vindictus, Beat Hazard...). Sterowniki karty dopiero co ściągnąłem i nic nie zmieniły. Wdzięczny za pomoc będę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem solved - okazało się że korzystałem z karty zintegrowanej w lapie, musiałem ręcznie dodać wyjątki, ale przysięgam, że działało dobrze na wysokich przez pewien czas... (domyślnie wykrywa większość gier dla których ma korzystać z karty graficznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ten sam problem co kolega Bralo (wyskakujący przy uruchamianiu gry komunikat Could not load localization.txt), z tą różnica że ja tę grę wczoraj kupiłem w związku z czym naprawdę bardzo mi zależy na rozwiązaniu tego problemu ;/. Szperałem po zagranicznych forach, ale co forum to odrobinę inne rozwiązanie, a ja mistrzem angielskiego nie jestem i nie wiem nawet czym sie różni jedno od drugiego. Wczoraj przez całą noc ściągało mi się jakieś 7 GB contentu, dziś rano wyskoczył mi ten błąd i po aktualizacji steama i ponownej próbie uruchomienia gry zaczęło się ściągać kolejne 7 GB. Czy wie już ktoś może jakie jest prawdziwe rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 17:36, 8bit napisał:

Tylko mi już nie działa Sit Rep + niszczenie włanego systemu Trophy? :(

Każdemu. :P I to od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 09:22, Firefly94 napisał:

> Tylko mi już nie działa Sit Rep + niszczenie włanego systemu Trophy? :(
Każdemu. :P I to od dłuższego czasu.

Kurcze. :P Za długo siedziałem na trzecim poziomie prestiżu i nie zauważyłem. Teraz już tak łatwo się Pro nie nabije... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da rade w grze zmienic jezyk ? bo widze zajebista oferte mw3 na keye.pl. ruska wersja jezykowa za 50 zl

bf3 w takiej samej cenie btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie mam problemu, ale chciałem o coś spytać. Otóż każdy gracz przy poziomie (liczbie) ma znaczek. Niektórzy mają takie kwadratowe brzydkie, a inny okrągłe i kolorowe. Powie mi ktoś od czego to zależy i jak zdobyć ten niewpływający na nic "gadżet"? Będę wdzięczny ;)

Aha. 2 pytanie. Na czym polegają prestiże? Cały czas słyszę: wbiłem 2 prestiż... itp. Jak się je wbija? Wiem tylko, że są dostępne po 80 lvl... i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 19:02, WeziWoo napisał:

Witajcie. Nie mam problemu, ale chciałem o coś spytać. Otóż każdy gracz przy poziomie
(liczbie) ma znaczek. Niektórzy mają takie kwadratowe brzydkie, a inny okrągłe i kolorowe.
Powie mi ktoś od czego to zależy i jak zdobyć ten niewpływający na nic "gadżet"? Będę
wdzięczny ;)

To są różne poziomy prestiżu - w zależności od poziomu ma się taki znaczek (występują też przy normalnym levelowaniu, to po prostu stopnie wojskowe:
http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_enlisted_rank_insignia http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_officer_rank_insignia)

Dnia 26.03.2012 o 19:02, WeziWoo napisał:

Aha. 2 pytanie. Na czym polegają prestiże? Cały czas słyszę: wbiłem 2 prestiż... itp.
Jak się je wbija? Wiem tylko, że są dostępne po 80 lvl... i tyle ;)

Po 80 levelu możesz wybrać sobie opcję "Prestiż". Po jej wybraniu zaczynasz od nowa - z 1 levelem kolejnego prestiżu, bez unlocków i z wyczyszczonymi wyzwaniami. Za to dostajesz 1 token prestiżu, który możesz wykorzystać w Prestige Shopie (możesz kupić np. podwójny przypływ doświadczenia, wybrany unlock, dodatkową klasę czy paczkę emblematów) i oczywiście, obrazek przy levelu odpowiedni dla danego prestiżu (do tego odblokuje Ci się zakładka "Prestiż" w wyzwaniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, dzięki. Najbardziej właśnie zastanawiało mnie to jak ktoś z np. 60 lvl może mieć prestiż... tak więc dzięki ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze wyrzucone w błoto. Pierwszy i ostatni raz kupiłem grę z tej serii. W sieci nie da się grać, co druga gra to musi się trafić jakiś hackujący gnojek.Raportowanie g.... daje, nic z tym nie robią. Na mnie ostatni raz zarobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestroga - nie grajcie jakimkolwiek karabinem maszynowym.
Są tak żałośnie słabe, że brak słów. Biega się z nimi wolno, długo się przeładowują i do tego praktycznie nic przeciwnikowi nie robią.
Karabiny szturmowe są ZNACZNIE lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować