Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mnóstwo nowych screenów z L.A. Noire

26 postów w tym temacie

Druga gra dla której w połowie roku kupię Konsole.. no i chyba ze względu na to, że ps3 dostanie w końcu FF Versus XIII to postawię na sprzęt sony [choć na xa tez jest kilka fajnych exclusiveów].

Red Dead Redemption, LA Noire, FF Vs XIII - 3 tytuły dla których człowiek jest w stanie kupić konsole =)

A screeny jak to screeny, owszem ładne, ale nijak nie oddają tego co pokazał rewelacyjny trailer - rewelacyjny w sensie tego co zaprezentował w kwestii gameplayu bo sam w sobie wybitny nie był =) [do takiego dead island świat i ludzie]
Ta mimika postaci... powalająca...pierwsi 100% żywi NPC przekazujący prawdziwe emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:03, Pietro87 napisał:

Red Dead Redemption, LA Noire, FF Vs XIII - 3 tytuły dla których człowiek jest w stanie
kupić konsole =)


Zapomniałes o Gears of War 3, Uncharted 3 i wiele wiele wiecej :P
A co do tematu to twarze w tej grze przewyższają all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden z tytułów, którego brak obecności na PC bardzo żałowałem. Wygląda fenomenalnie i do tego ta technologia mimiki twarzy jest świetna. Szykuje się mocny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearsy to nie dla mnie, znaczy zagram, nie uważam ich za pozycję zła, ot to nie moje klimaty i nie napalam się na ten tytuł =)
Uncharted - fakt tez chętnie bym szarpnął.

No i dla mnie jeszcze zdecydowanie obie części Infamous, gra jest prze kozacka, jedynkę gdzieś w 60% skończyłem na pożyczonej konsolce kolegi, jak złapie trochę urlopu planuje wrócić do mojego starego savea który kumpel mi trzyma i dokończyć =)

Ale wiadomo u siebie na własnym sprzęcie można sobie na większym luzie szarpać.

P.S.
Wydaje mi sie, że prędzej czy później LA zawita na piecach.
Chociaż w przypadku RDR ciągle się taka hipoteza nie sprawdza, a szkoda T.T
Pożyjemy - zobaczymy, może wielkie R* jednak pęknie i wyda oba te tytuły dla nas blaszakowców =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście żałośni jak fanki biebera.Widać że to bedzie kolejny konsolowy crap.Nie ma się tu czego wychwalac,grafika nie zachwyca.Przecież to jest oczywiste że nie dorośnie mafi do pięt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:03, Pietro87 napisał:

Druga gra dla której w połowie roku kupię Konsole.. no i chyba ze względu na to, że ps3
dostanie w końcu FF Versus XIII to postawię na sprzęt sony [choć na xa tez jest kilka
fajnych exclusiveów].


Jeżeli przy wyborze konsoli kierujesz się jedynie exclusive''ami to lepiej postaw na PS3: http://img213.imageshack.us/img213/6527/gamesof2011chart.jpg

L.A. Noire zapowiada się świetnie, ale screeny tego nie oddają (mimikę trzeba zobaczyć w ruchu). Niestety dla mnie jedna gra (no dobra dwie, bo jeszcze RDR) to za mało, żeby inwestować w konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 stawiam głównie z powodu FF VS XIII =)
Bo Red Deada mam na obu konsolach, LA podobnie, nie mniej FF decyduje definitywnie nad wyborem sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:38, Kajmal napisał:

Jesteście żałośni jak fanki biebera.Widać że to bedzie kolejny konsolowy crap.Nie ma
się tu czego wychwalac,grafika nie zachwyca.Przecież to jest oczywiste że nie dorośnie
mafi do pięt!

Piszesz o tej nowej Mafii? Jeśli tak to Twój post jest tak ambitny jak najnowsza Mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 00:37, Kaucz napisał:

Piszesz o tej nowej Mafii? Jeśli tak to Twój post jest tak ambitny jak najnowsza Mafia.


Nie trudno się nie zgodzić. Wielu fanów oczekiwało Mafii II, a okazała się klapą na całej linii... natomiast pierwszą część nadal stawiam bardzo wysoko - była jak dobry film gangsterski i na to samo zanosi się przy L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:18, ziomek25 napisał:

Zapomniałes o Gears of War 3, Uncharted 3 i wiele wiele wiecej :P
A co do tematu to twarze w tej grze przewyższają all.


Chodziło ci oczywiście o God of War 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować