Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MotoGP 10/11 - zapowiedź oraz demotest

7 postów w tym temacie

Nie jestem w stanie napisać nic pozytywnego na temat dema tej gry. Jest takie sobie a czasami poniżej przeciętnej. Wyścigi motorowe mają spory potencjał, mam nadzieje iż jakieś studio kiedyś wyniesie owy sport na wyżyny rynku growego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blade kolory Czyli screeny poprawialiście? Bo na screenach kolory i tak są chyba żywsze niz te naturalne...
A stęsknionym fajnej gry o motocyklach polecam SBK X z nowego CDA - to juz naprawdę kawał solidnej rozrywki, chło[paki z Milestone jednak się przez te lata czegos nauczyli i gra mi się świetnie, a jakimś ogromnym fanem motocykli nawet nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:22, Herr_Pietrus napisał:

Blade kolory Czyli screeny poprawialiście? Bo na screenach kolory i tak są chyba żywsze
niz te naturalne...


To są screeny oficjalne, wykonane przez twórców gry. ;) Nic więc dziwnego, że prezentują się dobrze. W przeciwieństwie do grafiki w demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem motocyklistą, grałem w mase gier samochodowych i mam jakieś pojęcie o tym co jest dobre i co nie...

Niestety w przypadku symulacji wyścigów motocyklowych to niestety daleka droga do poziomu grywalności np colin mcrae rally 2005...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować