• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Arabos

Bulletstorm WinLive rozłącza

Pytanie

Witam po instalacji gry (edycja limitowana) na pierwszym ekranie gra każe mi nacisnąć enter poczym pojawia się informacja zeby grać on line trzeba się zalogować do WINLIVE (jeżeli logowanie się nie uda gra powraca do pierwszego ekranu z enterem) wpisuję nazwe konta itd. poczym łączy sie około minuty i wyskakuje mi informacja że logowanie się nie udało ze względu na złą lokalizację konta próbowałem z lokalizacji Polska oraz UK i nic reinstalacja resety itd. nic nie dają szlag tylko człowieka trafia że wydaje pieniądze w błoto tylko po to żeby się denerwować i wyrywać włosy z głowy
Prosił bym o pomoc bo już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No i nic cały czas jest to samo WinLive aktualizuje się każe mi zapisać stan gry i wyjść z niej (jak do cholery mam zapisać stan gry czy z niej wyjść bez Alt+Tab skoro nie chce mnie wpuścić do głównego menu!? - to dla microsheise) potem się dalej aktualizuje wchodzi ponownie do gry i nic dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2011 o 19:42, Davers napisał:

u mnie też jest błąd 80154017 i z grania nici.


Widac nadal sa problemy z zakladaniem kont GFWL na Polske, mimo iz usluga oficjalnie juz jest u nas dostepna. Sprobuj zrobic nastepujace czynnosci:

-utworz konto pocztowa na gmail,
-na brytyjskiej stronie GfWl utworz konto pod maila gmail,
-uruchomiłem grę Bullestorm i powinno dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować